8:1
    Filip SRNA
    (Fišera)

FBC Trutnov (DTJ) - Orel Rtyně v Podkrkonoší 8:1
branky: 2. Ondřej Demuth, 3. Jakub Mládek, 12. Vojtěch Zárečný, 15. Ondřej Demuth, 18. Vojtěch Zárečný, 18. Matyáš Ioanidis, 22. Jakub Mládek, 44. Filip Srna - 14. Ondřej Řehák; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Daniel Suchý; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Jakub Voltr 16 - Vojtěch Petera 36; po třetinách: 4:1, 3:0, 1:0
45:00 Komentář domácích Meduna Tomáš (Trenér): Děkuji soupeři za zápas a pořadatelům za turnaj.
45:00 Střely ve 3. části: 16:6
43:42 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 8:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #44 Jan Fišera (8:1)
42:20 Trutnov ve velké šanci.
31:19 Trestné střílení družstva FBC Trutnov (DTJ) neproměnil #87 Martin Kisý.
30:00 Střely ve 2. části: 14:4
21:47 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 7:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #4 Jakub Mládek, asistoval #27 Ondřej Vojta (7:1)
21:33 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Synáč družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
21:33 Vyloučen hráč #46 Filip Kulda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
17:37 Trutnov se opět dostal rychle do třetiny.
17:36 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 6:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #10 Filip Srna (6:1)
17:22 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #5 Vojtěch Zárečný, asistoval #19 Ondřej Demuth (5:1)
15:00 Střely v 1. části: 14:7
14:08 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #19 Ondřej Demuth, asistoval #16 Vítek Cvrček (4:1)
13:50 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #72 Ondřej Řehák bez asistence (3:1)
12:00 Pěkný zákrok Petery.
11:37 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #5 Vojtěch Zárečný, asistoval #13 Šimon Sláma (3:0)
07:48 Vyloučen hráč #14 Martin Kejzlar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
07:48 Máme tu přesilovku 5 na 3.
06:16 Vyloučen hráč #17 Václav Januš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
06:16 Jednomu věrnému fanouškovi vylil pivo. :(
06:11 Hra je zatím nahoru dolu.
02:31 Domácí se rychle dostali do zápasu.
02:30 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #4 Jakub Mládek, asistoval #10 Filip Srna (2:0)
01:57 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #19 Ondřej Demuth, asistoval #5 Vojtěch Zárečný (1:0)