60
  • 60 59:03
    Tomáš HODULÍK

1.FBK Sršni Rožnov p/R - TJ Slovan Havířov 4:8
branky: 3. Petr Kittel, 15. Jakub Štůsek, 33. Richard Plandor, 58. Denis Zimmer - 3. Martin Stibor, 16. Martin Stibor, 19. Jakub Molin, 41. Michal Kozelský, 52. Michal Kozelský, 53. Kryštof Fusek, 59. Martin Stibor, 59. Filip Hromádka; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2 + Richard Plandor 4:0; využití: 0:3; diváků: 58; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 23, Lukáš Slovák 2 - Ivo Sikora 20; po třetinách: 2:3, 1:0, 1:5
60:00 Komentář hostů: Zhodnocení utkání trenérem hostujícího celku, Matějem Erbsem
60:00 Komentář domácích Kasl Miroslav (Trenér): Zhodnocení utkání trenérem domácího týmu, Miroslavem Kaslem
60:00 Střely ve 3. části: 12:15
59:03 Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil #91 Tomáš Hodulík.
59:00 Máme tady poslední minutu třetí třetiny
58:43 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:8
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #12 Martin Stibor (4:8)
58:43 Střídání brankáře. Nový brankář #55 Lukáš Slovák družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R
58:39 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #12 Martin Stibor, asistoval #66 Jan Brija (4:7)
57:53 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:6
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #42 Denis Zimmer, asistoval #8 Adam Tesárek (4:6)
55:19 Timeout 1.FBK Sršni Rožnov p/R
54:48 Rožnov v 6
52:51 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek z trestného střílení (3:6)
52:11 Vypadá to tady spíše jak fotbal borec si lehne, zařve, a sudí už píská
51:47 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #12 Martin Stibor (3:5)
51:00 Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za zvedání florbalky
47:59 Stibor v uniku
47:35 Hraje se na půli hostí
46:01 Rožnované v šanci ale míček v bráně nekončí
42:15 Máme tady poslední a nejspíš rozhodující třetinu dnešního utkání
40:41 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #87 Petr Řezáč (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:45 Poslednich 15 vterin 2. třetiny
38:15 Vyloučen hráč #69 Richard Plandor družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2+2 minuty za hrubost
37:15 Prašivka otřesený na zemi
34:51 Škrobákuv riskantní, ale vydařený zákrok
32:30 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #3 Ondřej Smékal (3:3)
32:30 Plandor vyřešil situaci výborně Sýkora si míček zády odrazil do vlastní brány a máme tady opět vyrovnáno
30:26 Hra je vyvážená pivo se na hale pít může, a sledujeme velice vyrovnaný zápas ve kterém je to nahoru a dolů
18:40 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #64 Kryštof Fusek (2:3)
18:40 Tak v první třetině padl celkem velký počet golu
15:51 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #12 Martin Stibor, asistoval #18 Jakub Molin (2:2)
15:15 Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře
14:50 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #70 Jakub Štůsek bez asistence (2:1)
14:30 Opět Rožnovsky autobus ve vápně v podobě Marka Lipového
12:30 Honza Drong chtěl okusit jak má Patrik Hegar tvrdou hlavu, ale Patrik se nenechal mlátit po kebuli jen tak
11:44 Rožnované rozehrávají s klidnou hlavou a zatím vedou poklidnou hru stejně tak je na tom soupeř
07:58 Havířované mají dost prostoru na Rožnovské polovině bohužel pak nastává tzv. Rožnovksy autobus ve vápně
06:24 A. Burýšek bachkhand!!!!!
05:52 Burýšek,Smékal, Plandor a nic
04:35 Patrik Hegar čekal až se nakonec střely dočkal ta bohužel končí mimo bránu
02:47 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #12 Martin Stibor, asistoval #13 Filip Hromádka (1:1)
02:47 A v Rožnově máme vyrovnáno, hra je vyvážená na obě dvě strany
02:32 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #77 Petr Burýšek (1:0)
02:15 máme tady Třetí minutru a padá první branka rožnova
00:00 Od komentatorského stolečku se vám hlásí Jaromír Bosák a Petr Svěcený