0

0

0.

Santos Třeboň - FA Č. Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice B 3:4pn
branky: 20. Lukáš Michal, 27. Lukáš Michal, 38. Lukáš Michal - 9. Jan Zahradník, 15. Tomáš Dědič, 22. Václav Hugo Bukač, N David Tejko; rozhodčí: Ondřej Kohnheiser - Jan Korábek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Jake McGowan -3 - Martin Eliášek ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #88 David Tejko a vstřelil rozhodující gól (3:4).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice hráč #60 Lukáš Michal , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #2 Ondřej Vlnatý , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice hráč #64 Ondřej Michal , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #16 Adam Bumba , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice hráč #59 Ondřej Hrubý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #88 David Tejko , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
37:30 GÓL Santos Třeboň - FA Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice vstřelil #60 Lukáš Michal, asistoval #3 Jan Pikhart (3:3)
37:20 Vyloučen hráč #6 Ondřej Kosař družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře
29:12 Vyloučen hráč #16 Adam Bumba družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
26:33 GÓL Santos Třeboň - FA Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice vstřelil #60 Lukáš Michal, asistoval #64 Ondřej Michal (2:3)
21:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #30 Václav Hugo Bukač bez asistence (1:3)
19:51 GÓL Santos Třeboň - FA Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice vstřelil #60 Lukáš Michal, asistoval #59 Ondřej Hrubý (1:2)
14:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #21 Tomáš Dědič, asistoval #77 Linda Straková (0:2)
08:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #5 Jan Zahradník, asistoval #2 Ondřej Vlnatý (0:1)