5:7
    Petr MATĚJ
    (Trávníček)

1.FBK Sršni Rožnov p/R - Asper Šumperk 5:7
branky: 9. Adam Burýšek, 18. Patrik Hegar, 27. Petr Kittel, 31. Martin Najvar, 51. Petr Kittel - 7. Jiří Trávníček, 8. Ondřej Mrázek, 14. Jan Mannl, 25. Ondřej Mrázek, 35. Jan Mannl, 49. Jindřich Kamler, 59. Petr Matěj; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 3:2; využití: 2:2; diváků: 97; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 21 - Antonín Byvan 20; po třetinách: 2:3, 2:2, 1:2
60:00 Komentář hostů Zapletal Matyáš (Asistent trenéra): Zhodnocení utkání as. trenéra hostů, Matyášem Zapletalem nDojem z utkání v podání nejlepšího hráče Šumperka, Jana Mannla
60:00 Komentář domácích Kasl Miroslav (Trenér): Zhodnocení utkání trenérem domácího celku, Miroslavem Kaslem nDojem z utkání v podání nejlepšího hráče Sršňů, Petra Kittela
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
58:57 GÓL Asper Šumperk! 5:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #18 Jiří Trávníček (5:7)
58:57 Střela z vlastního brankoviště Asperu končí v prázdné bráně domácích.
58:20 domácí to zkusí v šesti
56:18 Timeout 1.FBK Sršni Rožnov p/R
50:02 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 5:6
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #8 Adam Tesárek (5:6)
50:02 Kittle z brankovište dává góla a zvyšuje tak naděje svým spoluhráčům na obrat
48:50 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2 minuty za blokování florbalky
48:50 Vyloučen hráč hostí. Ten si je však jist svou nevinou a stežuje si u rozhodčích
48:27 GÓL Asper Šumperk! 4:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #4 Michal Šíma (4:6)
48:27 Nahrávka z rohu na střed a opět gól z přesilovky
46:49 Vyloučen hráč #70 Jakub Štůsek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost
46:49 Celá střídačka domácích právě na nohou. Štůsek dostává po souboji rameno na rameno 2 minuty.
43:34 Krásna střela od hostí, ale Lukáš Slovák ukazuje své kvality a nádherným zakrokem vyráží
43:02 Nepříjemná teč obranců. Slovák však stihá zareagovat
42:29 Plandor se po souboji ocitá na zemi a drží se za obličej. Ze hřistě mu pomáhají zdravotnící
41:41 Vyloučen hráč #57 Marek Polášek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
41:13 Matěj Petr se chytá za nohu a hosté opět protestují proti verdiktu rozhodčích
40:00 Začíná nám 3. třetina utkání ve které se rozhodne toto utkání.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:45 hosté ze středu trefují dřevno
38:18 Žniva předvl hezký návrat do obrany a brání tak navýšení skóre
36:55 Burýšek pálí, ale brankář hostí předvádí nádherný zákrok
34:13 GÓL Asper Šumperk! 4:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #4 Michal Šíma (4:5)
34:13 Nahrávka z rohu na střed, střela a gól.
34:06 Vyloučen hráč #2 David Žniva družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za opakované přestupky
31:52 Byvan vyhazuje miček až k brankáři domácích.
30:59 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:4
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #21 Adam Burýšek (4:4)
30:59 Mladý Burýšek pálí a kasanova Najvar krásně doráží a srovnává stav utkání.
29:14 Slovák se natahuje úro míček, ten mu ale vypadl a následovala zmatená situace před bránou
26:45 Hosté opět protestují a opět neúspěšně
26:44 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:4
26:44 Krásná kombinace a je to gól
26:05 Vyloučen hráč #14 Matěj Mondek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
26:05 Montek posíla hráče za mantinel a dostává dvě minuty i přes protesty vůči rozhodčímu
24:50 GÓL Asper Šumperk! 2:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #7 Jan Mannl (2:4)
23:45 Rožnováné se zatím tlačí více do zakončení
23:18 Šimek zkusil nahodit miček na bránu a brankář hostí promáchL, bohužel k dorážce se nikdo nedostal
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:20 Žniva z otočky zkouší nebezpečnou střelu ta je ale zblokována
17:54 Hra zastavena neboť hráč hostí leží na zemi a drží se za obličej.
17:53 Najwar před branou získal miček, trestuhodně však míjí bránu z otočky
17:35 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #57 Marek Polášek (2:3)
17:35 Hegar snižuje a hosté opět zkouší reklamovat, tentokrát však bez úspěchu.
17:10 Štůsek svou střelou mijí bránu.
15:32 kittel krásně zachytil nahrávku hostí, střela mu ale bohužel sjela.
13:01 GÓL Asper Šumperk! 1:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #13 Ondřej Mrázek (1:3)
13:01 Domácí zkouší diskutovat s rozhodčími, gól však platí
13:01 Nahrávka na střed a gól.
10:12 Radost domácích byla rychle zastavena neboť rozhodčí neuznali srovnánací branku.
10:00 Vlček zkouší střelu z půlky ale treuje domácí obranu
08:07 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #8 Adam Tesárek (1:2)
08:07 Domací nenechali hosty odskocit na rozdíl dvou branek na moc dlouho a snižují skóre
07:54 GÓL Asper Šumperk! 0:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #88 Daniel Venouš (0:2)
07:54 Zimmer ztratil míček na vlastní polovině  a hosté trestájí krásnou střelou
07:16 Hra se po gólu hostí začína přitvrzovat.
06:41 GÓL Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #65 Antonín Harapát (0:1)
05:14 Hegar našel z rohu před bránou kittla, ten však trefuje brankáře
03:18 Hra je zatím nahoru, dolů. Gól však stále nikde.