7:10
    Jiří PAVLIŠ
    (Čáp)

Banes Florbal Soběslav - 1. FbK Tábor 7:10
branky: 1. Daniel Hamerník, 3. Jiří Pavliš, 6. Tomáš Holota, 7. Tomáš Holota, 12. Matěj Macháček, 13. Tomáš Holota, 42. Jiří Pavliš - 3. Kryštof Paštěka, 4. Kryštof Paštěka, 7. Bruno Jan Pazderka, 21. Matěj Drtina, 25. Bruno Jan Pazderka, 25. Bruno Jan Pazderka, 30. Bruno Jan Pazderka, 33. Jakub Janoušek, 39. Samuel Kubů, 39. Kryštof Paštěka; rozhodčí: Jaroslav Peterka - Jan Dušek; vyloučení: 2 + Matěj Macháček 4:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Matěj Pavliš -10 - Matěj Janoušek ?; po třetinách: 6:3, 0:4, 1:3
41:05 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:10
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Jiří Pavliš, asistoval #75 Štěpán Čáp (7:10)
40:32 Vyloučen hráč #12 Tomáš Truhlář družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za špatné střídání
38:27 GÓL 1. FbK Tábor! 6:10
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #50 Kryštof Paštěka, asistoval #9 Karel Červenka (6:10)
38:02 Timeout Banes Florbal Soběslav
38:02 GÓL 1. FbK Tábor! 6:9
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #94 Samuel Kubů, asistoval #50 Kryštof Paštěka (6:9)
37:00 Hlásíme , že zápas mezi Soběslaví a Táborem uspal jednoho z diváků. Od pořadatelského stolku přejeme dobrou noc.
33:41 Vyloučen hráč #9 Karel Červenka družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
32:02 GÓL 1. FbK Tábor! 6:8
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #75 Jakub Janoušek bez asistence (6:8)
29:12 GÓL 1. FbK Tábor! 6:7
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Bruno Jan Pazderka, asistoval #94 Samuel Kubů (6:7)
26:52 Vyloučen hráč #53 Jan Kobliha družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za zvedání florbalky
24:46 GÓL 1. FbK Tábor! 6:6
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Bruno Jan Pazderka, asistoval #22 Ella Spálenková (6:6)
24:04 GÓL 1. FbK Tábor! 6:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Bruno Jan Pazderka bez asistence (6:5)
20:52 GÓL 1. FbK Tábor! 6:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #18 Matěj Drtina, asistoval #50 Kryštof Paštěka (6:4)
14:50 Druhé špatné střídání týmu Soběslav v první třetině . Víme na čem zapracovat .
14:49 Vyloučen hráč #81 Jiří Pavliš družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za špatné střídání
12:13 Timeout 1. FbK Tábor
12:13 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Tomáš Holota, asistoval #81 Jiří Pavliš (6:3)
11:24 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #32 Matěj Macháček, asistoval #18 Tomáš Vránek (5:3)
07:38 Vyloučen hráč #75 Štěpán Čáp družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za špatné střídání
06:47 GÓL 1. FbK Tábor! 4:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Bruno Jan Pazderka bez asistence (4:3)
06:40 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:2
05:04 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Tomáš Holota bez asistence (3:2)
03:28 GÓL 1. FbK Tábor! 2:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #50 Kryštof Paštěka, asistoval #5 Bruno Jan Pazderka (2:2)
03:28 Je srovnáno !!
02:44 GÓL 1. FbK Tábor! 2:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #50 Kryštof Paštěka, asistoval #94 Samuel Kubů (2:1)
02:16 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Jiří Pavliš, asistoval #77 Tomáš Holota (2:0)
01:03 Vyloučen hráč #32 Matěj Macháček družstva Banes Florbal Soběslav na 2+2 minuty za sekání
00:35 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #99 Daniel Hamerník, asistoval #81 Jiří Pavliš (1:0)
00:35 Doslova na začátku zápasu se urval hráč s číslem 99 a otevírá skóre!!!