6:7
    Jakub NOTA
    (Oborák)

Snipers Třebíč - Z.F.K. Petrovice 6:7p
branky: 5. Jiří Uher, 9. Martin Karpíšek, 11. Jiří Suchomel, 12. Jiří Suchomel, 26. Alexander Svoboda, 49. Zdeněk Malich - 10. Jakub Nota, 17. Petr Horák, 26. Roman Oborák, 27. Dominik Chvastek, 32. Roman Oborák, 47. Vojtěch Mrkva, 61. Jakub Nota; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:0 + Petr Kašpar 4; využití: 0:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Petr Brestovský 25 - Pavel Kulla 23; po třetinách: 4:2, 1:3, 1:1, 0:1
65:00 Komentář hostů Ochodek Roman (Trenér): Velmi těžké utkání, domácí využili chyb v první třetině kdy se dostali do výrazného vedení. Od druhé třetiny se nám hra začala více dařit, proměňovali jsme šance a přestali dělat chyby. Škoda že se nám utkání nepodařilo urvat v základní hrací době. Soupeř po výborně sehraných standartkách si bod zasloužil. Děkuji domácím za utkání.
65:00 Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér): Začátek zápasu nebyl z naší strany vůbec špatný. Dokázali jsme proměňovat šance ale soupeři jsme jich také hodně nabídli. Od druhé třetiny jsme začali rychlostně zaostávat a dělat mnoho chyb. Prodloužení to jen potvrdilo, proto bereme jen bod. Díky soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
60:32 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #8 Roman Oborák (6:7)
60:02 Prodloužení se bude hrát 3/3 a to pět minut.
60:01 Buly vyhrávají hosté.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
58:50 Brestovský teď nadvakrát zachráni svůj tým.
58:20 Uher střelou ze vzduchu netrefil branku.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:10 Petrovice špatně rozehráli a domácí jsou opět v útoku.
56:30 Karpíšek trefil tyč!
55:40 Dlouhou přihrávkou do rohu se dostali domácí na útočnou polovinu.
54:40 2/1, Maleček si poradil.
52:40 Hosté po získání míčku výhozem nepochopitelně odevzali balón.
51:50 Brestovský vykopl střelu po zemi.
51:00 Karpíšek si prokličkoval celé hřiště a dostal se do zakončení.
48:49 GÓL Snipers Třebíč! 6:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #46 Alexander Svoboda (6:6)
48:49 Nedáš, dostaneš!
48:28 Domácí hrají v plném počtu.
47:50 Ruber vyškrábl hostům finální přihrávku k zakončení.
46:28 Vyloučen hráč #2 Jiří Suchomel družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hra na zemi
46:02 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #13 Vojtěch Mrkva, asistoval #18 Dominik Chvastek (5:6)
46:02 Mrkva po střele z dálky dostává svůj tým do vedení.
45:10 Dlabač netrefil míček ideálně a z bezprostředné blízkosti minul branku.
44:50 Firda zapomněl míček za sebou a přišel tak o solidní šanci.
43:30 Benáček už si chystal střelu bekhendem ale míček ztratil.
41:10 Kůs vyváží míček ze strkanice u domácí branky.
40:01 Úvodní buly pro hosty.
40:00 Průběžné výsledky ostatních utkání: 1.FBK SRŠNI ROŽNOV P/R 0:0 SPARTAK PELHŘIMOV 1.MVIL OSTRAVA 2:17 TORPEDO HAVÍŘOV TJ SLOVAN HAVÍŘOV 5:0 FBC HRANICE ASPER ŠUMPERK 1:1 FBC MSEM PŘEROV S.K. P.E.M.A. OPAVA 1:1 FBC VIKINGS KOPŘIVNICE
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:29 Hosté hrají v plném počtu.
36:29 Z vyloučení může padnout už jen jedna branka.
34:29 Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice na 2+2 minuty za nesportovní chování
33:00 Homola se pomocí kličky dostal s míčkem do bezpečí za svoji branku.
32:40 Odložené vyloučení! Domácí jdou do šesti.
32:00 Chvastkova střela neměla gólové parametry.
31:04 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #71 Petr Kašpar (5:5)
30:50 Suchomel těsně minul branku.
30:00 Máme tu polovinu základní hrací doby a hra se stále přelévá ze strany na stranu.
28:40 Neuznaná branka Petrovic, hostující hráč dorážel z malého brankoviště!
28:10 Uher se vymotal z nepříjemné situace i s míčkem na hokejce.
26:08 Obrana na obou strnách asi spí...
26:07 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #71 Petr Kašpar (5:4)
25:39 GÓL Snipers Třebíč! 5:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #93 Zdeněk Malich (5:3)
25:22 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #13 Vojtěch Mrkva (4:3)
25:10 Ruber zblokoval už dvě střely.
24:47 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování
24:40 Brestovský vychytal Horáka ve velkém brankovišti.
22:50 Dlouhý souboj v rohu hřiště rozhodčí přerušuje po faulu Benáčka.
21:30 Oborák sám na golmana! Štveráček ho ale čistě obral o míček.
20:01 Úvodní buly opět pro domácí.
20:00 V tuto dobu se hrají další dvě utkání Národní ligy - východ: 1.FBK SRŠNI ROŽNOV P/R 0:0 SPARTAK PELHŘIMOV 1.MVIL OSTRAVA 1:12 TORPEDO HAVÍŘOV Obě utkání mají za sebou 1. třetinu.
20:00 Střely v 1. části: 12:12
19:57 Ještě jedna střela Horáka ukončuje první třetinu.
19:30 Domácí golman vykopl střelu Horáka.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:20 Hosté jsou pod neustálým tlakem a napadáním.
16:51 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #32 Martin Szweda (4:2)
15:40 Brestovský vychytal únik Kašpara, ramenem vyrazil míček do rohu hřiště.
14:30 Firda netrefil prázdnou branku.
13:50 Oborák dostat přihrávku na paty a branku tak minul.
13:00 Hosté mají problém se dostat do útoku, domácí zachycují jejich rozehru.
11:57 GÓL Snipers Třebíč! 4:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #2 Jiří Suchomel, asistoval #7 Lukáš Dvořák (4:1)
11:57 Přihrávka zpoza branky na střed končí dalším gólem.
11:30 Štveráček svým mohutným tělem vyhrál souboj o balónek.
10:03 GÓL Snipers Třebíč! 3:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #2 Jiří Suchomel, asistoval #3 Matyáš Ruber (3:1)
09:07 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #18 Dominik Chvastek (2:1)
09:07 Nota prostřelil Brestovského a upravije skóre na 2:1.
08:15 GÓL Snipers Třebíč! 2:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #83 Martin Karpíšek, asistoval #2 Jiří Suchomel (2:0)
08:15 Gól jsem neviděl ale určitě byl nádherný. :)
08:00 Štveráček zblokoval střelu která by měla gólové parametry.
06:50 Domácí v další velké šanci!
04:59 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #68 Jiří Uher bez asistence (1:0)
04:59 Uher na polovině vypíchl hostům míček a s přehledem zavěsil do šibenice.
03:40 Domácí po rozehrávce z rohu hřiště na útočné polovině zasáhli jen blokujícího hráče.
01:50 Po špatném střídání domácích se hosté lehce dostali na útočnou polovinu a vytvořili si šanci skórovat. Naštěstí neúspěšně.
00:50 Po 50ti vteřinách má Brestovský na kontě již dva zákroky.
00:01 Úvodní buly pro domácí.