• 62 61:08
    9:8
    (Klečka)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 9:8p
branky: 3. Petr Stejskal, 22. Kryštof Malina, 29. Patrik Posselt, 34. Kryštof Malina, 39. Vojtěch Repček, 55. Patrik Posselt, 57. Petr Stejskal, 60. Jiří Šebesta, 62. Patrik Posselt - 4. Jiří Šimek, 12. Adam Tesárek, 16. Daniel Prašivka, 18. Marek Polášek, 23. Richard Plandor, 25. Petr Burýšek, 26. Ondřej Smékal, 37. Richard Plandor; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Vojtěch Černohorský 3, Kryštof Bezděk 10 - Lukáš Slovák 26; po třetinách: 1:4, 4:4, 3:0, 1:0
65:00 Komentář hostů Burýšek Petr (Vedoucí): Těžko se mi to dnes hodnotí, protože jsme zápas ztratili v posledních 5 minutách. Drželi jsme relativně dobře taktiku a jako plus bych viděl to, že jsme se nenechali vyloučit, tedy až školácky v prodloužení, což nás stálo druhý bod. Musíme se z toho poučit a po Novém roce na to navázat a ještě to zlepšit. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím a všem hezké Vánoce.
65:00 Komentář domácích Trunkát Michal (Trenér): Vstup do utkáni nám celkem vyšel, ale po 5 minutách jsme přestali hrát. Potom následovalo 40 minut hvězdných válek. V posledních 5 minutách se projevil náš morál. Soupeři děkujeme za utkáni. Všem přejeme klidné a pohodvé Vánoce. Ahoj čau!
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
61:08 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 9:8
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #36 Marek Klečka (9:8)
60:38 Vyloučen hráč #34 Petr Kittel družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za špatné střídání
60:04 Klimscha vyhrál buly a hned chtěl střílet, ale píská se jeho vysoká hůl v došvihu.
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
59:16 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 8:8
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Jiří Šebesta, asistoval #7 Dominik Klimscha (8:8)
59:16 Rožnov zalezlý, Šebesta z modré pálí a propaluje vše co mu stálo v cestě!
59:00 minuta... Opava bez brankáře...
56:31 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 7:8
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #7 Dominik Klimscha (7:8)
56:31 Stejskal v těžké pozici z otočky míří přesně k tyči!
54:45 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:8
52:36 Rabinský zkusil štěstí, ale Slovák chytá.
52:13 Kuběna z hranice velkého brankoviště trefuje čiště břevno!
50:20 Tesárka zblízka vychytal Bezděk!
50:00 Posledních 1O minut třetí třetiny nebo utkání?
48:12 Rožnovský Štůsek střílel ze střední vzdálenosti, Bezděk nadvakrát chytá do rukou.
46:50 Klimscha bez přípravy pálí a Slovák připraven.
46:00 Klečka čistě zboural jednoho z rožnovských, tak se ještě teď válí v manťácích :O
44:25 Klimscha s Kuběnou proti přesile málem slavili úspěch, bohužel zakončení Kuběny se moc nepovedlo.
43:51 Rožnov tlačí čas dopředu... a moc se dopředu nehrne...
40:38 Opět od buly míček má Rožnov.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
38:31 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:8
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #29 Kryštof Malina (5:8)
38:31 Repčekova tečovaná střela končí až za překvapeným brankářem Rožnova.
37:51 Klimscha vysunul Repčeka, ten krosem chtěl najít Kuběnu, ale obránce soupeře umýsl vystihl a miíček vypíchnul.
37:22 Stejskal ze vzduchu od modré pálí k tyči. Slovák chytá do rukou.
36:08 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:8
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #70 Jakub Štůsek (4:8)
36:08 Plandor se vytočil s míček a vymetl víko domácí branky.
33:38 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #29 Kryštof Malina, asistoval #7 Dominik Klimscha (4:7)
33:38 Malina propasíroval míček za Slovákem, kdy míček už byl za brankovou čarou! Snížení o 3 branky! Opava jedeém!
29:41 Kuběna z otočky jen do bloku rožnovských!
28:43 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #10 Jiří Šebesta (3:7)
28:43 Šebesta posunul míček po lajně k Posseltovi, ten od rožnovských střídaček míří přesně!
28:24 První zákrok Bezděka v domácí brance.
27:28 Repčekův oblouk a Slovák vyráží rukou mimo 3 tyče.
25:55 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:7
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #8 Adam Tesárek (2:7)
25:55 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Kryštof Bezděk družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA
25:55 Opava ztratila míček na polovině hřiště, kdy soupeř hned šel do přečíslení a střelou k tyči Smékal uzavřel účet Černohorského v dnešním zápase.
24:23 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:6
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #3 Ondřej Smékal (2:6)
24:23 Burýšek utekl všem a jednoduchou kličkou poslal Černohorského na párek....
23:05 Repček ani na dvakrát nepřekonal pouze klečícího obránce soupeře, kdy brankáře obešel, ale gól nevstřelil.
22:40 Střelu Kružberského chytá Slová mezi nohama.
22:18 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:5
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #21 Adam Burýšek (2:5)
22:18 Plandor se prosazuje z malého brankoviště.
21:05 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #29 Kryštof Malina, asistoval #88 Vojtěch Repček (2:4)
21:05 Opava snižuje! Prosazuje se Kryštof Malina!
20:46 Hosté stále na míčku.
20:30 Opava budíček!!!
20:00 Střely v 1. části: 7:7
18:50 Smékal trefuje břevno opavské branky!
18:25 Domin Klimscha si férově vyjel oblouk přes šířku hřiště, jeho táhlou střelu Slovák rukou vyráží.
17:09 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:4
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #57 Marek Polášek, asistoval #77 Petr Burýšek (1:4)
17:02 Gebauer našel Pracného, ten od modré pálí na vzdálenější tyč, ale přestřeluje.
15:30 Další gólovku Rožnova Černohorský chytá. Nevyzrál na něj hráč Rožnova, Eichner.
15:11 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #57 Marek Polášek (1:3)
15:11 Prašivka z otočky míří přesně do víka! Černohorský bez šance.
14:20 Smékal ze strany pálíl, Černohorský skáče a chytá míček, který se ještě kutálel k brankové čáře! Dobře ty!
13:44 Eichner střílí od modré, ale jen těsně míjí branku domácích.
11:22 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 Adam Tesárek, asistoval #76 Dominik Eichner (1:2)
10:38 Repček na poslední chvíli vypíchnul míček soupeři, který šel do přečíslení!
08:56 Pracného od mantinelu vychytal nohou Slovák, následnou dorážku od Kuběny taktéž vyrazil!
08:00 Zdravíme Káju Boželníka do hlediště :) ... jen si dej :)
07:00 Kombinace obou týmů bez výrazného efektu.
05:55 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
03:04 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #99 Jiří Šimek, asistoval #34 Petr Kittel (1:1)
03:04 Rychlé vyrovnání soupeře. Šimek prostřelil od střídaček jednoho z obránců Opavy a také Černohorského, kterého nachytal na bližší tyči.
02:30 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #36 Marek Klečka (1:0)
02:30 Luxusní souhra opavských, Klečka našel krosem na malém brankovišti dobíhajícího Stejskala, ten zasouvá do poloprázdné branky.
01:05 Klimscha získal míček, předal ho Repčekovi, ten trefuje z prostoru před velkým brankovištěm obránce Rožnova.
00:49 Po faulu Klečky stále na míčku soupeř.
00:30 Zatím je u míčku jen Rožnov...