8:4
    Jan KNĚZŮ
    (Zajíček)

Spartak Pelhřimov - Snipers Třebíč 8:4
branky: 3. Petr Zajíček, 18. Jan Knězů, 27. Šimon Kysela, 28. Petr Zajíček, 37. Petr Zajíček, 43. Petr Zajíček, 58. Petr Zajíček, 58. Jan Knězů - 14. Jiří Suchomel, 23. Rudolf Horák, 55. Martin Žák, 57. Jaroslav Dlabač; rozhodčí: Jan Brejcha - Jakub Cigl; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 207; zásahy brankářů: Libor Domkář 17 - Jan Bazala 22; po třetinách: 2:1, 3:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): Dnešní zápas mohu hodnotit kladně. Vyhráli jsme derby Vysočiny a předvedli poměrně dobrý výkon. Směrem dozadu náš výkon nebyl zdaleka ideální. Z toho se musíme poučit do dalších důležitých bojů. Škoda inkasované branky v přesilové hře. Děkuji hráčům za výkony, mému novému asitentovi Zrzimu a také výborným fanouškům.
60:00 Komentář hostů Kelbler Michal (Trenér): Neproměňování šancí nás stálo lepší výsledek. Bohužel už je to několikátý zápas, kdy se toto děje a pak nás sráží naše osobní chyby. Všem pěkný večer.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
57:59 Další branka a kdo jiný by u ní mohl být než Petr Zajíček. Zajíček opět prošel obranou hostů a dal do prázdné na Knězů. Knězů proměňuje a Poutník aréna je opět na nohou.
57:58 GÓL Spartak Pelhřimov! 8:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #66 Petr Zajíček (8:4)
57:54 Zajíček opět míchá s míčkem ze strany na stranu a překonává s přehledem Bazalu.
57:53 GÓL Spartak Pelhřimov! 7:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček z trestného střílení (7:4)
56:54 Třebíčští hráčí v šeesti trefují přesně. Jmenovitě Dlabač, který dává branku.
56:53 GÓL Snipers Třebíč! 6:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #94 Kryštof Kůs (6:4)
56:00 Hosté hrají v šesti.
54:45 Žák prostřelil postavenou zeď Pelhřimova na malém brankovišti. Snižuje tak na 3:6.
54:44 GÓL Snipers Třebíč! 6:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #93 Zdeněk Malich (6:3)
53:46 Domkář pobídl dlouhým výhozem Mozra. Mozr bekhendem přestřeluje. V zápětí se opět prokličkoval Zajíček, který minul.
52:13 Kuchyňa nabil krosovkou Běhounkovi. Běhounek ani jednou neproměnil.
50:56 Pelhřimov po velmi tvrdém zákroku na Kuchyňu hraje přesilovku.
50:55 Vyloučen hráč #93 Zdeněk Malich družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
49:58 Timeout Snipers Třebíč
47:14 Pelhřimov hraje sebevědomě na balónku a dostává se do střeleckých a poté i gólových pozic.
45:09 Domkář je dnes neskutečný. Vše co bylo v jeho silách tak chytl. Kdyby měl Domkář youtube kanál s zákroky, tak má minimálně na dvě videa dopředu vybráno.
42:53 Zajíček opět předvedl jak šikovné ručičky má. Prokličkoval vším co mu stálo v cestě a dokázal náramně zakončit. Bazal už jen lovil míček z jeho branky.
42:52 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček bez asistence (6:2)
42:49 Zajíček pobídl krosovou nahrávkou Vlacha. Vlach minul.
41:26 První velkou šanci po uplynutí zbylého trestu Třebíče měl po nahrávce od Běhounka Papež. Trefil jen Bazalu.
40:01 Úvodní buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
39:36 Pelhřimovští kombinují ze strany na stranu. Rozpohybovávají si obranu Třebíče. Zatím neúspěšně.
38:35 Pelhřimov hraje přesilovku 5na3.
38:34 Vyloučen hráč #86 Martin Žák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za opakované přestupky
37:20 Vyloučen hráč #28 Jaroslav Dlabač družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
36:58 Zajíček zachytil nahrávku a vydal se sám na Bazalu. Zakončil nad ruku a Poutník aréna slaví pátý gól.
36:57 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček bez asistence (5:2)
36:19 Vyloučen hráč #27 Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost
35:15 Vlach se dvakrát protočil kolem obránců Třebíče. Vyslal táhlou střelu na Bazalu, ten pohotovým zákrokem rukou míček vyráží.
34:04 Domkář se vyznamenal několika takzvanými ,,monstersafy" hráči z Třebíče mají oči navrh hlavy z toho co ukázal. Poutník aréna šílí.
32:49 Vochyán po otočce kolem Šulce trefuje břevno.
31:20 Fučík naprosto přesprintoval jednoho z hráčů Třebíče a nabídl Papežovi prázdnou branku. Papež se s názorem proměnit nesmířil a branku přestřelil.
27:56 Výhody hráče navíc využil Kocián krásnou nahrávku na volného Zajíčka. A jak již jsme v této sezóně zvyklí, tak Zajíček s přehledem proměňuje a zvyšuje na 4:2.
27:55 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #8 Tomáš Kocián (4:2)
27:37 Vyloučen hráč #16 Milan Picmaus družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
26:39 Zmatků v obraně Třebíče využil Šulc nahráckou na Kyselu. Kysela protlačil míček za záda brankáře Bazaly.
26:38 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #52 Šimon Kysela, asistoval #48 Michal Šulc (3:2)
25:21 Obrouvskou šanaci nabídl Zajíčkovi Domkář. Po krásném výhozu byl Zajíček sám před Bazalou. Nedokázal této šance však využít.
24:31 Na hrací ploše právě probíhá ošetřování pelhřimovského brankáře .
22:55 Horák proběhl po mantinelu přes celé hřiště a zakončil nekompromisně nad nohu Domkáře. Stav utkání je proto nerozhodný 2:2.
22:54 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #65 Rudolf Horák, asistoval #86 Martin Žák (2:2)
21:14 O první velkou šanci se postarali hráči Třebíče, kdy na Kuchyňu běželi třri protihráči. Kuchyňa za pomoci Domkáře zneškodnil toto přečíslení.
20:01 Úvodní buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
17:59 Zajíček si zaběhl s míček za branku, pokračoval do rohu a odtamtud vyslal nádhernou nahrávaku na zcela volného Knězů, který posílá Pelhřimov opět do vedední.
17:58 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
16:40 Druhá lajna Pelhřimova zatlačila obranu Třebíče. Několik velkých šancí měl Papež, Běhounek, Kuchyňa i Fučík.
15:33 V posledních sekundách přesilovky nahrával Knězů Kociánovi. Kocián střílí opět jen do diváků.
13:59 Pelhřimovu se přesilovka vůbec nevede inkasovali branku a obrana Třebíče je k ničemu nepouští.
13:48 GÓL Snipers Třebíč! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #22 Lukáš Mátl (1:1)
13:37 Vyloučen hráč #72 Jan Homolka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
11:47 Lajna hostů několikkrát přečíslila obranu pelhřimovské třetí lajny. Domkář zatím působí velmi přesvědčivě ve své brance.
09:45 Mozr se ocitl po odraženém balónku úplně sám před Bazalou. Na poslední chvíli se mu do střely vložil jeden z obránců Třebíče.
06:39 Po tlaku hostů na obranu domácích zachytil Běhounek nahrávku a hnal se dopředu. Jeho zadovka však nebyla ideální, aproto trefuje Fučík jen Bazalu.
04:40 Pelhřimov si vybojoval standartku z dobré pozice. Po nahrávce Vlacha na Kociána skončil míček jen mezi diváky.
02:26 Vlach našel na ose hřistě volného Zajíčka a ten se v této situaci nemýlí. Stav utkání je proto 1:0.
02:25 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #22 Viktor Vlach (1:0)
01:40 Pelhřimov poprvé v zápase na balónku.
00:07 Hosté začínají na balónku kombinací na své polovině.
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Vážení diváci, dovolte mi Vás přivítat u online zápisu zápasu o Vysočinu ve kterém se utká domácí Spartak Pelhřimov proti hostům z Třebíče.