2
  • 44 43:06
    Jičín

Sokol Chrudim - Finance Novák FBK Jičín 4:4
branky: 9. Martin Kašpar, 17. Lukáš Jungman, 36. Lukáš Jungman, 38. Lukáš Jungman - 12. Petr Kryl, 14. Vít Černý, 24. Vít Černý, 28. Adam Chalupa; rozhodčí: Antonín Živný - Jan Matějka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: František Kolář 12 - Lukáš Svoboda 16; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 6:7
43:06 Timeout Finance Novák FBK Jičín
43:00 Vyloučen hráč #12 Martin Kašpar družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání
39:04 Timeout Sokol Chrudim
37:39 GÓL Sokol Chrudim! 4:4
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #29 Lukáš Jungman bez asistence (4:4)
35:29 GÓL Sokol Chrudim! 3:4
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #29 Lukáš Jungman, asistoval #15 Filip Lacina (3:4)
30:00 Střely ve 2. části: 4:5
29:10 Vyloučen hráč #46 Jiří Janatka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
28:45 Trestné střílení družstva Sokol Chrudim neproměnil #29 Lukáš Jungman.
27:29 Trestné střílení družstva Finance Novák FBK Jičín neproměnil #6 Petr Kryl.
27:22 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #9 Adam Chalupa, asistoval #99 Adam Florian (2:4)
23:54 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #6 Petr Kryl (2:3)
23:13 Vyloučen hráč #60 Dominik Mlateček družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře
22:09 Vyloučen hráč #46 Jiří Janatka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
16:56 GÓL Sokol Chrudim! 2:2
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #29 Lukáš Jungman, asistoval #12 Martin Kašpar (2:2)
15:44 Jungman samostatný únik ani nezakončil, Na druhé straně taktéž.
15:00 Střely v 1. části: 6:8
14:35 Jungman se hezky vytočil, ale bránu opět netrefil.
13:46 Další chyba rozehrávky, další gól.
13:44 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #14 Jaroslav Tuček (1:2)
11:20 Po chybě domácí rozehrávky Jičín srovnává stav utkání na 1:1.
11:19 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #31 Vít Černý (1:1)
10:40 Obrany obou týmů příliš nefungují. /toky bohužel také ne a nikdo není schopen trefit branku.
08:15 Ukázková střela Kašpara končí gólem. Nad nohu k tyči nádhera.
08:14 GÓL Sokol Chrudim! 1:0
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil #12 Martin Kašpar, asistoval #16 Pavel Pelikán (1:0)
05:39 Piráti měli dvě velké šance. Naopak Jičín následně využil špatného střídání a vyslal hezkou střelu.
03:30 Obrana Chrudimi nechala trestuhodně na středu volného hráče, ale ten naopak trestuhodně nedává.
02:44 V utkání zatím vidíme spoustu nepřesností.