3:11
    Šimon VACEK
    (Vejrek)

IBK Holice - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:11
branky: 18. Radek Nešetřil, 20. Radek Nešetřil, 38. Jakub Říha, 45. Jaroslav Tošovský - 14. Adam Vejrek, 15. Adam Vejrek, 16. Šimon Vacek, 19. Adam Vejrek, 23. Filip Kulda, 27. Lukáš Hejna, 36. Šimon Vacek, 42. Šimon Vacek, 43. Šimon Vacek, 45. Lukáš Hejna, 45. Šimon Vacek; rozhodčí: Tomáš Haufer - Jakub Frýzl; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Jan Jedlička 9, David Valenta 6 - Vojtěch Petera 8; po třetinách: 0:2, 2:4, 2:5
45:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Dneska konečně 3 body. Kluci si zápas užili. Díky soupeři a divákům.
45:00 Komentář domácích Viktora Matyáš (Trenér): Dekujeme soupeři za zápas. Těšíme se na další.
45:00 Střely ve 3. části: 5:11
44:56 GÓL IBK Holice! 4:11
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský bez asistence (4:11)
44:26 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:11
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (3:11)
44:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 Lukáš Hejna, asistoval #94 Šimon Vacek (3:10)
43:24 Vyloučen hráč #17 Václav Januš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
42:48 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:9
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #21 Lukáš Hejna (3:9)
41:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:8
41:00 Oslabení ale Rtyně využívá ve svůj prospěch a přidává další gól.
40:40 Rtyně nabídla Holicím možnost přesilové hry.
37:23 GÓL IBK Holice! 3:7
Branku družstva IBK Holice vstřelil #30 Jakub Říha, asistoval #12 Michal Fliger (3:7)
37:23 Holice snižují ztrátu.
35:29 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:7
35:29 Tlak se vyplatil a Rtyně zvyšuje náskok.
35:00 Rtyně zamkla soupeře kolem jeho branky.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 David Valenta družstva IBK Holice
30:00 Střely ve 2. části: 5:9
26:38 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:6
22:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #46 Filip Kulda, asistoval #15 Martin Kejzlar (2:5)
22:47 Rtyně šťastným lobem přes brankáře znovu zvyšuje náskok.
19:17 GÓL IBK Holice! 2:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil bez asistence (2:4)
19:17 Holice vzniklý náskok ale odmítají a stahují rozdíl na dvě branky.
18:50 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #25 Kamil Hebelka (1:4)
18:50 Rtyně využila nabídnutou přesilovku a vrací se na rozdíl tří gólů.
18:19 Vyloučen hráč #34 Jaroslav Tošovský družstva IBK Holice na 2 minuty za špatné střídání
17:08 GÓL IBK Holice! 1:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #26 Vojtěch Maroši (1:3)
17:08 Holice snižují náskok na dvě branky.
15:05 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:3
15:05 Velmi rychlým gólem se Rtyně dostává do tříbrankového vedení.
15:00 Střely v 1. části: 2:6
14:12 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (0:2)
14:12 A stejná dvojice hráčů přidává i druhou branku.
13:29 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
13:29 V závěru první třetiny otevírá skóre zápasu Rtyně.
09:30 Za gólmanem Holic se rozezněla branková konstrukce.
09:08 Rozhodčí jsou téměř bez práce.
05:44 Pokusy na obou stranách přibývají, žádný ale zatím neskončil gólem.