3:6
    Matěj TOŠOVSKÝ
    ()

TJ Sokol Jaroměř - FTC Vysoké Mýto 3:6
branky: 12. Václav Balský, 28. Miroslav Nepraš, 29. Miroslav Nepraš - 13. Jakub Poláček, 30. Jozef Kandráč, 32. Erik Šigut, 41. Jakub Hrdina, 41. Vojtěch Novák, 44. Matěj Tošovský; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Kučera 19 - Adam Rozlivka 25; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:4
45:00 Komentář hostů Novák Drahoslav (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér): Soupeř šťastnými góly vyrovnal na 3:3 a od té doby jsme, bohužel, kupili jednu hrubku za druhou. Kvalitní soupeř tyto chyby nemilosrdně trestal a zaslouženě zvítězil. S dnešním výkonem nejsem spokojen. Doufám, že se ponaučíme z chyb a do dalšího zápasu nastoupíme s větším nasazením. Děkuji soupeři za zápas a gratuluji k vítězství.
45:00 Střely ve 3. části: 11:13
43:29 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 Matěj Tošovský bez asistence (3:6)
43:29 Tošovský vymetl ten samý roh jako Novák
40:48 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák bez asistence (3:5)
40:48 Novák vyslal střelu která zaplula do pravého horního rohu
40:42 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Jakub Hrdina, asistoval #11 David Špaček (3:4)
40:42 Poláček orazítkoval tyč a následně Hrdina dává gól
37:15 Rozlivka drží Mýto
36:50 Vyloučen hráč #16 Pavel Barák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
36:50 Teď jsme viděli ošklivý zákrok toto k florbalu nepatří
35:13 Nebezpečná střela Poláčka
33:09 Vyloučen hráč #27 Lukáš Rolenec družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
32:00 Lhotský trefil tyčku
31:45 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Erik Šigut, asistoval #23 Matěj Tošovský (3:3)
30:01 Třetí třetina právě začíná
30:00 Střely ve 2. části: 12:6
29:43 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Jozef Kandráč, asistoval #16 Pavel Barák (3:2)
28:55 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #77 Tobias Jung (3:1)
27:01 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
24:47 Na časomíře se drobí, pan správce nebude mít radost
22:25 Jaroměř ve druhé třetině suveréně lepší Vysoké Mýto ještě nevypálilo na bránu
19:30 Hra se přelévá ze strany na stranu
15:01 Druhá třetina nám právě začíná
15:00 Střely v 1. části: 5:6
12:35 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jakub Poláček, asistoval #11 David Špaček (1:1)
12:05 Monster save v podání Rozlívky
11:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #5 Václav Balský, asistoval #31 Jiří Lhotský (1:0)
11:47 Balský vystřelil krásnou střelu která nad nohou brankaře zaplula do sítě
09:27 Jaroměř úspěšně ubránila přesilovku
07:26 Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování florbalky
05:12 Hrdina dostal brutální gajdy
03:47 Utkání zatím probíhá v klidném duchu
00:35 Novák trefil spojnici
00:01 Utkání právě začíná