()
  • 60 59:12
    Asper

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Asper Šumperk 5:3
branky: 39. Jan Mazur, 39. Patrik Posselt, 40. Jan Mazur, 60. Marek Klečka, 60. Vojtěch Repček - 22. Jan Mannl, 48. Ondřej Mrázek, 49. Petr Matěj; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 106; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 17 - Antonín Byvan 23; po třetinách: 0:0, 3:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Černín Vladimír (Vedoucí): V 1. třetině nám dnes moc nešlo, do obrany sice dobrý, ake soupeř nás moc nepustil na míček. V 2. třetině jsme šli do kvality v příhrávkách a zlepšili pohyb. V 3. třetině jsme zaspali první půli, ale pak tým ukázal moral a klid na florbalce. Každopádně kluci ze Šumperku jsou velmi kvalitní mančaft a budou ještě soupeřům zatápět.  nRozhodčím, soupeři a divákům patří velký dík. Ahoj Čau v druhé polovině soutěže. Zdravím do Londýna a na Slovensko.
60:00 Komentář hostů Matěj Petr (Asistent trenéra): Byli a jsme si vědomi obrovské síly Opavy, přesto si myslím, že vstup do utkání jsme měli mírně lepší než domácí borci. Ve druhém dějství nás po naší brance domácí zamkli, v závěru periody jsme pak po chybách inkasovali tři rychlé branky. Zůstali jsme ale hlavami nahoře a po dotažení na 3:3 zápas směřoval do prodloužení. Ještě před inskasovanou brankou jsme tutovku zahodili my, pak ale nepochopitelně propadneme a jako už po několikáté ztratíme body v poslední minutě. Přesto si ale myslím, že jsme zde odehráli výborný zápas a že nám náš výkon pomůže do dalších kol. Gratuluji Opavě k výhře, chválím i výbornou atmosféru. Díky i rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 5:4
59:59 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček bez asistence (5:3)
59:45 Hosté bez brankáře....
59:12 Timeout Asper Šumperk
59:12 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #21 Karel Boželník (4:3)
59:12 Boželník od střídaček krosem na Klečku, ten si prohodil obránce a na vzdálenější tyč pálí přesně nad nohu!
58:11 Honza Mazur nám tady leží, snad bude v pořádku.
58:00 Zdravíme dovolenkáře a Péťu Pavelka.
56:55 Posselt vedle!
56:14 Prodavač Repček, ze 3 metrů trefuje skoro strop haly!
55:50 Hra opět 5 na 5.
54:22 Mazur tahem, Byvan vyráží, Klimscha dorážkou nedává.
53:42 Vyloučen hráč #93 Petr Paloušek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
53:42 Vyloučen hráč #36 Marek Klečka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
52:00 Klimscha z dálky jen nad...
48:18 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
48:18 GÓL Asper Šumperk! 3:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #13 Ondřej Mrázek (3:3)
48:18 ...a máme tu srovnáno! Matěj propálil nic nevidícího Bezděka.
47:11 GÓL Asper Šumperk! 3:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #18 Jiří Trávníček (3:2)
47:11 Hosté se nakonec v přesilovce prosazují, první střela Mrázka byla zblokována, ale míček se mu příhodně vrátil a tahem nedal opavskému brankáři šanci.
46:32 Vyloučen hráč #10 Jiří Šebesta družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za držení
42:08 Trávníček teď ani na dvakrát není slavný. Bezděk s obránci skvěle zavřeli opavskou svatyni.
41:35 Trávníček ze standartky do bloku!
40:00 Střely ve 2. části: 17:6
39:18 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #88 Vojtěch Repček (3:1)
39:18 Honza Mazur po druhé!!! Obdobný gól jak ten první a rázem to je 3:1.
38:49 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #38 Petr Stejskal (2:1)
38:49 Stejskal posunul miíček na střed Posseltovi. Ten golfákem propálil vše co mu stálo v cestě!
38:00 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:1
38:00 Konečně se Opava prosazuje!!! Honza Mazur z modré přesně do šibenice!
37:00 Akce hostů 2 na 1. Travníček v ložence trefuje tyč!
36:00 Nahoru dolů... Opava né a néé se prosadit proti dobře kombinované obraně hostů a skvěle chytajícím Byvanovi.
34:47 One man show.
34:40 Stejskala v tutovce vyloženě vychytal Byvan, kdy i dorážku Posselta vyrazil.
33:00 Klimschova propagační a Byvan rukou vyráží.
31:50 Šebestova přízemní střela končí mimo a hosté již v 5 hráčích.
31:20 Klečka nabil Klimschovi, ten z první do břevna!
30:50 Klimscha ani Boželník nejsou úspěšní...
30:20 Mazur netrefil z první a Stejskala vychytal Byvan.
29:43 Vyloučen hráč #93 Petr Paloušek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
29:35 Mondek vs. Bezděk. 0:1
29:20 Chozé to prodal až si z toho klekl na všechny čtyři.
27:35 Posselt při chuti, kdy od mantinelu to zkoušel tahem, míček ale končí vedle.
27:02 Rabinského chybu v rozehrávce hosté nepotrestali.
25:15 Klimschova lajna kombinuje a akce končí u Byvana v rukou.
22:50 Posselt vybojoval míček na půlce a vystřetil na Byvana, ten konečky prstů vytahuje míček na roh.
21:19 GÓL Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl bez asistence (0:1)
21:19 Mannl si potáhl míček po křídle, bombou to tam poslal přes obránce a přesně pod horní tyčku domácí branky. Bezděk bez šance.
20:30 Opava drží míček, ale bez šancí.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:44 Bezděk chytá útěk jednoho ze šumperských.
19:10 Opava opět kombinuje. Štěstí zkusil Klimscha, opět do bloku.
18:33 Klečka do bloku!
17:59 Vyloučen hráč #11 Jakub Hruban družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:12 Faul na Bezděka, bez ošetření, je to tvrdý rytíř ve zbroji.
15:30 Hruban to vzal na sebe, ale neuspěl.
14:40 Kuběna získal míček, Klimscha ho přenechal Repčekovi, ten z paty na Byvan, ten na dvakrát chytá.
13:20 Hosty v protiútoku na poslední chvíli zastavil čistě Rabinský.
12:20 Byvan sbírá špatnou nahrávku na Klečku. Hosté opět na míčku.
11:45 Trávníček při chuti, z otočky na středu míří mimo opavskou svatyni.
11:11 Paloušek dostal míček na velké brankoviště a i v tísni ohrozil bekhendem branku domácích, kdy Bezděk nohou vyráží mimo tři tyče.
10:40 Travníček to tam poslal od opavské střídačky, Bezděk měl co dělat, aby zkrotil kulatý nesmysl.
08:34 Mazur to vzal na sebe, projel hřiště středem, ale v rozhodujicí chvíli mu sjel míček z čepele.
06:00 Nutno vyzdvihnout, že hosté točí dvě lajny, kdežto domácí tři.
05:00 První pěti minutovka je za náma a zatím má víc ze hry Šumperk...
04:25 Matěj vypálil z modré, Bezděk vyráží před sebe, kde jeden z útočníků Asperu dorážel a trefuje tyč!
03:53 Klečka si s přehledem pohlídal míček, kdy ho dotíral Vlček s faulem.
03:14 Vlček z půlky, tečovaná střela končí mimo.
02:15 I hostující brankář si připsal první zákrok.
02:13 Klimscha konečně vybojoval míček a posunul ho na Kuběnu, ten byl faulován.
02:00 Hosté stále na míčku...
00:48 Hosté z rozehry z rohu hřiště si připisují první střelu na branku. Bezděk chytá.
00:01 Hosté se ujímají míčku.