• 42 41:58
    11:5
    (Horáková)

FBC Dobruška - Dobré B - SK Spartak Slatiňany 11:5
branky: 7. Victoria Bartošová, 9. Adriana Horáková, 14. Barbora Pavlová, 14. Victoria Bartošová, 21. Anna Křížová, 21. Barbora Pavlová, 21. Victoria Bartošová, 34. Barbora Pavlová, 40. Anna Křížová, 41. Barbora Pavlová, 42. Anna Křížová - 4. Ludmila Jirásková, 25. Bára Urbánková, 28. Monika Kolářová, 29. Ludmila Jirásková, 37. Tereza Richterová; rozhodčí: Radek Hrdlička - Lukáš Filípek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Kristýna Andršová 17 - Lucie Boháčová 30; po třetinách: 4:1, 3:3, 4:1
45:00 Střely ve 3. části: 13:5
41:59 Tak ještě nekončíme! Holky mají stále chuť a Áňa přidává další branku.
41:58 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 11:5
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #12 Anna Křížová, asistoval #22 Adriana Horáková (11:5)
40:57 Desátý banán přidává Bára z nájezdu, který si předím vybojovala.
40:56 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 10:5
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Pavlová z trestného střílení (10:5)
39:57 Devátou branku přídává Áňa a doufejme, že tím již otupí střelecký apetit hostí a naše holky si pohlídají zápas v klidu až do konce.
39:56 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 9:5
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #12 Anna Křížová, asistoval #16 Adriana Jedličková (9:5)
36:14 GÓL SK Spartak Slatiňany! 8:5
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #68 Tereza Richterová, asistoval #46 Ludmila Jirásková (8:5)
33:31 Třetí třetina začala náporem našich holek. Ovšem gól přišel až ve čtvrté minutě z hokejky Báry.
33:30 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 8:4
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Pavlová, asistoval #13 Liliana Doležalová (8:4)
30:00 Střely ve 2. části: 15:9
28:08 Soupeř vystrkuje drápky a srovnává stav druhé třetiny.
28:07 GÓL SK Spartak Slatiňany! 7:4
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #46 Ludmila Jirásková bez asistence (7:4)
27:10 GÓL SK Spartak Slatiňany! 7:3
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #8 Monika Kolářová, asistoval #46 Ludmila Jirásková (7:3)
26:47 Vyloučen hráč #23 Hedvika Rohlenová družstva FBC Dobruška - Dobré B na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:00 Terka krásně namazala a soupeř přidává druhou branku.
24:58 GÓL SK Spartak Slatiňany! 7:2
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #9 Bára Urbánková, asistoval #6 Pavla Marešová (7:2)
20:56 Další no look akce v podání Jedličky a Vikiny a sedmá branka je na světě.
20:55 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 7:1
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #7 Victoria Bartošová, asistoval #16 Adriana Jedličková (7:1)
20:39 A šestý kousek v hostující síti od Báry.
20:38 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 6:1
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Pavlová, asistoval #9 Markéta Hanušová (6:1)
20:04 A jedeme dál, pátou branku přidává Áňa.
20:03 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 5:1
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #12 Anna Křížová, asistoval #7 Victoria Bartošová (5:1)
15:00 Střely v 1. části: 13:8
13:50 Nestíhám psát. Adri to nalila nejdřív Barče a pak Viki a rázem to je o tři.
13:49 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 4:1
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #7 Victoria Bartošová, asistoval #22 Adriana Horáková (4:1)
13:37 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 3:1
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Pavlová, asistoval #22 Adriana Horáková (3:1)
08:12 A máme tu vedení našich holek. Šibenici vymetla Adri!
08:11 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #22 Adriana Horáková, asistoval #7 Victoria Bartošová (2:1)
06:20 Konečně jsme se dočkali branky také z hokojek domácích hráček. Pěknou kombinaci zakončila, po pěkné přihrávce Jedličky, Vikina.
06:19 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 1:1
03:54 Soupeř potrestal prvním brejkem naši obranu a ujímá se vedení 1:0.
03:53 GÓL SK Spartak Slatiňany! 0:1
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #46 Ludmila Jirásková, asistoval #6 Pavla Marešová (0:1)
00:10 A máme tu druhé utkání dne našich holek. Tentokrát proti soupeři ze Slatiňan.