6:3
    Jakub VYSOKÝ
    (Macek)

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Florbal Primátor Náchod B 6:3
branky: 8. Bajarchuslen Munch-Erdene, 17. Tomáš Faltus, 22. David Václavek, 37. David Václavek, 38. Michal Lerch, 43. Eliáš Malý - 10. Filip Knettig, 32. Jakub Hejhal, 45. Jakub Vysoký; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Picek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Krejsa 24 - Jakub Cibulka 7; po třetinách: 1:1, 2:0, 3:2
45:00 Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér): Z naší strany zápas zahraný silně pod naše možnosti. Nehráli jsme aktivně, nechtěli jsme hrát, hlavou jsme nebyli v zápase. Chyběl nám zákládní aspekt, a to chtít. Díky všem aktérům za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 6:11
44:03 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #25 Martin Macek (6:3)
43:37 V tomto utkání předvádí brankář Letohradu skvělý výkon.
42:44 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 6:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #41 Eliáš Malý, asistoval #75 Nikolas Brdíček (6:2)
41:17 Náchod je stále v útočném pásmu.
38:40 Náchod je aktivnější ve hře.
37:15 Timeout Florbal Primátor Náchod B
37:15 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #40 Michal Lerch, asistoval #23 Antonín Appl (5:2)
36:51 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #84 David Václavek bez asistence (4:2)
34:20 Náchod je hladový po vyrovnání.
31:49 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #86 Jakub Hejhal, asistoval #36 Filip Knettig (3:2)
31:40 Vyloučen hráč #40 Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
31:40 Uvidíme první přesilovku utkání.
30:00 Střely ve 2. části: 4:6
27:38 Krásný zákrok brankáře Letohradu.
25:00 Náchod je aktivni v útoku.
23:11 Náchod zase více na míčku.
21:47 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #84 David Václavek, asistoval #38 Tomáš Faltus (3:1)
20:15 Náchod je teď více na míčku.
18:10 Letohrad je aktivnější ve hře.
16:15 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #38 Tomáš Faltus bez asistence (2:1)
15:00 Střely v 1. části: 3:10
13:00 Na míčku jsou teď více hráči Náchoda
10:31 Více jsou teď na míčku hráči Letohradu.
09:56 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:1)
08:35 Hra je teď velice vyrovnaná.
07:27 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #42 Bajarchuslen Munch-Erdene, asistoval #23 Antonín Appl (1:0)
04:12 Náchod je aktivnější ve hře.
01:22 Hra je na začátku třetiny vyrovnaná.