(Linhartová)
  • 45 44:08
    IBK HK

FBK Jičín C - IBK Hradec Králové B 4:2
branky: 3. Veronika Pěničková, 4. Natálie Kuželová, 23. Kateřina Stránská, 28. Adéla Kmošková - 34. Pavla Neumannová, 45. Kristýna Raab; rozhodčí: Martin Korunka - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Tereza Chlumská 14 - Natálie Žídková 21; po třetinách: 2:0, 2:0, 0:2
45:00 Komentář domácích Chlumská Šárka (Trenér): zranění hlavy hráčky číslo 18 Kateřiny Stránské.
45:00 Střely ve 3. části: 3:5
44:34 Vyloučen hráč #24 Šárka Egrtová družstva FBK Jičín C na 2 minuty za zvedání florbalky
44:08 Timeout IBK Hradec Králové B
44:08 GÓL IBK Hradec Králové B! 4:2
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #3 Kristýna Raab, asistoval #7 Lucie Linhartová (4:2)
35:34 Vyloučen hráč #8 Šárka Chlumská družstva FBK Jičín C na 2 minuty za sekání
33:27 GÓL IBK Hradec Králové B! 4:1
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #23 Pavla Neumannová, asistoval #4 Vlasta Vaňkátová (4:1)
30:00 Střely ve 2. části: 13:5
27:55 GÓL FBK Jičín C! 4:0
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #12 Adéla Kmošková, asistoval #10 Veronika Pěničková (4:0)
22:55 GÓL FBK Jičín C! 3:0
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #18 Kateřina Stránská, asistoval #21 Natálie Kašparová (3:0)
21:45 Vyloučen hráč #23 Pavla Neumannová družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 9:6
03:11 GÓL FBK Jičín C! 2:0
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #6 Natálie Kuželová, asistoval #24 Šárka Egrtová (2:0)
02:42 GÓL FBK Jičín C! 1:0
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #10 Veronika Pěničková, asistoval #12 Adéla Kmošková (1:0)