3:3
    Lenka ŘEZNÍČKOVÁ
    (Vaňkátová)

HAGA Ladies Pardubice - IBK Hradec Králové B 3:3
branky: 3. Jana Chabadová, 14. Kateřina Kardosová, 42. Nikola Procházková - 3. Vlasta Vaňkátová, 30. Pavla Neumannová, 45. Lenka Řezníčková; rozhodčí: Lukáš Drahný - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Kamila Marková 18 - Anna Kunčíková 15; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:1
75:00 Hradec v posledí minutě vyrovnává a utkání tak končí 3:3
45:00 Střely ve 3. části: 7:8
44:32 GÓL IBK Hradec Králové B! 3:3
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #33 Lenka Řezníčková, asistoval #4 Vlasta Vaňkátová (3:3)
43:25 Vyloučen hráč #39 Kateřina Hušková družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání
43:25 Síly na palubovce se vyrovnají
43:00 Lze očekávat drama, Haga se teď bude muset bránit hradecké přesilovce
42:47 Vyloučen hráč #12 Hana Černá družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání
41:01 Timeout IBK Hradec Králové B
41:01 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 3:2
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #20 Nikola Procházková bez asistence (3:2)
41:01 Nikola Procházková vzala situaci do svých rukou. Po úspěšném odebrání míčku se hnala obrovskou rychlostí směrem k brance soupeře a nekompromisně a 20 nad led posílá Hagu do vedení
39:53 Obrovská šance HAGY, skóre však  zůstáva nezměněné
36:06 Jedna z hradeckých střelkyň nyní živelně hovoří se svýmy spoluhráčkami, uvidíme jaký vliv bude tato debata mít na obraz hry
30:00 Střely ve 2. části: 5:4
29:24 GÓL IBK Hradec Králové B! 2:2
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #23 Pavla Neumannová, asistoval #34 Kristýna Jiřičná (2:2)
29:24 Hradecká lvice s číslem 23 právě vymetla všechny pavučinky, které v horních rozích branky  vytvořil náš pavouček Pepa
27:44 Druhá třetina nám zatím moc z florbalového umění nenabídla
19:48 Golmanka z města pod Bílou věží si připusije zákrok v podobě tzv. jablíčka - zdravíme vrcholového manažera
18:37 Oba týmy spíše čekají na chybu soupeře
15:00 Střely v 1. části: 6:9
13:14 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 2:1
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #88 Kateřina Kardosová, asistoval #3 Lenka Kubaštová (2:1)
13:14 Pardubická střídačka nyní nezaregistrovala vstřelený gól a až s velikým odstupem se ozvalo "JO?"
07:45 Chybu v rozehrávce Hagy nyní musela řešit až golmanka, která hradeckým sebrala jasný gól
07:14 Sledujeme boj o střední pásmo
02:48 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #16 Jana Chabadová, asistoval #42 Aneta Drápalíková (1:1)
02:48 A máme tu vyrovnání. Pomyslné svíčky na adventním věnci jsou, v podobě gólů, zapalovány s předstihem
02:30 Haga přestála úvodní tlak a usadila se v útočném pásmu, poté však z protiútoku inkasuje
02:16 GÓL IBK Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #4 Vlasta Vaňkátová, asistoval #58 Karolína Kovářová (0:1)
00:32 Hradec začíná aktivně
00:00 Vítáme fanoušky dobrého florbalu, přejeme krásnou 1. adventní neděli. Za malou chvíli začne východočeské derby, lze očekávat napínavé utkání a spoustu krásných florbalových okamžiků