• 45 44:55
    10:4
    (Koukal)

HAGA Pardubice B - FbK Orlicko-Třebovsko B 10:4
branky: 4. Filip Dohnal, 6. Jan Mach, 14. David Jelínek, 21. Jan Seiner, 21. Jiří Pulkrábek, 23. Jan Seiner, 25. Daniel Pilný, 28. Daniel Sýkora, 29. Daniel Sýkora, 42. Daniel Pilný - 31. Martin Rybka, 35. Martin Rybka, 44. Ondřej Zölfl, 45. Martin Rybka; rozhodčí: Václav Jiruška - Maximilián Mako; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Patrik Mládek 14 - Marek Koukal 32; po třetinách: 3:0, 6:0, 1:4
45:00 Střely ve 3. části: 16:10
44:55 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 10:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #4 Martin Rybka, asistoval #1 Marek Koukal (10:4)
43:24 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 10:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #81 Ondřej Zölfl, asistoval #73 Daniel Kunst (10:3)
41:07 GÓL HAGA Pardubice B! 10:2
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #10 Daniel Pilný, asistoval #26 Jan Seiner (10:2)
34:55 Vyloučen hráč #95 Matěj Švíř družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za sekání
34:15 Dobrá teč Pulkrábka.
34:05 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 9:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #4 Martin Rybka, asistoval #12 Vojtěch Vondra (9:2)
33:40 Patrik Mládek předvedl krásné dva zákroky.
30:48 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 9:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #4 Martin Rybka, asistoval #73 Daniel Kunst (9:1)
30:00 Střely ve 2. části: 15:2
28:17 GÓL HAGA Pardubice B! 9:0
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #7 Daniel Sýkora, asistoval #68 Jan Mach (9:0)
27:46 Dobré nahravky s první teď předvedli hráči Hagy a gól do prázdné dává Sýkora.
27:39 GÓL HAGA Pardubice B! 8:0
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #7 Daniel Sýkora, asistoval #10 Daniel Pilný (8:0)
24:42 GÓL HAGA Pardubice B! 7:0
24:42 Haga Pardubice B se nechali inspirovat týmem Haga Ladies a losují si před každou třetinou v kole štěstí svůj post ,na kterém budou hrát, tato taktika se jim zatím osvědčuje.
22:18 GÓL HAGA Pardubice B! 6:0
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #26 Jan Seiner bez asistence (6:0)
20:49 GÓL HAGA Pardubice B! 5:0
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #7 Daniel Sýkora (5:0)
20:03 GÓL HAGA Pardubice B! 4:0
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #26 Jan Seiner, asistoval #10 Daniel Pilný (4:0)
16:05 Vyloučen hráč #73 Daniel Kunst družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za hra rukou
15:00 Střely v 1. části: 11:6
13:50 GÓL HAGA Pardubice B! 3:0
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #42 David Jelínek, asistoval #7 Daniel Sýkora (3:0)
13:05 Dobrý zákrok brankáře OTčka.
09:16 Dobré zákroky předvedl Patrik Mládek.
08:37 Dvojblok Hagy zabránil střele OTčka.
06:53 Dobrá kombinace Hagy, ale ještě lepší zákrok OTčka.
05:44 GÓL HAGA Pardubice B! 2:0
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #68 Jan Mach, asistoval #7 Daniel Sýkora (2:0)
05:44 Haga využila dobrý vstup do utkání a už vede o 2 branky.
04:18 Velká šance Hagy.
04:15 Blok Drápalíka.
04:01 OT opět vystřelilo, ale Mládek chytá.
04:00 Střela OTčka mimo branku.
03:05 GÓL HAGA Pardubice B! 1:0
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #7 Daniel Sýkora (1:0)
02:24 Krásná střela Pilného končí za brankou.
00:00 Dobrý den vážení diváci. Čeká nás poslední utkání dnešního dne a také domácí Hagy. Po nepovedém prvním zápase mají hráči hagy možnost na reparát, uvidíme jestli diváky mile překvapí.