• 41 40:51
    2
    Dominik Nikolas CHMELAŘ

FbC Titáni USK Pardubice - SOKOLI Pardubice Excellent C  1:3
branky: 15. Roman Kadleček - 11. Jan Panna, 23. Jan Panna, 38. Jakub Efler; rozhodčí: Lukáš Picek - Jakub Dzurik; vyloučení: 2 + Tomáš Pavel 4 + TT:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jakub Graňák 25 - Jakub Levínský 23; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 8:10
40:51 Timeout FbC Titáni USK Pardubice
40:51 Vyloučen hráč #81 Dominik Nikolas Chmelař družstva SOKOLI Pardubice Excellent C na 2 minuty za sekání
37:20 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent C ! 1:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #76 Jakub Efler, asistoval #22 Milan Růžička (1:3)
32:55 Trestné střílení družstva FbC Titáni USK Pardubice neproměnil #25 Roman Truhlář.
30:00 Střely ve 2. části: 7:9
28:59 Vyloučen hráč #98 Roman Kadleček družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání
22:08 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent C ! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #30 Jan Panna, asistoval #73 Matěj Procházka (1:2)
15:00 Střely v 1. části: 9:9
14:33 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 1:1
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #98 Roman Kadleček, asistoval #3 Jakub Jirout (1:1)
10:15 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent C ! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #30 Jan Panna, asistoval #77 Radek Šindelář (0:1)
01:02 Máme zde poměrně bizarní situaci, kterou jsem již dlouho neviděl. Týpeček si u nás posedí 6 minut za špatné střídání a neuvedení v sestavě.
01:01 Vyloučen hráč #7 Tomáš Pavel družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
01:01 Vyloučen hráč #7 Tomáš Pavel družstva FbC Titáni USK Pardubice do konce utkání - technický trest
01:01 Vyloučen hráč #7 Tomáš Pavel družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě