• 35 34:40
    2
    Martin BRYNDA

FbK Orlicko-Třebovsko B - TJ Jablonné nad Orlicí 4:5
branky: 5. Tadeáš Štarha, 14. Petr Marhold, 15. Tomáš Vopařil, 22. Jan Auxt - 5. Janek Jandejsek, 24. Janek Jandejsek, 28. Jakub Jirásek, 32. Tomáš Nový, 33. Tomáš Nový; rozhodčí: Petr Šimon - Martin Halousek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Štěpán Rozlívka 23 - Šimon Čada 32; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:3
36:00 Střely ve 3. části: 11:8
34:40 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko B
34:40 Vyloučen hráč #61 Martin Brynda družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za bránění ve hře
34:35 OT začalo presovat ale nedaří se jim prostřelit gólmana.
32:48 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 4:5
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #57 Tomáš Nový bez asistence (4:5)
31:47 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 4:4
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #57 Tomáš Nový, asistoval #61 Martin Brynda (4:4)
31:12 Rozlívka výhozem orazítkoval hráče Jablonného, protože stál v brankovišti a bránil mu ve hře.
27:35 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 4:3
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #60 Jakub Jirásek, asistoval #57 Tomáš Nový (4:3)
27:05 Rozívka ukazuje že mu utkání sedlo, nebojí se ani vyběhnout k mantinelu a fotbalově odkopnout míček.
24:00 Střely ve 2. části: 12:9
23:32 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 4:2
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #56 Janek Jandejsek, asistoval #61 Martin Brynda (4:2)
21:56 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 4:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #94 Jan Auxt, asistoval #4 Jakub Udržal (4:1)
20:35 Brankář hostů zázračně zachytil střelu Lány.
14:40 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 3:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #69 Tomáš Vopařil, asistoval #87 Ondřej Plašil (3:1)
13:17 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 2:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #76 Petr Marhold bez asistence (2:1)
13:17 Střela Marholda z půlky skončila v síti.
12:38 Plašil vyzkoušel pozornost gólmana hostů ale neúspěšně.
12:00 Střely v 1. části: 13:11
11:49 Vopařil se dostal až za brankáře ale míček mu sjel z čepele.
09:10 Lánův průnik po mantinelu skončil pouze střelou do tyče.
04:36 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 1:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #7 Tadeáš Štarha, asistoval #59 Lukáš Broulík (1:1)
04:36 Broulík se prokličkoval obranou Jablonného a přihrál Štarhovi který bez váhání zavěsil.
04:06 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 0:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #56 Janek Jandejsek, asistoval #59 Michael Kosek (0:1)