(Hejna)
  • 43 42:52
    Rtyně v/P

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC LETOHRAD Orel Orlice 3:4
branky: 15. Kamil Hebelka, 40. Adam Vejrek, 43. Šimon Vacek - 2. Bajarchuslen Munch-Erdene, 12. Bajarchuslen Munch-Erdene, 22. Matouš Poláček, 26. Přemysl Junk; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Martin Řehák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Petera 23 - Vojtěch Krejsa 27; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:0
45:00 Komentář hostů Majvald Ondřej (Trenér): Poctivý beton stačil na soupeře který se snažil hrát florbal. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za férové utkání.
45:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Smolná prohra s týmem který nehraje florbal. Děkuji hráčům a soupeřům za hru.
45:00 Střely ve 3. části: 15:8
42:57 Rtyně po timeoutu bude určitě útočit na vyrovnání.
42:52 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
42:52 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #21 Lukáš Hejna (3:4)
40:44 Vyloučen hráč #42 Bajarchuslen Munch-Erdene družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za vysoká florbalka
39:02 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek bez asistence (2:4)
39:02 Rtyně se konečně dočkala branky.
37:02 Rtyně stále a stále presuje na obranu Letohradu, ale stále nemůže přijít na to jak vstřelit branku.
33:50 Rtyně má spoustu nepřesných střel.
33:01 Rtyně stále nemůže najít recept na soupeřovu obranu.
30:00 Střely ve 2. části: 8:10
29:55  Vidíme krásný výkon Letohradského brankáře.
29:18 Rtyně stále aktivnější v útoku, ake nedaří se vstřelit góla.
25:34 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #35 Přemysl Junk bez asistence (1:4)
25:34 Junk využívá přesilovku krásnou střelou.
24:36 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Křeček družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
21:58 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #32 Matouš Poláček, asistoval #30 Jan Poláček (1:3)
20:05 Viděli jsme nevyužitou přesilovku Letohradu.
18:05 Vyloučen hráč #21 Lukáš Hejna družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
17:47 Rtyně zasypala Letohrad několika střelama.
15:00 Střely v 1. části: 7:9
14:46 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #14 Adam Vejrek (1:2)
13:00 Krásný zákrok brankáře Rtyně.
12:31 Rtyně aktivnější v útoku.
11:16 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 0:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #42 Bajarchuslen Munch-Erdene, asistoval #38 Tomáš Faltus (0:2)
09:00 Hra je teď opatrná.
06:39 Hra je zatím velice vyrovnaná.
01:20 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 0:1
00:58 Trestné střílení družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší neproměnil #92 Daniel Hejna.
00:58 Neproměněnné trestné střílení hráče 92, který trefuje tyč.