45
  • 45 44:53
    IBK HK

IBK Hradec Králové B - FbK Orlicko-Třebovsko 5:6
branky: 10. Tereza Rejmanová, 11. Vendula Volejníková, 34. Lenka Řezníčková, 38. Karolína Kovářová, 43. Lenka Řezníčková - 19. Lucie Kubištová, 25. Dita Špatenková, 26. Lucie Fárníková, 29. Lucie Fárníková, 37. Klára Konečná, 41. Lucie Kubištová; rozhodčí: Lenka Jansová - Kateřina Hátlová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Natálie Žídková 12 - Sára Zwesperová 15; po třetinách: 2:0, 0:4, 3:2
45:00 Střely ve 3. části: 10:6
44:53 Timeout IBK Hradec Králové B
44:15 IBK se v závěru v šesti drží na útočné polovině. Šance jsou, góly zatím nepřichází.
42:34 GÓL IBK Hradec Králové B! 5:6
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #33 Lenka Řezníčková, asistoval #35 Anna Miholová (5:6)
42:34 Řezníčková pálí ze standartky u mantinelu a míček proletěl až do sítě.
40:42 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Lucie Kubištová, asistoval #5 Lucie Fárníková (4:6)
40:42 Kubištová využívá protiútok hostí.
39:40 Šarounová v sama na branku hostí, ale bohužel trefuje pouze hruď golmanky.
37:18 GÓL IBK Hradec Králové B! 4:5
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #58 Karolína Kovářová, asistoval #33 Lenka Řezníčková (4:5)
37:18 Kovářová rychle odpovídá a opět tu máme rozdíl jedné branky. IBK pokračuje v tlaku.
36:48 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #69 Klára Konečná, asistoval #98 Kristýna Šedová (3:5)
36:48 Po několika šancích domácích se z protiútoku prosazují hosté.
33:18 GÓL IBK Hradec Králové B! 3:4
33:18 Řezníčková snižuje na rozdíl jedné branky a zadělává na zajímavý závěr zápasu.
33:00 OT hrozí z rychlých protiútoků
31:45 Domácí hráčky vstoupily do závěrečné třetiny aktivněji. Soupeřky je zastavují jen za cenu faulů.
30:00 Střely ve 2. části: 5:7
28:10 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #5 Lucie Fárníková, asistoval #98 Kristýna Šedová (2:4)
28:10 OT v druhé třetině otáčí zápas ve svůj prospěch a to zejména díky efektivitě v zakončení.
25:26 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #5 Lucie Fárníková bez asistence (2:3)
24:02 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #27 Dita Špatenková, asistoval #5 Lucie Fárníková (2:2)
24:02 Nedáš, dostaneš zafungovalo. Hráčky IBK neproměnily dvě slibné šance, zatímco OT z protiútoku trestá.
22:20 Hezké zákroky brankařek na obou stranách.
21:11 Žídková parádním výhozem startuje Miholovou a útok domácích zastavuje až golmanka hostí.
18:39 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Lucie Kubištová, asistoval #25 Lucie Baciu (2:1)
18:39 Kubištová v brankovišti usměrňuje do branky střelu od obránců a snižuje na rozdíl jedné branky.
15:00 Střely v 1. části: 6:5
10:18 GÓL IBK Hradec Králové B! 2:0
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #21 Vendula Volejníková, asistoval #34 Kristýna Jiřičná (2:0)
10:18 Volejníková se nejlépe zorientovala ve skrumáži v brankovišti a zvyšuje na dvoubrankový rozdíl.
09:50 Zápas začíná nabírat na obrátkách a šance přichází na obou stranách.
09:31 GÓL IBK Hradec Králové B! 1:0
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #12 Tereza Rejmanová, asistoval #36 Tereza Těšitelová (1:0)
09:31 Rejmanová jr. vymetla pavučinky utěšenou střelou z dálky!