• 42 41:43
    4:5
    (Chabadová)

FbK Orlicko-Třebovsko - HAGA Ladies Pardubice 4:5
branky: 3. Lucie Kubištová, 29. Lucie Fárníková, 34. Abigail Faltová, 35. Lucie Fárníková - 11. Lenka Kubaštová, 28. Dana Zajíčková, 34. Jana Chabadová, 40. Dana Zajíčková, 42. Veronika Lacioková; rozhodčí: Martin Korunka - Patrik Záruba; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Sára Zwesperová 21 - Kamila Marková 15; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:3
45:00 Střely ve 3. části: 8:12
41:43 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 4:5
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #11 Veronika Lacioková, asistoval #16 Jana Chabadová (4:5)
39:08 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 4:4
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #55 Dana Zajíčková bez asistence (4:4)
39:00 Timeout HAGA Ladies Pardubice
34:49 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #5 Lucie Fárníková bez asistence (4:3)
33:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #96 Abigail Faltová, asistoval #5 Lucie Fárníková (3:3)
33:07 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 2:3
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #16 Jana Chabadová, asistoval #20 Nikola Procházková (2:3)
33:07 Orlicko se hádá, aby gól neplatil, protože jejich hráčka dostala míčkem do obličeje. To ovšem rozhodčí vůbec nezajímá
30:00 Střely ve 2. části: 4:10
28:33 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #5 Lucie Fárníková, asistoval #6 Lucie Kubištová (2:2)
27:59 Vyloučen hráč #11 Veronika Lacioková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za hrubost
27:37 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 1:2
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #55 Dana Zajíčková, asistoval #23 Kateřina Pešková (1:2)
26:07 Vyloučen hráč #13 Milota Blažková družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra rukou
15:00 Střely v 1. části: 7:4
10:47 GÓL HAGA Ladies Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #3 Lenka Kubaštová bez asistence (1:1)
02:42 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Lucie Kubištová, asistoval #5 Lucie Fárníková (1:0)