5:9
    Tomáš PRUS
    (Sikora)

FBC MSEM Přerov - TJ Slovan Havířov 5:9
branky: 10. Noel Gavaller, 30. Maxim Šefčík, 34. Matěj Bizek, 51. Ondřej Kowalik, 54. Tobiáš Pavliš - 6. Pavel Lasota, 17. Tomáš Prus, 26. Quang Minh Nguyen, 33. Tomáš Prus, 51. Martin Stibor, 51. Tomáš Hodulík, 52. Filip Hromádka, 58. Tomáš Prus, 60. Tomáš Prus; rozhodčí: Pavel Hála - Martin Hudeček; vyloučení: 1 + Ondřej Kowalik TDKU + 4:4 + Jakub Molin OS; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Matěj Faltus 22 - Ivo Sikora 19; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:5
60:00 Komentář domácích Malina Petr (Trenér): Nevěřil jsem, že někdy budu po zápase 100% stát za a chápat svého hráče, který vidí červenou kartu. Soupeř zahrál dnes pěkně, zlobili nás a dokázali se dostávat do šancí. Náš tým zahrál ještě líp, s výkonem jsem spokojen, chybičky se stanou, to je sport. Zápas měl potenciál být kvalitní dramatickou podívanou.
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Strašně těžké utkání, které nás posunulo dále vpřed. I když je to pro většinu kluků premierová sezóna v mužské soutěži, nechali tam dneska srdíčko a hodně velké odhodlání, které vedlo k našemu vítězství. Málem jsem potřeboval lékařské ošetření, ale jsem strašně rád a moc děkuji týmu za opravdu náročně vybojované 3 body.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:55 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:9
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Tomáš Prus, asistoval #9 Ivo Sikora (5:9)
58:40 Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil #56 Patrik Charvát.
57:53 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:8
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Tomáš Prus, asistoval #91 Tomáš Hodulík (5:8)
56:40 Timeout FBC MSEM Přerov
53:56 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:7
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #86 Maxim Šefčík (5:7)
53:56 Dějí se tu hrůzy. Kowalik dostal červenou, Přerov hraje v šesti. No paráda.
52:52 Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:44 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #91 Tomáš Hodulík (4:7)
51:44 Vyloučen hráč #10 Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov na 2+2 minuty za nesportovní chování
51:44 Vyloučen hráč #10 Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov do konce utkání
50:53 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Tomáš Hodulík z trestného střílení (4:6)
50:42 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #65 Martin Stibor bez asistence (4:5)
50:42 Námaz z rozehrávky domácích zanmená odskok soupeře o jednu branku. A máme tu další nájezd, hodně se tu řve a křicí. Emoce jsou na obou stranách.
50:23 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #74 Matěj Faltus (4:4)
50:23 Matěj Faltus je král, asistence jak víno na Ondru Kowalika.
45:19 Vyloučen hráč #56 Patrik Charvát družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
43:36 Zápas sleduje 91 spokojených diváků.
42:29 Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil #65 Martin Stibor.
42:29 Stibor nájezd do tyči.
41:50 Přerov držel souepře v tlaku, ale z přesilovky nic nevymyslel.
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
39:20 Vyloučen hráč #55 Tomáš Prus družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
38:21 Neuvěřitelná kac edruhé lajny Přerova. SIkoera vytáhlzákrok zápasu. Na druhé straně odpovídá kránsým zákrokem Faltus.
34:12 Dnes je to hodně slušný hokej. Sekání pány sudí moc nezajímá.
33:38 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Matěj Bizek, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (3:4)
33:38 Bizeeeeeeek!
32:01 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Tomáš Prus, asistoval #13 Filip Hromádka (2:4)
31:30 Šefčík v obrovské šanci. Na druhé straně po slepené brance odskakuje Havířov opět na rozdíl dvou branek.
29:33 Weiss v obrovské šanci. Přerov je na koni.
29:02 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #14 Matěj Ševčík (2:3)
28:21 V obrovské šanci Pavliš i Kowalik. Avšak konečně se probudil superligáč Šefčík , který přízemní střelou na zadní tyč snižuje na 2:3.
26:47 Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest
26:47 Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
26:25 Matěj Faltus čaruje. Jenom za tuhle třetinu chytil tak tři góly.
25:13 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #90 Quang Minh Nguyen, asistoval #91 Tomáš Hodulík (1:3)
25:13 Přerov teď mazal a přišel z toho gól na 3:1
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:59 Sledujeme vyrovnané utkání. Končí první třetina.
18:16 Bělaška do tyče.
16:33 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:2
16:20 Domácí ustáli oslabení. Avšak nasledně z brejkové situace vstřílí branku Prus.
13:59 Vyloučen hráč #71 Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
11:50 Rozhodčí teď zápas trošku pustili, na obě strany trošičku hokej.
09:47 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #61 Noel Gavaller, asistoval #12 Jonáš Pavliš (1:1)
09:47 Junior Pavliš našel krásnou přesnou přihrávkou Gavallera před bránou a ten se střelou z první nemýlil.
06:00 Přerov teď tlačil soupeře na jejich polovině, na druhé straně však otevíra skóre Havířov, po dorážce v brankovišti.
05:58 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #11 Pavel Lasota, asistoval #65 Martin Stibor (0:1)
04:00 Zatím se nic nic neděje, oba týmy čekají na šanci
02:30 Ve velké šanci Molin, Faltus pozorný.
00:00 VítámeVás na 5.kole Národní ligy, kde se střetne domácí Přerov se Slovanem Havířov