45
  • 45 44:04
    Chrudim

1. FBC Polička - FBK Piráti Sokol Chrudim 6:7
branky: 9. Tomáš Telecký, 17. Aleš Pazdera, 19. Daniel Pajkr, 24. Daniel Pajkr, 24. Ondřej Tulis, 28. Daniel Pajkr - 5. Tomáš Hájek, 11. Tomáš Hájek, 12. Ondřej Beran, 15. Daniel Brtnický, 34. Petr Jonáš, 36. Petr Jonáš, 40. Lukáš Pavuk; rozhodčí: Jakub Motl - Maximilián Mako; vyloučení: 3:2 + Tomáš Hájek 4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Flídr 5, Michal Martínek 6 - Martin Stehlík 23; po třetinách: 1:4, 5:0, 0:3
45:00 Střely ve 3. části: 8:11
44:04 Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
41:43 Timeout 1. FBC Polička
40:17 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Michal Martínek družstva 1. FBC Polička
39:20 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 6:7
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #4 Lukáš Pavuk, asistoval #2 Petr Kučera (6:7)
35:29 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 6:6
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #5 Petr Jonáš, asistoval #2 Petr Kučera (6:6)
33:05 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 6:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #5 Petr Jonáš, asistoval #14 Daniel Brtnický (6:5)
30:00 Střely ve 2. části: 13:3
27:47 GÓL 1. FBC Polička! 6:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #17 Daniel Pajkr, asistoval #11 František Slovák (6:4)
23:55 Vyloučen hráč #36 Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2+2 minuty za hrubost
23:55 Nepříjemný souboj u mantinelu končí trestem pro Chrudim.
23:38 Polička otáčí vývoj utkání a ujímá se vedení 5:4.
23:36 GÓL 1. FBC Polička! 5:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #22 Ondřej Tulis, asistoval #24 Richard Vrátný (5:4)
23:15 GÓL 1. FBC Polička! 4:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #17 Daniel Pajkr, asistoval #10 Tomáš Telecký (4:4)
22:52 Tvrdý projektil z hole hráče č. 11 orazítkoval chrudimskou tyčku.
19:35 Vyloučen hráč #33 Viktor Vosecký družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání
18:45 A rázem je to o gól.
18:37 GÓL 1. FBC Polička! 3:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #17 Daniel Pajkr, asistoval #18 Josef Bouška (3:4)
16:30 A nasazení Poličky přineslo snížení stavu.
16:19 GÓL 1. FBC Polička! 2:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #86 Aleš Pazdera, asistoval #5 Martin Stoklásek (2:4)
15:55 Vypadá to, že Polička si o přestávce rozdala pokyny a zatím se jeví jako lepší tým na hřišti.
15:00 Střely v 1. části: 8:4
14:53 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #14 Daniel Brtnický, asistoval #2 Petr Kučera (1:4)
14:53 Chrudim právě vstřelila svůj čtvrtý gól ze čtyř střel.
11:22 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #15 Ondřej Beran, asistoval #33 Viktor Vosecký (1:3)
11:22 Chrudim jakoby po druhém vstřeleném gólu ožila a přidává další branku v utkání.
10:40 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #36 Tomáš Hájek, asistoval #5 Petr Jonáš (1:2)
10:40 Ovšem Chrudim právě vykouzlila magickou kombinaci, která končí gólem.
09:30 Zatím vidíme jen nepřesné kombinace na florbalkách Chrudimi.
08:47 Chrudim v plném počtu. Tudíž budeme svědky jejich přesilové hry.
08:03 GÓL 1. FBC Polička! 1:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #10 Tomáš Telecký, asistoval #8 Martin Kohl (1:1)
06:40 Tresty rozdány a pokračujeme ve hře.
06:39 Vyloučen hráč #86 Aleš Pazdera družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za nesportovní chování
06:39 Vyloučen hráč #86 Aleš Pazdera družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za hrubost
06:39 Vyloučen hráč #25 Matyáš Málek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost
06:39 Po tvrdém souboji v rohu vidíme na hřišti plno emocí.
04:42 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 0:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #36 Tomáš Hájek, asistoval #25 Matyáš Málek (0:1)
02:40 Polička ve čtyřech hráčích, ale vůbec to nevypadá, že by jim někdo na hřišti chyběl.
02:14 Vyloučen hráč #8 Martin Kohl družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání