• 44 43:15
    6:5
    (Štěpánská)

FBC Trutnov (DTJ) - FBC Dobruška - Dobré B 6:5
branky: 1. Veronika Štěpánská, 11. Laura Šulcová, 21. Denisa Jechová, 30. Veronika Štěpánská, 41. Denisa Jechová, 44. Laura Šulcová - 19. Kateřina Poláčková, 23. Kateřina Poláčková, 28. Barbora Pavlová, 35. Kateřina Poláčková, 42. Barbora Pavlová; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Marie Pilařová 31 - Veronika Šmídová 28; po třetinách: 2:0, 2:3, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 11:12
43:15 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 6:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #68 Laura Šulcová, asistoval #27 Veronika Štěpánská (6:5)
41:13 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 5:5
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Pavlová, asistoval #5 Nikola Čížková (5:5)
40:23 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Denisa Jechová, asistoval #44 Barbora Grundová (5:4)
34:40 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 4:4
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #19 Kateřina Poláčková bez asistence (4:4)
30:00 Střely ve 2. části: 8:12
29:23 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #27 Veronika Štěpánská z trestného střílení (4:3)
27:47 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 3:3
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Pavlová z trestného střílení (3:3)
22:43 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 3:2
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #19 Kateřina Poláčková, asistoval #11 Liliana Doležalová (3:2)
20:44 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Denisa Jechová, asistoval #27 Veronika Štěpánská (3:1)
18:48 GÓL FBC Dobruška - Dobré B! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #19 Kateřina Poláčková, asistoval #48 Barbora Pavlová (2:1)
17:15 Vyloučen hráč #5 Lucie Adamová družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za vysoká florbalka
15:00 Střely v 1. části: 15:12
10:34 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #68 Laura Šulcová, asistoval #17 Denisa Jechová (2:0)
07:30 Utkání vypadá podle zápisu vyhroceně, ale není tomu tak, utkání je v přátelském duchu.
06:07 Vyloučen hráč #14 Eliška Rychetská družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
05:55 Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 25 diváků. DĚKUJEME!!
05:29 Vyloučen hráč #2 Dominika Flídrová družstva FBC Dobruška - Dobré B na 2 minuty za sekání
01:57 Přesilová hra! Tak uvidíme, co mají trutnovské ženy nacvičené.
01:30 Vyloučen hráč #2 Dominika Flídrová družstva FBC Dobruška - Dobré B na 2 minuty za hra rukou
00:44 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #27 Veronika Štěpánská, asistoval #17 Denisa Jechová (1:0)
00:01 A máme tu začátek posledního zápasu.