43
  • 43 42:23
    Holice

FBC LETOHRAD Orel Orlice - IBK Holice 2:1
branky: 22. Přemysl Junk, 33. Nikolas Brdíček - 19. David Tylšar; rozhodčí: Radek Hrdlička - Martin Řehák; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Krejsa 34 - Jan Jedlička 25; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:0
45:00 Komentář hostů Dědič Lukáš (Asistent trenéra): Bohužel jsme nenavázali na výkon z předchozího zápasu a nenašli recept na soupeřovu obranu. Děkuji soupeři a fanouškům za zápas.
45:00 Komentář domácích Majvald Ondřej (Trenér): Děkuji soupeři za kvalitní a férové utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 10:12
44:20 Holice jdou zkusit hru bez brankáře.
43:52 Diváci ženou svůj tým za vyrovnáním, ale zatím nic.
42:23 Timeout IBK Holice
42:23 Holice se po timeoutu budou určitě snažit vyrovnat, na to nemusím být Sherlock Holmes, abych to věděl.
40:39 Zatím vyrovnaná 3. třetina.
37:01 Holice si zatím vedou v oslabení velice dobře.
35:35 Vyloučen hráč #7 Ondřej Picek družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
32:15 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček bez asistence (2:1)
30:00 Střely ve 2. části: 9:11
29:59 Druhá třetina nám opět skončila vyrovnaným stavem.
28:53 Tylšar mohl přihrát do prázdné brány, namísto toho ale vystřelil do rozcvičzujících se hráčů Náchoda za brankou Letohradu.
26:41 Holice jsou teď aktivnější ve hře na míčku.
21:18 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #35 Přemysl Junk, asistoval #30 Jan Poláček (1:1)
20:53 Vyloučen hráč #80 David Tylšar družstva IBK Holice na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:53 Tylšar poslal svého soupeře nekompromisně skoro až na tribunu a vysloužil si tak 2 trestné minuty.
18:17 GÓL IBK Holice! 0:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #80 David Tylšar, asistoval #7 Ondřej Picek (0:1)
18:17 V bředbrankovém prostoru se nejlépe zorientoval Tylšar a posílá svůj tým do vedení.
15:00 Střely v 1. části: 8:12
14:59 Máme za sebou velice vyrovnanou první třetinu.
12:18 Holice jsou více času na míčku.
10:26 Nevyužitá přesilovka Holic.
08:26 Vyloučen hráč #35 Přemysl Junk družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra rukou
07:47 Útočné akce z obou stran.
04:08 Aktivnější ve hře jsou Holice.