• 60 59:19
    4:6
    (Burýšek)

Asper Šumperk - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 4:6
branky: 16. Jan Mannl, 29. Jiří Trávníček, 47. Jakub Hruban, 56. Michal Šíma - 15. Adam Tesárek, 20. Jakub Hruban, 36. Marek Lípový, 40. Ondřej Smékal, 43. Adam Tesárek, 60. Patrik Hegar; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:2 + Patrik Hegar 4; využití: 1:1; diváků: 125; zásahy brankářů: Martin Malínek 19 - Lukáš Slovák 35; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Matěj Petr (Asistent trenéra): Ráz dnešnímu utkání dala moje neproměněná tutovka na začátku utkání. Náš dnešní výkon byl celkově tristní, s ohromným množstvím individuálních hrubek, nezpracovných nahrávek a nulové střelecké aktivity. Takový zápas pak musíme zlomit v přesilovce, ale i ty byly bez nápadu a že jsme jich měli. Náznak zlepšení přišel v závěru utkání, ale na to, abychom si zasloužili 3 body, to bylo opravdu málo. Pokud se nevrátíme k naší hře a budeme neustále opakovat ty samé chyby, které nás sráží dolů, nebudeme bodovat. Věřím, že je v našich silách se v těchto aspektech zlepšit a naladit se znovu na vítěznou vlnu. Blahopřeji soupeři k výhře, děkuji fanouškům za atmosféru a rozhodčím za odpískané utkání.
60:00 Komentář hostů Burýšek Petr (Vedoucí): Dobrý zápas s parádní atmosférou. Myslím si, že hodně vyrovnané utkání, ve kterém jsme zvítězili hlavně díky ubráněným oslabením s podporou skvělého výkonu našeho brankáře. Děkuji rozhodčím, divákům a soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 17:7
59:50 jde vidět že Rožnov pouze už betonuje branku
59:19 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:6
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #77 Petr Burýšek (4:6)
58:24 tento zákrok Trávníčka nehraje do karet Asperu
58:23 Vyloučen hráč #18 Jiří Trávníček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
57:38 Šumperk zkouší hru bez brankáře
57:37 Timeout Asper Šumperk
56:50 Mondek posíla dovoleným zákrokem Rožnovského hráče za mantinel
55:50 Šumperku chybí pouze jeden gól do vyrovnání. Stále si udržují tlak
55:01 GÓL Asper Šumperk! 4:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #40 Ondřej Vlček (4:5)
55:01 crossová nahrávka Vlčka na Šímu končí gólem
51:44 Vidíme další nedovolený zákrok Rožnovské jedenáctky, tento ale nekončí vyloučením
50:26 šumperský tlak stále trvá, pokud tohle neskončí gólem tak už nevím co
49:22 cinká tyč Rožnovské branky
48:15 obrovský tlak Asperu, jde vidět že Hrubanův gól borce ze Šumperka nabudil
46:09 GÓL Asper Šumperk! 3:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #11 Jakub Hruban bez asistence (3:5)
46:09 krásné prokličkování Hrubana končí gólem
42:32 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:5
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #15 Adam Tesárek, asistoval #3 Ondřej Smékal (2:5)
42:32 skákavý míček končí v šumperské brance
40:00 začíná nám poslední třetina tohodle zápasu, která bude rozhodující. Udrží Rožnov vedení a vyhraje a nebo Šumperk obrátí zápas?
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:52 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:4
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #15 Adam Tesárek (2:4)
39:52 rychlý break Smékala končí gólem
38:38 střela hrubana, která končí za mantinelem
35:51 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #78 Marek Lípový, asistoval #3 Ondřej Smékal (2:3)
35:51 po dorážce Lipového, Rožnov navyšuje skóre
33:30 na hřišti můžeme vidět třetí lajnu Šumperka, která se skládá ze tří talentovaných juniorů
31:26 Asper úspěšně ubránil oslabení
30:20 rychlý break Kamlera, který ale ztrácí míček
29:26 Vyloučen hráč #4 Michal Šíma družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
29:26 je tu první přesilovka pro Rožnov
28:33 GÓL Asper Šumperk! 2:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (2:2)
28:33 Tráníček po krásné nahrávce Mrázka srovnává na 2:2
26:04 Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2+2 minuty za sekání
25:50 Bude tu další přesilovka pro Asper Šumperk po neférovém zákroku Rožnovské jedenáctky
24:35 jde vidět že Asper chce dát vyrovnávací gól, Rožnov je teď pod velkým tlakem
22:20 rychlý break mondeka, ale netrefuje bránu
20:00 úvodní buly druhé třetiny vyhrává Rožnov
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:32 GÓL Asper Šumperk! 1:2
Vlastní branku družstva Asper Šumperk vstřelil #11 Jakub Hruban (1:2)
19:32 Velká chyba Hrubana končí vlastním gólem
17:44 máme tu druhou přesilovku pro Asper
17:43 Vyloučen hráč #58 Patrik Hudeček družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:06 GÓL Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #4 Michal Šíma (1:1)
15:06 je tu rychlé vyrovnání, které pro Asper zařídil Mannl
14:38 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 0:1
14:12 průběh hry je spíše opatrný
12:00 volný Mannl před bránou Rožnova, ale míček netrefuje
10:17 Právě začala první zápasová přesilovka
10:16 Vyloučen hráč #57 Marek Polášek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
00:05 První buly pro Šumperk
00:00 Vítáme vás u online přenosu ze šumperské haly, kde dnešním soupřem je bývalý vítěz Národní ligy, FBK Sršni Rožnov.