3

2

7.

Snipers Třebíč - TJ Slovan Havířov 6:5pn
branky: 11. Vojtěch Jahoda, 14. Jan Vochyán, 42. Zdeněk Malich, 43. Jan Homolka, 53. Jan Homolka, N Lukáš Mátl - 2. Michal Kozelský, 3. Daniel Sekula, 4. Patrik Charvát, 32. Matěj Sedláček, 59. Patrik Charvát; rozhodčí: Jakub Cigl - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Jan Bazala 37 - Ivo Sikora 21; po třetinách: 2:3, 0:1, 3:1, 0:0
Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér): Přes hororový vstup do zápasu jsme se dokázali uklidnit, méně jsme chabovali, přidali jsme na bojovnosti a byla tam i chuť porvat se o výsledek. Škoda inkasovaného gólu v závěru ale v nájezdech jsme rozhodli i když nám to dlouho trvalo. Doufám že si z toho vezmeme to pozitivní do dalšího zápasu. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme klidnou cestu domů.
Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Teď už víme, že budeme čekat, kdo si nás vezme. Musíme se na play off připravit, jsme tým, který je schopný vyhrát vše. Hozená deka na mančaftu, byla i v tomto zápase a doufáme, že se brzo z ní vyhrabeme. Věřím ve svůj tým a v úspěch, hra začíná na konci února. Musíme se kousnout a makat. Díky
7 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #22 Lukáš Mátl a vstřelil rozhodující gól (6:5).
7 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #77 Michal Kozelský , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #46 Alexander Svoboda , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #13 Filip Hromádka , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #46 Alexander Svoboda a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #77 Michal Kozelský a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #47 Jan Vochyán , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #64 Kryštof Fusek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #8 Vojtěch Jahoda , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #91 Tomáš Hodulík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #47 Jan Vochyán a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #56 Patrik Charvát , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #64 Kryštof Fusek a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 4:2
64:28 Vyloučen hráč #7 Daniel Sekula družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
64:00 Probíhá poslední minuta prodloužení.
63:10 Bazala si připisuje důležitý zákrok!
62:10 Zatím bez velkých šancí.
60:01 Bude se hrát 5 minut 3 na 3.
60:00 Střely ve 3. části: 13:15
58:22 Hostům se hra bez golmana vyplatila.
58:21 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #56 Patrik Charvát, asistoval #46 Matěj Sedláček (5:5)
58:04 Timeout TJ Slovan Havířov
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:50 Domácí hrají v plném počtu.
57:30 Třebíč je sice v oslabení ale drží více balónek.
55:50 Vyloučen hráč #93 Zdeněk Malich družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
55:10 Sedláček střílí pouze do boční sítě.
52:45 Cítil jsem to ve své sešroubované noze. :)
52:44 GÓL Snipers Třebíč! 5:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #72 Jan Homolka, asistoval #22 Lukáš Mátl (5:4)
52:10 Třebíč tlačí na soupeře, úspěch snad brzy přijde.
51:00 Hosté znovu nejsou spokojeni s výrokem rozhodčích.
50:00 Zápas začíná být tvrdší a rychlejší.
49:00 Malich čistě složil soupeře na zem.
47:10 Žák také netrefuje...
46:20 Malich z obrovské šance netrefil branku.
45:00 Žák z blízkosti trefuje pouze brankáře.
43:50 Malich vyváží balón z brankoviště a zakládá protiakci.
42:52 Rychlá rozehra dostává tento zápas do nerozhodného stavu.
42:51 GÓL Snipers Třebíč! 4:4
41:02 GÓL Snipers Třebíč! 3:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #22 Lukáš Mátl (3:4)
40:01 Žák se postavil na úvodní buly, proto domácí poprvé prohrávají.
40:00 Třebíčský borec Martin Žák se během přestávky hezky rozcvičuje, zatím toho ale moc nepředvedl...
40:00 Střely ve 2. části: 5:13
38:00 Domácí tlačí na soupeře, zatímbez úspěchu.
36:40 Dnes to všem hráčům při zpraconí nějak skáče.
35:00 Picmaus trefuje prvního hráče před sebou.
32:00 Bazala nestihl Sedláčkovu střelu a hosté tak odskakují do dvoubrankového vedení.
31:59 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #46 Matěj Sedláček, asistoval #18 Jakub Molin (2:4)
31:20 Kozelský protečoval míček až za mantinel.
30:33 Vyloučen hráč #48 Jakub Maleček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
29:30 Blíží se polovina zápasu a na žádné straně nevidíme žádné šance.
26:50 Štveráčkovi se střela z poloviny hřiště ale vůbec nepovedla...
24:40 Charvát vyslal jedovatou střelu, trefil pouze blokujícího hráče.
22:22 Domácí hrají v plném počtu.
21:40 Bazala helmou vyráží balónek do rohu hřiště.
20:22 Vyloučen hráč #65 Rudolf Horák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
20:01 Úvodní buly znovu pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 4:12
19:20 Hosté kontrolují balónek a připravují si jednu z posledních akcí této třetiny.
18:00 Svoboda trefuje pouze golmana.
15:50 Mátl neprocpal přihrávku přes Sedláčka.
13:38 Vochyán střelou k tyčce využívá přesilovku.
13:37 GÓL Snipers Třebíč! 2:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #22 Lukáš Mátl (2:3)
13:10 Hosté ušetřili pár vteřinek na polovině domácích.
12:40 Žák trefuje horní tyč!
12:16 Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
10:26 Jahoda schovanou střelou z dálky upravuje skóre.
10:25 GÓL Snipers Třebíč! 1:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #8 Vojtěch Jahoda, asistoval #22 Lukáš Mátl (1:3)
09:40 V 1. třetině jasně dominují hosté.
07:00 Hodulík špatnou přihrávkou dal šanci Vejmělkovi, ten ale svou šanci nevyužil.
06:10 Mátl z otočky netrefil branku.
04:30 Bazala si poradil se střelou Hodulíka.
03:03 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #56 Patrik Charvát, asistoval #59 Boleslav Moudrý (0:3)
02:53 Po špatné rozehrávce Homolky hosté jednoduše skórují.
02:52 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #7 Daniel Sekula, asistoval #91 Tomáš Hodulík (0:2)
01:31 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #20 Jan Drong (0:1)
01:10 První střelecký pokus byl z hole Homolky, bohužel vedle.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.