1

0

3.

Spartak Pelhřimov - FBC Vikings Kopřivnice 7:6pn
branky: 9. Viktor Vlach, 15. Petr Zajíček, 15. Petr Zajíček, 16. Matěj Kutílek, 18. Petr Zajíček, 40. Dan Kalina, N Petr Zajíček - 6. Ondřej Kubátko, 30. Ondřej Kubátko, 38. Martin Nehera, 47. Ondřej Kubátko, 52. Ondřej Holaň, 55. Robert Socha; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 137; zásahy brankářů: Libor Domkář 34 - Jakub Strakoš 28; po třetinách: 5:1, 1:2, 0:3, 0:0
Komentář domácích Koten Jan (Trenér): První třetina byla z naší strany velmi podařená, vyhrávali jsme souboje, vstřelili 5 branek a byli jsme všude. Ve druhe třetině jsme dobře bránili, mohou nás mrzet neproměněné šance. Ve třetí třetině soupeř dokázal potrestat naše chyby a vyrovnal. V nájezdech jsme  stejně jako loni ve čtvrtfinále byli úspěšní. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za skvělou atmosféru.
Komentář hostů Soukal Lukáš (Vedoucí): Dnes jsme první třetinu zůstali v autobuse s řidičem a na hřišti bylo pouze jenom domácí družstvo. Druhou třetinu jsme začali pomalu vystupovat a pomalu jsme se dostávali do naší hry. Ve třetí třetine jsme předvedli kvalitní výkon a podařilo se nám stáhnout náskok domácích. Bohužel v prodloužení jsme neproměnili obrovskou příležitost v podobě přesilové hry a v nájezdech jsme podlehli soupeři. Gratulujeme soupeři .
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #15 Tomáš Janek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #22 Viktor Vlach , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #5 Jakub Kostelník , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #17 Jan Knězů , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #16 Jan Toman , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #66 Petr Zajíček a vstřelil rozhodující gól (7:6).
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 0:3
64:38 Pelhřimov přečkal oslabení.
63:54 Kalina blokuje.
62:37 Kopřivnice si zahraje přesilovku 4na3.
62:23 Vyloučen hráč #66 Petr Zajíček družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za zvedání florbalky
61:45 Kopřivnice stále na balónku.
60:29 Kopřivnice hraje na balónku.
60:01 Úvodní buly prodloužení 3na3 vyhrávají hosté.
60:00 Střely ve 3. části: 11:18
59:41 Timeout Spartak Pelhřimov
58:55 Pelhřimov se v posledních minutách jen brání.
58:04 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:48 Socha palí nad Domkáře a jeho branku.
56:34 Hraje se ve velmi vysokém tempu.
55:08 Zajíček pobídl Smejkala střílenou nahrávkou na zadní tyč. Ten netrefil.
54:29 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Robert Socha, asistoval #5 Jakub Kostelník (6:6)
54:29 Kopřivnice využívá přesilovky a srovnává tak stav utkání.
52:46 Kopřivnice hraje přesilovku.
52:32 Vyloučen hráč #7 Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
52:20 Kopřivnice stále aktivnější.
51:01 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #19 Mojmír Jahoda (6:5)
51:01 Kopřivnice zásluhou Holaňe dotahuje. Stav utkání 6:5.
50:00 Zrzavý trefuje tyč.
48:40 Kutílek vyslal další dobrou střelu. Strakoš se štěstím chytil.
47:36 Domkář chytá ve třetí třetině velmi pěkně.
46:46 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #14 Daniel Opatřil (6:4)
46:46 Kubátko svojí střelou snižuje na 6:4.
46:08 Zajíček velmi tvrdě zasáhl jednoho z hráčů Kopřivnice do míst, kde to bolí nejvíce.
45:12 Zápas je ve třetí třetině velmi vyhrocený. Oba dva týmy touží po vítězství.
42:21 Zajíček krosem hledal Vlacha, ten jen promáchl.
41:53 Kopřivnice je ve třetí třetině aktivnější.
41:01 Papež palí nad.
40:39 První střelu třetí třetiny vystřelila Kokpřivnice.
40:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:21 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #97 Matěj Kutílek (6:3)
39:21 Kalina dává branku a zvyšuje tak na 6:3. Svůj gól oslavil jako slavný Ronaldo.
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:24 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Martin Nehera bez asistence (5:3)
37:24 Nehera dorazil střelu za záda Domkáře. Stav utkání. 5:3.
36:48 Dnešní atmosféra v Poutník aréně je skvělá. Děkuje Vám fanouškům za fantastickou podporu.
35:29 Kutílek palil do bloku.
35:18 Zajíček dokázal proměnit nájezd. Stav utkání proto zůstává 5:2.
35:17 Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil #66 Petr Zajíček.
33:37 Pelhřimov momentálně pod tlakem hostí.
32:41 Pelhřimov nedokázal využít přesilovku.
31:50 Pelhřimov kombinuje.
30:39 Pelhřimov si zahraje druhou přesilovku v utkání.
30:37 Vyloučen hráč #11 Martin Nehera družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
29:48 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #12 Adam Lichnovský (5:2)
29:48 Hosté využívají přesilovky a snižují na 5:2.
29:25 Domkář drží Pelhřimov v oslabení.
28:13 Kopřivnice hraje přesilovku.
28:06 Vyloučen hráč #7 Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost
27:54 Tempo hry je vyrovnané.
26:31 Kalina prověřil pozornost Strakoše v druhé třetině střelou od mantinelu.
24:45 Kopřivnice hraje na balónku. Dobře postavená obrana domácích jim ale nic nedovoluje.
23:49 Domkář chytá pokus od mantinelu.
22:50 Kalina dobrou nahrávkou přes střed našel Mozra. Mozr střílel mimo.
21:45 Vlach si pěkně oběhl dva obránce. Poté mířil moc vysoko.
20:43 Kopřivnice získává míček a útočí.
20:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 13:6
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:48 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #17 Jan Knězů (5:1)
17:48 Zajíček využívá přesilovky a zvyšuje tak na 5:1. Zajíček si tímto gólem zkompletoval hattrick. Klobouk dolu před jeho dnešním výkonem.
17:35 Zajíček do bloku.
16:29 Pelhřimov si zahraje přesilovku.
16:27 Vyloučen hráč #6 Jiří Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:01 Pelhřimovu jako by narostly křídla. Pelhřimovští hrají aktivněji a přehrávají soupeře.
15:17 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Matěj Kutílek, asistoval #7 Dan Kalina (4:1)
15:17 Pelhřimov třemi rychlými góly obrací stav utkání. O další branku se postaral Kutílek.
14:31 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #37 Kryštof Smejkal (3:1)
14:31 Zajíček se prosazuje podruhé.
14:10 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #35 Libor Domkář (2:1)
14:10 Domkář dlouhým výhozem poslal Zajíčka do samostatného úniku. Ten dává branku.
12:01 Hra je vyrovnaná.
11:01 Kopřivnice kombinuje na vlastní polovině.
09:53 Kalina z výběhu mířil mezi nohy Strakoše.
09:08 Domkář nepřesvědčivě vyráží střelu od půlky.
08:11 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #66 Petr Zajíček (1:1)
08:11 Vlach ze standartní situace prostřelil Strakoše a máme srovnáno. Stav utkání 1:1.
08:04 Rychlí protiútok hostí překazil vracející se Šulc.
06:40 Kubátko opět střílí na Domkáře. Domkář však chytá.
06:05 Zajíček se snažil propálit dobře postavený blok hostí marně.
05:13 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
04:38 Dobrou střelu na Strakoše vyslal Vlach.
03:42 První zákrok si připisuje Domkář.
03:12 Střelecké pokusy obou týmů zatím neohrozili soupeřovu branku.
02:18 Pelhřimov je na začátku zápasu  aktivnější.
01:16 Kopřivnice získává míček a postupně rozehrává.
00:26 Pelhřimov kombinuje na vlastní polovině.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00 Dobrý den, vážení diváci, vítejte u online zápisu utkání, ve kterém se utká domácí Spartak Pelhřimov a hostující FBC Vikings Kopřivnice.