6:3
    Jakub BREJCHA
    ()

FBC DONAP Česká Skalice - Sokol Chlumec nad Cidlinou 6:3
branky: 4. Dominik Cejnar, 9. Michal Fidler, 11. Dominik Skalický, 28. Dominik Cejnar, 33. Michal Fidler, 45. Jakub Brejcha - 4. Vojtěch Trojan, 19. David Štěrba, 39. Filip Kořínek; rozhodčí: Jiří Vaňous - Lukáš Picek; vyloučení: 2:3 + Tomáš Hudec 4 + TDKU; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Petr Kovář 37 - Tomáš Trutnovský 10; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 5:12
44:38 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 6:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #79 Jakub Brejcha z trestného střílení (6:3)
43:18 Vyloučen hráč #67 Daniel Postupa družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za sekání
40:35 Timeout Sokol Chlumec nad Cidlinou
38:28 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 5:3
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #88 Filip Kořínek, asistoval #37 Nicolas Hájek (5:3)
34:17 Vyloučen hráč #37 Nicolas Hájek družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nesportovní chování
34:17 Vyloučen hráč #37 Nicolas Hájek družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:17 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 5:2
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler, asistoval #42 Ondřej Lukavský (5:2)
30:00 Střely ve 2. části: 6:12
27:55 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 4:2
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #11 Dominik Cejnar bez asistence (4:2)
18:34 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:2
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #19 David Štěrba, asistoval #18 Tomáš Králíček (3:2)
15:00 Střely v 1. části: 5:16
13:24 Vyloučen hráč #8 Tomáš Hudec družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou do konce utkání
13:24 Vyloučen hráč #8 Tomáš Hudec družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2+2 minuty za nesportovní chování
13:24 Vyloučen hráč #8 Tomáš Hudec družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hra rukou
12:05 Vyloučen hráč #67 Daniel Postupa družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za nesportovní chování
10:14 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 3:1
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #18 Dominik Skalický, asistoval #71 Michal Fidler (3:1)
08:12 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:1
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler, asistoval #79 Jakub Brejcha (2:1)
03:20 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:1
03:16 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 0:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #24 Vojtěch Trojan, asistoval #9 Daniel Václavek (0:1)