5:5
    Ondřej LUKAVSKÝ
    (Metelka)

FBC DONAP Česká Skalice - Sokol Chrudim 5:5
branky: 4. Dominik Cejnar, 26. Jakub Metelka, 32. Martin Kašpar, 36. Šimon Príbojský, 43. Ondřej Lukavský - 2. Filip Lacina, 6. Lukáš Jungman, 17. Filip Lacina, 29. Lukáš Jungman, 30. David Zita; rozhodčí: Ondřej Kroutil - David Richter; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Petr Kovář 16 - Matyáš Häusl 16; po třetinách: 1:2, 1:3, 3:0
45:00 Střely ve 3. části: 9:9
42:45 Zbývají 2 minuty do konce a domácí srovnávají skóre.
42:43 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 5:5
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #42 Ondřej Lukavský, asistoval #7 Jakub Metelka (5:5)
41:30 Gólman hostí po střele Lukavského dlouho nevěděl, kde je balónek. Nakonec ho našel v podpaží.
36:36 Podaří se Skalici během přesilové hry srovnat skóre? To se již brzy dozvíme.
36:20 Vyloučen hráč #15 Filip Lacina družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za zvedání florbalky
35:22 Timeout FBC DONAP Česká Skalice
35:22 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 4:5
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #29 Šimon Príbojský, asistoval #24 Dominik Cejnar (4:5)
35:00 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu a oba brankáři musí být neustále ve střehu.
33:30 Petr Kovář si připisuje fantastický zákrok proti samostatnému úniku hráče hostí.
31:50 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 3:5
Vlastní branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #12 Martin Kašpar (3:5)
30:00 Střely ve 2. části: 5:8
29:21 GÓL Sokol Chrudim! 2:5
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #18 David Zita, asistoval #29 Lukáš Jungman (2:5)
28:29 Hráč č. 29 týmu hostí opět skóruje z trestného střílení.
28:20 GÓL Sokol Chrudim! 2:4
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #29 Lukáš Jungman z trestného střílení (2:4)
25:50 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka bez asistence (2:3)
25:50 Metla snižuje na 2:3.
25:10 Viktor Honzů si vytvořil gólovou šanci, ale v poslední vteřině svoji šanci spálil.
23:35 Ani 3 pokusy během 5 vteřin nestačily Cejnarovi na vstřelení branky.
21:40 Hráči domácího týmu mají po necelých 7 minutách hry první střelu na bránu.
16:10 Hosté navyšují na rozdíl 2 gólů.
16:08 GÓL Sokol Chrudim! 1:3
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Lacina, asistoval #29 Lukáš Jungman (1:3)
15:00 Střely v 1. části: 7:4
10:24 Brankař hostí je nyní pod velkým tlakem, ale gól z toho stále není.
07:00 Nevyužitá přesilovka domácího týmu.
05:50 GÓL Sokol Chrudim! 1:2
04:51 Vyloučen hráč #7 František Fiala družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za špatné střídání
03:39 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:1
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #24 Dominik Cejnar bez asistence (1:1)
03:39 Cejnar vybojoval na středu hřiště míček a s přehledem srovnává na 1:1.
02:02 Nyní mají v držení míček domácí a snaží se vytvořit si šanci pro srovnávací gól.
01:18 GÓL Sokol Chrudim! 0:1
01:18 První střela hostí a je to gól.
00:00 Úvodní buly vyhrávají hosté.