• 45 44:42
    3:1
    ()

Florbal Primátor Náchod B - FbC Skuteč 3:1
branky: 8. Filip Matějů, 31. Antonín Donaj, 45. Antonín Donaj - 6. Lukáš Jungman; rozhodčí: Pavel Špryňar - Jakub Skála; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Cibulka 8 - Barbora Dusová 15; po třetinách: 1:1, 0:0, 2:0
45:00 Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání!
45:00 Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér): První půlka zápasu byla z naší strany velmi povedená. Hráli jsme kvalitně na míčku i v obraně. Od půlky zápasu náš standart postupně klesal, kdy jsme chvílemi byli více diváky než aktivními hráči. Ke konci zápasu jsme měli více štěstí než rozumu. To, co Skuteč netrefila, jsem dlouho neviděl. Díky všem aktérům za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 6:5
44:42 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #89 Antonín Donaj bez asistence (3:1)
43:41 Timeout FbC Skuteč
38:54 Vyloučen hráč #4 Matěj Florián družstva FbC Skuteč na 2 minuty za vysoká florbalka
30:13 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #66 Adam Voňka (2:1)
30:00 Střely ve 2. části: 5:2
16:25 Vyloučen hráč #16 Jakub Krupka družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 6:2
07:24 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #47 Filip Matějů, asistoval #44 Eduard Vlach (1:1)
05:53 GÓL FbC Skuteč! 0:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Lukáš Jungman, asistoval #5 Lukáš Roček (0:1)