36
  • 36 35:20
    Dobruška

FBC Dobruška - Finance Novák FBK Jičín 3:3
branky: 3. Francesca Luisa Bartošová, 7. Lucie Hušková, 12. Pavla Petrová - 14. Veronika Janků, 16. Anita Paličková , 20. Anita Paličková ; rozhodčí: Maximilián Mako - Petr Rauer; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Adéla Metelková 23 - Leontýna Valešová 27; po třetinách: 3:0, 0:3, 0:0
36:00 Střely ve 3. části: 14:13
35:59 Vyhrocený zápas až do konce, dnes to končí remízou...
35:20 Timeout FBC Dobruška
33:57 2 rychlé střely Jičína, obě mimo branku a hned únik na druhé straně, kdy Dobruška trefuje branku.
33:15 Brutální faul u mantinelu a zasloužený trest pro Páju Petrovou, která s tím sice nesouhlasí, ale hala je na straně rozhodčích v tuto chvíli.
33:14 Vyloučen hráč #13 Pavla Petrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:18 Timeout Finance Novák FBK Jičín
31:52 Stoleček začíná být lehce frustrovaný, kvůli nezájmu hráček, fanoušků a všech přítomných, že také potřebují vidět na hru a na hřiště...
30:50 Jičín také v plném počtu. Hra 4na4 a přesilové hry nám tedy nepřinesly žádnou změnu ve výsledku zápasu.
28:50 Vyloučen hráč #9 Adéla Ambrožová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
28:50 Dobruška v plném počtu.
28:08 Síly se nám na chvilku vyrovnají a máme tu hru 4na4.
28:07 Vyloučen hráč #18 Eliška Zápotocká družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:51 Druhá šance na přesilovku pro Jičín, třeba tahle přesilová hra bude vypadat lépe, než ta předchozí.
26:15 Přísná domluva od trenéra Jičínu očividně prospěla, holky se tlačí do každé gólové šance a chtějí si urvat 2.místo v tabulce.
25:11 Nechápe jak, ale míček se zasekl dobrušské golmance mezi ramenem a helmou. Proti střele vystoupila v poslední chvíli a pomohla tak Dobrušce udržet vyrovnané skóre.
24:01 Poslední, úvodní bully pro Dobrušku... Dobruška na bully zase bez chybičky.
24:00 Střely ve 2. části: 5:8
23:22 Anita a samosttaný únik, natáhla si gólmanku na stranu... pouze ji trefila a tak to vyjde třeba příště.
20:58 Dobruška začíná vypadat lehce frustrovaně, není se čemu divit, když Jičín teď kraluje hře.
19:25 Jičín se konečně dostává do hry a dotahuje Dobrušku - zápas je vyrovnaný. Z tribun můžeme slyšet oslavné volání střelkyně gólu "Anita, Anita, Anita..."
19:24 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #13 Anita Paličková , asistoval #5 Šárka Havelková (3:3)
19:11 Slišíme pískot ze třídačky Dobrušky, které se radovaly ze vstřeleného gólu... Rozhodčí dól neuznal a jedeme dál!
17:32 Konečně to začíná být zajímavé a hra nabírá na obrátkách. Jičínu se povedl stáhnout náskok Dobrušky a hra má konečně vše, co má mít. Náboj, napětí, osobní souboje, střely i menší výměny názorů.
15:36 Tak na čtvrtý pokus se to konečně povedlo a Anita se trefuje pod víko. Občas holky potřebují trochu povzbudit a nakopnout, aby ze sebe dostaly to nejlepší.
15:35 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #13 Anita Paličková , asistoval #12 Magdaléna Pokorná (3:2)
14:40 Anita Paličková dneska nemá očividně svůj den, tohle byla už třetí gólová šance do prázdné branky, kterou se ji povedlo "spálit".
13:38 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #22 Veronika Janků, asistoval #5 Šárka Havelková (3:1)
13:38 Jak se říká, nedáš - dostaneš! Jičín se pustil do akce a konečně se mu povedlo překonat golmanku z Dobrušky.
13:32 Dobruška aktivnější v útočné činnosti...
12:01 Úvodní bully opět pro Dobrušku, to už je taková klasika.
12:00 Střely v 1. části: 11:5
11:51 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová, asistoval #95 Julie Dyntarová (3:0)
11:51 Neskutečná střela na závěr třetiny. Takhle vymetené pavučinky jsem dlouho neviděla. Rozehrávka a dělová střela od Petrové končí zaslouženě v síti Jičína.
09:02 Jičín v plném počtu. Dobruška svou přesilovou hru nevyužila.
07:03 Přesilovky se nám vyrovnaly na obou stranách a teď si ji může vyzkoušet i Dobruška, třeba se holkám povede lépe, než soupeřkám.
07:02 Vyloučen hráč #12 Magdaléna Pokorná družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hra rukou
06:54 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Lucie Hušková, asistoval #42 Francesca Luisa Bartošová (2:0)
06:01 Dobruška v plném počtu a Jičín svou šanci nevyužil.
04:02 Máme zde první ostřejší zákrok, který rovnou končí trestem pro Dobrušku. Jičín si zahraje první přesilovku a má tak šanci dorovnat skóre.
04:01 Vyloučen hráč #92 Kateřina Cvrčková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:59 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #42 Francesca Luisa Bartošová bez asistence (1:0)
02:59 Zmatky před brankou Jičína, ze kterých těží Dobruška. Lépe se zorientovala a zničeho nic tu máme vedení 1:0 pro Dobrušku.
02:22 Jičín si vede skvěle, pokud se budeme bavit o napadání soupeřek a střel na branku. Jičín v jasné převaze!
01:59 Hra ve vysokém tempu a šance na obou stranách. Koukáme na kvalitní florbal.
00:34 Jičín hned od začátku aktivnější, hoky chtějí míček pro sebe a vést hru.
00:01 Úvodní bully pro Dobrušku. Podle statistik by nás měl teď čekat nejzajímavější zápas dne, tak uvidíme.