6:4
    Petr MATĚJ
    (Vlček)

Asper Šumperk - FBC Hranice 6:4
branky: 18. Ondřej Mrázek, 22. Petr Matěj, 36. Jiří Trávníček, 38. Jiří Trávníček, 49. Jiří Trávníček, 59. Petr Matěj - 21. Jan Kolajta, 25. Ondřej Borik, 53. Lubomír Kratochvíl, 58. Tomáš Václavík; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Martin Malínek 19 - Jakub Kosar 21; po třetinách: 1:0, 3:2, 2:2
60:00 Komentář hostů Dadej Petr (Trenér): Předně opět musíme poděkovat skvělým fanouškům, kteří vážili další dlouhou cestu a celé utkání nás podporovali. My jsme si tento vyrovnaný zápas prohráli v našem předbrankovém prostoru. Gratuluji soupeři!
60:00 Komentář domácích Zapletal Matyáš (Asistent trenéra): Soupeř kousal od začátku do konce zápasu, nicméně mi přišlo, že jsme chtěli vyhrát více. Možná rozhodla psychická stránka s ohledem na současné umístění celků v tabulce. 3 body zasloužené. Děkujeme soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
58:13 GÓL Asper Šumperk! 6:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #40 Ondřej Vlček (6:4)
57:56 GÓL FBC Hranice! 5:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #33 Jan Kolajta (5:4)
57:02 Timeout FBC Hranice
52:16 GÓL FBC Hranice! 5:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #97 Jan Grygar (5:3)
48:04 GÓL Asper Šumperk! 5:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #4 Michal Šíma (5:2)
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
38:58 Vyloučen hráč #6 Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za zdržování hry
37:23 GÓL Asper Šumperk! 4:2
37:23 Nádherný přechod přes polovinu hřiště, který se neobešel bez ukázky individuálního umu hráčů Šumperka zakončuje Trávníček opět nekompromisně
35:19 GÓL Asper Šumperk! 3:2
35:19 Šíma našel volného Trávníčka, který i přes odkrytou bránu nic neryskoval a poslal tam šibenici jak vínko
33:46 Máme tu 1. přesilovku pro Asper, zatím se mohli šumperští pyšnit solidním využitím této výhody, uvidíme, jak tomu bude dnes
33:45 Vyloučen hráč #22 Tomáš Andrýsek družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře
32:00 Macák se ve vlastním oslabení dostal do šance a jakoby pobídl spoluhráče, aby zvýšili aktivitu
29:40 Vyloučen hráč #13 Ondřej Mrázek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za blokování florbalky
29:12 Krušné chvilky pro Asper, Hranice promarnily 2 tutovky a navíc si zahrají přesilovku
29:12 Krušné chvilky pro Asper, Hranice promarnily 2 tutovky a k neštěstí pro Asper se bude vylučovat
28:35 Maixner tvrdě posílá k zemi svého ohrožovatele
26:26 Z tribuny se teď ozývá jen "Šumperk!!!"
24:20 GÓL FBC Hranice! 2:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #8 René Mikel (2:2)
24:00 Šumperk se zatím brání přesilovce Hranic výborně
23:11 Vyloučen hráč #53 Jan Kašpar družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
21:02 GÓL Asper Šumperk! 2:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #4 Michal Šíma (2:1)
21:02 1. branku Hranic vstřelil Kolajta, kdy prudkou ránou, která jen lehce lízla tyč propálil Malínka. Hned o půl minuty později šíma dostal míček před kasu hostů, kde se nejrychleji zorientoval Matěj a z bezprostřední blízkosti trefuje kasu
20:38 GÓL FBC Hranice! 1:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #8 René Mikel (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 7:7
17:50 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #19 Jindřich Kamler (1:0)
17:50 Mrázek se protáhl podél mantinelu a i přes blokujícího hráče dokázal na vzdálenější tyči najít skulinku nad nohou brankáře
15:20 Pírek teď zachytil rozehrávku Hranic a rychle předával Mannlovi, který však trefil pouze hruď kasaře hostí
10:10 Vlček v obklíčení dvou hráčů Hranic ztratil míček a byla z toho nepříjemná situace pro domácí, kdy se nastředu objevil jeden z hostí a prověřil Malínka, avšak  ten si počínal bravůrně
08:30 Omlouvám se za dnešní "chabý" komentář zápasu, na vině jsou lehké problémy s připojením k internetu
03:54 Matěj znepříjemňuje rozehrávku hostí
02:25 První střely z hokejek Hranických hráčů neohrozily Malínka v šumperské bráně
01:50 Ze středu hřiště pálí Trávníček, ale netrefuje bránu
01:25 Asper zkouší kombinovat