• 45 44:27
    2
    Barbora GRUNDOVÁ

FBC Trutnov (DTJ) - FBK Jičín C 0:2
branky: 7. Natálie Kuželová, 23. Natálie Kašparová; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Veronika Burdiláková 48 - Tereza Chlumská 20; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:0
45:00 Střely ve 3. části: 9:16
44:27 Vyloučen hráč #44 Barbora Grundová družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za blokování florbalky
37:56 Vyloučen hráč #14 Eliška Rychetská družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
35:52 Timeout FBC Trutnov (DTJ)
34:14 Agnes teď svou pohotovou střelou vystrašila brankářku Jičína. Gólmanka sklidila po zásluze velkou pochvalu ze své střídačky.
32:59 Výborná střela od Borů. Tohle vypadalo velice nadějně.
30:10 Začíná třetí třetina a diváci na tribuně stále věří v obrat Trutnova.
30:00 Střely ve 2. části: 9:17
28:28 Můžeme vidět zlepšený výkon Trutnova, ale na gól to zatím nestačí.
22:32 Vyloučen hráč #15 Monika Kuhnová družstva FBK Jičín C na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:06 GÓL FBK Jičín C! 0:2
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #21 Natálie Kašparová, asistoval #6 Natálie Kuželová (0:2)
15:15 Začíná druhá třetina a všichni v hale doufáme, že Kája holky v pauze mezi třetinami zdravě nabudil a uvidíme tentokrát zámek na druhé straně.
15:00 Střely v 1. části: 2:17
12:20 Burdiláková opravdu drží Trutnov výbornými zákroky.
06:14 GÓL FBK Jičín C! 0:1
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #6 Natálie Kuželová, asistoval #12 Adéla Kmošková (0:1)
04:11 Výborný zákrok od Burdi
02:00 Trutnovu se zatím daří blokovat všechny pokusy Jičína.
00:01 Úvodní buly pro Jičín.
00:00 Vítáme Vás u dnešního online přenosu. Před zápasem jsme mohli sledovat důkladnou přípravu všech aktérů utkání, jak hráček, tak rozhodčích i trenérů.