44
  • 44 43:29
    2

FbK Orlicko-Třebovsko - FTC Vysoké Mýto 2:6
branky: 18. Jiří Vaňous, 40. Aleš Rozlívka - 3. Zdeněk Kyndl, 6. David Špaček, 15. Vojtěch Novák, 19. Vojtěch Novák, 27. Zdeněk Kyndl, 37. Erik Šigut; rozhodčí: Lukáš Filípek - Tomáš Marek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Matyáš Kopecký 10 - Jozef Kandráč 19; po třetinách: 0:3, 1:2, 1:1
45:00 Komentář domácích Stolín Petr (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání
45:00 Komentář hostů Novák Drahoslav (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání
45:00 Střely ve 3. části: 5:7
43:29 Vyloučen hráč #11 David Špaček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
39:53 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka bez asistence (2:6)
37:32 bránu hostí se teď pokoušeli ohrozit hráči Třebové, ale nepodařilo se jim opět trefit zařízení
36:07 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Erik Šigut, asistoval #19 Jakub Poláček (1:6)
36:07 Mýto asi stvrzuje své vítězství a to gólem na 6:1
35:50 Mýtu se daří  hrát, co potřebují
32:55 Obrovskou chybu teď vytvořili hráči Třebové, ale brankovou situaci nevyužili hráči FTC
30:00 Do 3. části vstupuje Mýto se 4 brankovým náskokem
30:00 Střely ve 2. části: 5:7
26:39 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Zdeněk Kyndl, asistoval #8 Vojtěch Vančura (1:5)
26:39 A jako blesk z čistého nebe přichází navýšení skóre na 5:1 pro FTC Vysoké Mýto
26:22 Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou ale bez větší šnace
19:00 zápasu se teď chopila atmosféra derby, protože se začíná přiostřovat
18:07 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák bez asistence (1:4)
18:07 A je to zase o 3 góly
17:24 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #85 Jiří Vaňous, asistoval #11 Aleš Rozlívka (1:3)
17:24 OT teď napravilo chybu z několika málo vteřin a snižuje na 1:3
16:35 OT šlo teď 2 na 1 ale před prázdnou bránu netrefili zařázení
16:00 Třebová se opravdu snaží, ale nedaří se jim přejit přechodovou část
15:00 Na začátku 2. třetiny vede Mýto 3:0 a tak by měl přijít tlak Třebové, aby snížili ztrátu
15:00 Střely v 1. části: 6:7
14:18 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák bez asistence (0:3)
13:41 Vyloučen hráč #25 Jakub Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
13:41 A Mýto využívá přesolovou hru a je to již 3:0
10:50 Mýto teď docela tlačí, ale nedaří se jim dát gól, který by jim dal pocit klidu
08:08 Do velké šance se teď dostalo Mýto, které šlo 2 na 1, ale trefili pouze horní tyčku Třebovské brány
07:47 Hra se momentálně odehrává spíše na polovině Třebovska, ale občasné výpady jsou nebezpečné
05:00 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 David Špaček, asistoval #15 Zdeněk Kyndl (0:2)
02:36 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Zdeněk Kyndl, asistoval #23 Matěj Tošovský (0:1)
02:36 Přichátí první gól, po přihrávce zpoza brány příšla pro brankáře nechytatelná střela a Mýto vede 1:0
00:00 Vítáme Vás u prvního zápasu letošní sezóny 2. ligy juniorů a začínáme pěkně z ostra, derby FTC Vysoké Mýto proti FbK OT