7:3
    Michal MACHÁLEK
    (Jahoda)

Torpedo Havířov - Snipers Třebíč 7:3
branky: 13. Jakub Vilím, 17. Adam Feber, 28. Jakub Vilím, 40. Jakub Vilím, 40. Tomáš Vlach, 43. Martin Šulc, 50. Martin Šulc - 26. Vojtěch Janata, 46. Zdeněk Malich, 54. Michal Machálek; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 147; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 12 - Jan Bazala 25; po třetinách: 2:0, 3:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): První třetina rozjezd, druhá třetina pod kontrolou, třetí třetina humus. Pokračujeme v práci. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
60:00 Komentář hostů Kelbler Michal (Trenér): Dnešní zápas se odvíjel od nervozní rozehrávky a kupili jsme mnoho chyb. Domácí byli dnes velmi produktivní a naše chyby trestali. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
57:15 Kůs se zkoušel obtočit kolem brány, Zapletálka nepřekvapil.
56:00 Utkání se již spíše dohrává, Torpedo nikam nespěchá.
54:10 Torpedo polevilo a hosté si vytvořili pár šancí na snížení.
53:06 GÓL Snipers Třebíč! 7:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #39 Michal Machálek, asistoval #32 Vojtěch Jahoda (7:3)
53:06 Šťastný gol pro hosty, míček po několika tečích končí v bráně Torpeda.
52:05 Jeden z hráčů Třebíče zůstává na zemi, snad bude v pořádku.
52:03 Šulc byl taky blízko hattricku, těsně minul nad horní tyč.
49:26 GÓL Torpedo Havířov! 7:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #63 Martin Šulc, asistoval #8 Vojtěch Peřka (7:2)
49:26 Šulc backhandovou dělovkou dává svou druhou branku.
48:23 Hosté se celkem v pohodě ubránili.
47:11 Vilím těsně minul, byl blízko své čtvrté brance.
46:23 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
46:23 Torpedo se pokusí navýšit vedení ve třetí dnešní přesilovce.
45:23 GÓL Snipers Třebíč! 6:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #11 Kryštof Kůs (6:2)
45:23 Nekoncentrovanost v obraně potrestána.
45:00 Nyní se toho moc zajímavého neděje, utkání je již dávnou rozhodnuté.
42:51 GÓL Torpedo Havířov! 6:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #63 Martin Šulc, asistoval #88 Adam Feber (6:1)
42:51 Třebíč působí rezignovaně a inkasuje další branku.
42:00 Kloza minul poloprázdnou branku.
41:00 Domácí od začátku v tlaku.
40:01 3/3 taková je bilance Torpeda na úvodních buly, stejná dominance jako v celém zápase.
40:00 Střely ve 2. části: 13:5
39:59 GÓL Torpedo Havířov! 5:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #63 Martin Šulc (5:1)
39:59 Ještě jedna branka do šatny, která Třebíč posílá do hodně těžké pozice před poslední třetinou.
39:32 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #16 Tomáš Vlach (4:1)
39:32 Bleskově využitá přesilovka a Vilím kompletuje v tomto zápase hattrick.
39:29 Vyloučen hráč #65 Rudolf Horák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
39:00 Zbytečný faul, po kterém si půjde sednout útočník Třebíče, Torpedo má výhodu.
38:45 Před bránou promáchl Benáček.
38:03 Pozornost Zapletálka vyzkoušel Kůs, nepřekvapil ho.
37:20 Bazala v tomto zápase stále dominuje, má několik dalších skvělých zákroků.
36:20 Po delší době hosté navštívili polovinu Torpeda, dlouho však jejich pobyt netrval.
35:45 Šochman místo branky napálil obránce Třebíče.
34:10 Štveráček zblokoval golovou střelu Vlacha.
33:36 Krátká přesilovka pro Torpedo.
33:29 Tvrdý zákrok Kučery, po kterém popadaly mantinely.
33:00 Feber před bránou hledal Krause, ale ten skákavou přihrávku nezpracoval.
32:20 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
32:20 Uvidíme hru 4 na 4.
32:15 Skvělý zákrok Zapletálka!
31:36 Vyloučen hráč #21 Erik Šochman družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
31:15 Třebíč má výhodu a pokud ji nepromění tak si zahraje svou druhou přesilovku.
29:45 Torpedo nadále provětrává obranu Třebíče, hosté neví kam dříve skočit.
27:55 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #26 Ondřej Kučera (3:1)
27:55 V další šanci už se domácí útočník nemýlil a dává svou druhou branku, opět po nahrávce Kučery.
27:43 Vilím je dneska při chuti, už po několikáté vyzkoušel pozornost Bazaly.
26:45 Torpedo napadá a snaží se znepříjemnit hostům rozehrávku.
25:19 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #22 Lukáš Mátl (2:1)
25:19 První akce Třebíče v této třetině končí brankou, Zapletálek toho moc neviděl a míček skončil za jeho zády.
23:55 Bazala vyráží střelu Peřky maskou.
23:22 Tvrdý souboj u zapisovatelského stolečku.
22:39 Vilím z bezprostřední blízkosti těsně minul levou tyč.
22:10 Kubiczek skvěle ubránil Mátla a nepustil ho do zakončení.
21:00 Bazala si připisuje další dva zákroky a drží Třebíč, bez něj by to bylo větší než dvoubrankové manko.
20:01 Druhé buly znovu pro Torpedo a domácí ihned zakládají útočnou akci.
20:00 Střely v 1. části: 8:3
19:55 Kraus zkoušel najít levý roh, Bazala zasahuje.
19:00 Po dlouhé době se Třebíč dostala na polovinu Torpeda a byl z toho jeden zákrok Zapletálka a jedna tyčka.
18:15 Domácí hosty vůbec k ničemu nepouští a zatím jasně dominují.
16:48 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #23 Denis Kubiczek (2:0)
16:46 Kubiczek našel na středu úplně osamoceného Febera, který vymetl levý roh branky, obrana Třebíče byla asi na dovolené.
15:55 Jeden z hráčů Třebíče bude mít na sobe po střele Šulce berušku.
14:51 Holeš zkoušel před bránou najít osamoceného Peřku, přihrávka ale neprošla.
13:35 Zapletálek se v brance spíše nudí.
12:28 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
12:28 Vilím ze středu hřiště trefuje přesně k levé tyčce Bazalovy branky a Torpedo se ujímá vedení.
10:30 Oba týmy dobře brání, utkání je bez velkých šancí.
08:10 Dobrá obrana Torpeda nedovolila přejít hostům na útočnou polovinu. Až na jeden únik se zatím Třebíči nedaří vykombinovat na útočnou polovinu.
06:30 Uher šel sám na Zapletálka, ten podržel svůj tým.
06:06 Benáček těsně nad bránu Zapletálka.
05:30 Bazala má další zákrok, tentokrát po střele Šulce z poloviny.
05:15 Kloza nevyužil velkou šanci.
04:20 Bazala si připisuje první zákrok po střele Vilíma.
02:54 Torpedo se bez problému ubránilo.
02:15 První střelu vyslal Mátl, nepřekonala ovšem domácí blok.
01:54 Třebíč kombinuje, ale zatím bez střelby.
00:54 Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za držení
00:54 Hned zkraje zápasu si hosté zahrají přesilovku po zbytečném faulu v útočném pásmu.
00:01 Úvodní buly tohoto zápasu vyhrálo domácí Torpedo.