• 59 58:05
    4:7
    ()

Z.F.K. Petrovice - Asper Šumperk 5:7
branky: 17. Petr Horák, 43. Roman Oborák, 44. Petr Horák, 52. Petr Horák, 59. Roman Oborák - 8. Matěj Mondek, 31. Petr Matěj, 31. Michal Šíma, 38. Daniel Venouš, 40. Matěj Mondek, 45. Michal Šíma, 59. Daniel Venouš; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Maciej Bogdański 10 - Antonín Byvan 26; po třetinách: 1:1, 0:4, 4:2
60:00 Komentář domácích Ochodek Roman (Trenér): Hodně vyrovnané utkání, které jsme si prohráli ve druhé třetině, kdy soupeř na rozdíl od nás byl produktivní a dával branky ze všech příležitostí. Nás zradila koncovka, přestože jsme se dostávali do celé řady vyložených šancí. Třetí třetinu jsme již hráli vabank a přes dílčí úspěch to na konečný dobrý výsledek nestačilo. Děkuji soupeři.
60:00 Komentář hostů Zapletal Matyáš (Vedoucí): Jednoduše řečeno pro nás minimálně infarktový zápas. V první třetině byl soupeř v herních situacích lepší, ve druhé třetině se nám podařilo aktivitou vstřelit 4 branky, což rozhodlo zápas, nicméně co jsme byli schopni předvést ve třetí třetině, tak to asi není hodno komentáře. Dnes s trochou štěstí 3 body. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:56 U míčku hosté.
59:39 Kašpar těsně mimo. Předtím byla šance Oboráka s Chvastkem.
59:20 U míčku hosté, takže to vypadá špatně.
58:59 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #5 Ondřej Firda (5:7)
58:59 Oborák snižuje a drží naději domácích, že by ještě mohli sorvnat.
58:36 Domácí opět byli v 6. Oborák střílel, ale mimo.
58:05 GÓL Asper Šumperk! 4:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš bez asistence (4:7)
58:05 Špatná komunikace na straně domácích a Bogdański se pozdě vracel do branky.
57:44 Domácí v 6.
57:25 Timeout Z.F.K. Petrovice
55:44 Domácí tlačí, tlačí, ale další gól se jim nedaří přidat. Dílem zákroky Byvana a dílem blokováním.
55:01 Flašarova dalekonosná střela mířila trošku nad.
54:23 Trávníček zblokoval střelu Kašpara.
53:23 Horák bohužel přestřelil úplně, ale úplně prázdnou branku. Pravda však je, že měl na zádech obránce, takže to neměl snadné.
53:06 Mondek zařadil dvojku a přesprintoval celé hřiště.
51:37 Bogdański se také blýskl pěkným zákrokem proti indiniduálnímu zakončení Šímy.
51:07 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #19 Jakub Nota (4:6)
51:07 Hosté prováhali a tak se prosazují domácí a snižují na rozdíl dvou gólů z hole Horáka, který krásně zavěsil do růžku.
51:00 Mann se dostla do dvou velkých šancí, ale ani jednu neproměnil.
50:22 Boční síťka se rozvlnila po střele Oboráka.
49:17 Vlček trochu prováhal a zbrklou střelou dovolil domácím dokončit střídání.
48:26 Krásná střela Firdy, ale Byvan vyrazil ramenem.
47:46 Volný úder domácích z rohu hostů. Firda střílel, ale jen přímo do těla Byvana.
46:09 Opět závar pře Byvanem, ale gól z toho nebyl.
44:54 GÓL Asper Šumperk! 3:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #69 Petr Matěj (3:6)
44:54 Matěj sice minul, ale míček se odrazem od mantinelu dostal k Šímovi a ten ho procedil u tyčky.
43:39 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (3:5)
43:29 Ale až tak to domácí mrzet nemusí, protože teď snižují.
43:29 Teď by to chtělo video, abychom zjistili jeslti míček byl nebo nebyl za čárou, ale rozhodčí rozpažil.
42:39 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #27 Jakub Češek (2:5)
42:39 Domácí se konečně prosazují z hole Oboráka, který propašoval míček přes několik hráčů až za záda Byvana.
41:49 U míčku hosté a kombinují na polovině domácích.
41:25 Chvastek s Kašparem pěkně vybojovali v rohu, ale Flaška pak mířil mimo.
40:49 Další střela Firdy, ale Byvan opět vyráží.
40:32 Nota těsně mimo.
40:10 Buly opět pro domácí a rychlá akce Firda - Horák, ale bez gólu.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:19 GÓL Asper Šumperk! 1:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #14 Matěj Mondek, asistoval #40 Ondřej Vlček (1:5)
39:19 Homolovi propadl celkem snadný míček a hosté tak dostali nabídku ke střele, kterou využili.
38:41 Flašarovi trochu dost pomohl protihráč zapadnout na střídačku.
37:46 GÓL Asper Šumperk! 1:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #13 Ondřej Mrázek (1:4)
37:46 Domácí bránili dva Mrázka u mantinelu, ale ten se vytočil a pak Venouš přesně zakončil.
37:00 Kašpar se dobře vrátil a ulídal míček v souboji.
36:56 Chvastek 30 cm od gólu, ale nedokázal v těžké pozici míček uklidit do branky.
36:32 Domácí sice celkem dost na míčku, ale už chybí i ty střely.
32:15 Nota s Kašparem v rychlém protiútoku po zisku míčku. Nota střílel těsně nad.
30:40 GÓL Asper Šumperk! 1:3
30:40 A další gól do branky rozhozených domácích.
30:05 GÓL Asper Šumperk! 1:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #65 Antonín Harapát (1:2)
30:05 A hosté se prosazují z rychlého protiútoku, víceméně kopie prvního a zatím jediného gólu domácích.
26:52 Na druhé straně se dostal do akce Bogdański, který zatím neměl v této třetině tolik práce jako Byvan.
25:05 Horákovu střelu Byvan vyrazil mimo.
23:52 Pěkné kombinace předvádí domácí, ale jak už jsem psal, hraje se na góly.
23:18 Střelu Mrkvy Byvan vytěsnil mimo, ale musel se pořádně natáhnout.
22:03 Bohotová střela Oboráka, Byvan byl trochu překvapený, ale chytil.
21:45 Trávníček tvrdě střílel kousek za polovinou, Bogdański vyrazil.
20:26 Firda v pěkné akci po volném úderu na polovině, ale nakonec minul.
20:09 U míčku opět po buly domácí.
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:59 Ještě šance domácích.
19:23 Mondek se vymotal z rohu a z plootočky trefuje boční síťku.
19:03 Kamlerovu střelu zblokoval Chvastek.
18:23 Horák krásně vypíchl přihrávku a šel do individuální akce, ale Byvan ho vychatal.
17:42 Homola trochu fauloval, ale dvojku si naštěstí pro domácí nevysloužil.
17:05 Kašpar hledal Chvastka a Oboráka před brankou, ale přihrávku vypíchl hostující bek.
16:21 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:1
16:21 Firda vyslal dlouhou na nabíhajícího Horáka, který trefil poloodkrytou branku.
15:57 Firda zblokoval střelu Vlčka.
15:08 Opět pěkná akce domácích, ale hraje se na góly...
12:54 Krásná osuhra Chvastek-Kašpar-Oborák, ale Byvan byl pozorný a střelu Oboráka chytil.
11:46 Samé bloky proti střelám domácích, střílejí pozdě a hosté se nebojí jít proti.
10:52 Trávníček zaběhl za obránce a dostal přihrávku. Bogdańského však překonat nedokázal.
08:38 Pěkný volný úder domácích před brnakovištěm, ale Byvan Chvastkovu střleu vytěsnil nohou.
08:02 Na druhé straně dvakrát střílel Firda, ale Byvan s nimi neměl moc problémů.
07:23 GÓL Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #14 Matěj Mondek, asistoval #34 Petr Paloušek (0:1)
07:23 Taková nenápadná střela, ale Bogdańskému přeskočila nohu a zapadla do branky.
04:54 Hostující hráč střílel přes hráče, takže Bogdański špatně viděl, ale se steřelou si poradil.
04:00 Na druhé straně musel zasahovat také Byvan.
03:34 První zákrok Bogdańského z úhlu po ryhlém úniku.
02:32 Pěkná kombinace domácích, ale končí ztrátou míčku v rohu.
01:30 Po ztrátě předvedl pěkný blok Oborák. U míčku hosté.
00:50 A už opět domácí.
00:35 Mrkva vyslal dlouhý kros na Firdu, ale tomu míček uskočil a jsou tak u něj hosté
00:03 úvodní buly pro domácí.