12:1
    Jan PECÍN
    (Hembera)

Florbal Jindřichův Hradec - FA Č. Budějovice - RAFANI 12:1
branky: 5. Petr Stloukal, 10. Václav Šalek, 15. Václav Šalek, 15. Vojtěch Hembera, 15. Hynek Hák, 16. Petr Stloukal, 17. Matěj Svoboda, 30. Petr Stloukal, 33. Vojtěch Tichý, 36. Petr Stloukal, 38. Hynek Hák, 45. Jan Pecín - 40. Adolf Voračka; rozhodčí: Jan Lukáč - Jaroslav Peterka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kornhöfer -1 - Václav Postl ?, Jakub Faltýnek ?; po třetinách: 5:0, 3:0, 4:1
44:29 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 12:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #46 Jan Pecín, asistoval #24 Vojtěch Hembera (12:1)
39:34 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 11:1
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #70 Adolf Voračka, asistoval #9 Štěpán Buneš (11:1)
37:06 Timeout FA Č. Budějovice - RAFANI
37:06 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 11:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #50 Hynek Hák, asistoval #25 Petr Stloukal (11:0)
35:36 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 10:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #25 Petr Stloukal, asistoval #46 Jan Pecín (10:0)
32:11 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 9:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #15 Vojtěch Tichý, asistoval #45 Václav Šalek (9:0)
31:11 Vyloučen hráč #37 Karel Trávníček družstva FA Č. Budějovice - RAFANI na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #6 Jakub Faltýnek družstva FA Č. Budějovice - RAFANI
29:40 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 8:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #25 Petr Stloukal, asistoval #23 Ondřej Tichý (8:0)
16:08 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 7:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #32 Matěj Svoboda, asistoval #34 Sofie Pevná (7:0)
16:08 Sotva uběhla 1 minuta druhé třetiny a už jsou tam další 2. Jindřichův Hradec nekompromisně zvyšuje náskok.
15:34 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #25 Petr Stloukal, asistoval #24 Vojtěch Hembera (6:0)
15:00 Jindřichův Hradec vstupuje do druhé třetiny s naskokem 5 gólů, FA bude mít co dělat.
14:24 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #50 Hynek Hák bez asistence (5:0)
14:24 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #24 Vojtěch Hembera, asistoval #25 Petr Stloukal (4:0)
14:08 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #45 Václav Šalek, asistoval #24 Vojtěch Hembera (3:0)
09:04 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #45 Václav Šalek, asistoval #46 Jan Pecín (2:0)
04:25 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #25 Petr Stloukal, asistoval #32 Matěj Svoboda (1:0)