• 60 59:48
    5:23
    (Holeš)

1.MVIL Ostrava - Torpedo Havířov 5:23
branky: 15. Lukáš Uherek, 35. David Štirba, 51. Vojtěch Valigůra, 52. Jaroslav Kaprál, 59. Vojtěch Valigůra - 3. Jakub Holeš, 4. Dominik Křístek, 5. Jakub Holeš, 5. Jakub Mikulok, 6. Adam Feber, 7. Kamil Peřka, 9. Martin Kutáček, 10. Dominik Mrowiec, 11. Jakub Holeš, 11. Martin Šulc, 19. Dominik Mrowiec, 20. Jakub Vilím, 23. Denis Kubiczek, 34. Adam Feber, 36. Jakub Vilím, 39. Richard Kraus, 40. Adam Feber, 43. Erik Šochman, 45. Jakub Vilím, 54. Jakub Holeš, 56. Ondřej Kučera, 59. Samuel Řezáč, 60. Dominik Mrowiec; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 43; zásahy brankářů: Jiří Michálka 16, Jakub Schiedek 11 - Michal Kolář 16; po třetinách: 1:12, 1:5, 3:6
60:00 Komentář domácích Bažan Petr (Asistent trenéra): Dnešní zápas nám ukázal mnoho pozitv a věci od kterých se budeme chtít odrazit a potrénovat. V zápase jsme úplně prospali 1 třetinu, kdy jsme si všimli, že zápas začal pro nás až v 15 minutě. Od té doby jsme předvedli i řadu pohledných florbalových akcí. Díky moc klukům za to co pro MVIL obětují a těším se na spolupráci v dalších týdnech a snad i měsícich. Soupeři přejeme šťastnou cestu domu a ať se daří v sezóně.
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Věděli jsme, že nás dnes čeká soupeř, který v poslední době řešil interní problémy a má tým složený ze spousty mladých hráčů. Těší mě, že jsme k zápasu přistoupili zodpovědně s chutí dávat góly a mohli se fokusovat na rozvojové věci do naší hry. Pořád nás čeká spousty práce a poslední desetiminutovka nebyla z naší strany vůbec kvalitní. Děkuji soupeři za utkání, divákům za návštěvu a svému týmu za výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 13:23
59:48 GÓL Torpedo Havířov! 5:23
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #17 Jakub Holeš (5:23)
59:15 Hosté hrají v 6
58:39 Timeout Torpedo Havířov
58:39 GÓL Torpedo Havířov! 5:22
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #54 Samuel Řezáč, asistoval #86 Jakub Mikulok (5:22)
58:21 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:21
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Vojtěch Valigůra, asistoval #7 David Štirba (5:21)
55:39 GÓL Torpedo Havířov! 4:21
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #25 Jakub Vilím (4:21)
53:42 GÓL Torpedo Havířov! 4:20
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #25 Jakub Vilím (4:20)
51:20 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:19
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #6 Jaroslav Kaprál, asistoval #11 Vojtěch Valigůra (4:19)
50:30 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:19
46:34 Domácí v plném počtu
45:36 Hosté v plném počtu
44:34 Vyloučen hráč #55 Tomáš Ševčík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
44:04 GÓL Torpedo Havířov! 2:19
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #26 Ondřej Kučera (2:19)
43:36 Vyloučen hráč #22 Dominik Křístek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
42:19 GÓL Torpedo Havířov! 2:18
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Erik Šochman, asistoval #25 Jakub Vilím (2:18)
41:00 Hra se převaluje ze strany na stranu
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #51 Jakub Schiedek družstva 1.MVIL Ostrava
40:00 Střely ve 2. části: 9:21
39:06 GÓL Torpedo Havířov! 2:17
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #22 Dominik Křístek (2:17)
38:20 GÓL Torpedo Havířov! 2:16
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Richard Kraus, asistoval #86 Jakub Mikulok (2:16)
37:20 Valigura vytahuje míček z brankové čáry
36:47 Baža: Dobrá akce dobrá
35:53 GÓL Torpedo Havířov! 2:15
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #73 Kamil Peřka (2:15)
35:03 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Kořínek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
34:02 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:14
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #7 David Štirba, asistoval #9 Lukáš Uherek (2:14)
33:25 GÓL Torpedo Havířov! 1:14
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber bez asistence (1:14)
29:45 Domáci přešli do bleskového protiutoku avšak bez úspěchu
29:03 Hosté jsou aktivnější na míčku
26:00 Domácím se nepodařilo zakančit do brány
24:20 Domácí ubránili nebezpečnou akci
22:41 GÓL Torpedo Havířov! 1:13
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #23 Denis Kubiczek, asistoval #88 Adam Feber (1:13)
21:12 Hra je zatím vyrovnaná
20:00 Střely v 1. části: 4:29
19:41 GÓL Torpedo Havířov! 1:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #17 Jakub Holeš (1:12)
18:16 GÓL Torpedo Havířov! 1:11
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #63 Martin Šulc (1:11)
18:05 Hosté opět tlačí na tým domácích
15:32 Hra je na obou stranách vyrovnaná.
14:30 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:10
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Lukáš Uherek, asistoval #6 Jaroslav Kaprál (1:10)
14:25 Domácí se dostávají na útočnou polovinu
13:50 Domácí se nevzdávají a stále aktivně brání
11:32 Domácí předvedli hezkou akci míč ale končí mimo hřiště
10:57 GÓL Torpedo Havířov! 0:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #63 Martin Šulc, asistoval #86 Jakub Mikulok (0:10)
10:35 GÓL Torpedo Havířov! 0:9
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #73 Kamil Peřka (0:9)
09:28 GÓL Torpedo Havířov! 0:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #73 Kamil Peřka (0:8)
08:55 Vyloučen hráč #44 Jan Kafna družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky
08:28 GÓL Torpedo Havířov! 0:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #69 Martin Kutáček, asistoval #22 Dominik Křístek (0:7)
07:43 Hosté nepřestávají tlačit na soupeře
06:50 GÓL Torpedo Havířov! 0:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #25 Jakub Vilím (0:6)
05:42 GÓL Torpedo Havířov! 0:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber z trestného střílení (0:5)
05:25 Vyloučen hráč #21 Erik Šochman družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
04:22 Tým domácích po obdržené brance zatlačil na soupeře avšak bez úspěchu.
04:17 GÓL Torpedo Havířov! 0:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #66 Marián Kloza (0:4)
04:07 GÓL Torpedo Havířov! 0:3
03:41 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Dominik Křístek, asistoval #8 Vojtěch Peřka (0:2)
02:22 GÓL Torpedo Havířov! 0:1