• 59 58:49
    2
    Jakub ŠTŮSEK

Z.F.K. Petrovice - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 2:7
branky: 22. Daniel Flašar, 36. Petr Horák - 19. Richard Plandor, 27. Adam Burýšek, 32. Petr Kittel, 42. Ondřej Smékal, 46. Adam Tesárek, 50. Martin Najvar, 55. Daniel Prašivka; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 1 + Martin Vlček OS:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Maciej Bogdański 13, Pavel Kulla 3 - Jiří Škrobák 21; po třetinách: 0:1, 2:2, 0:4
60:00 Komentář domácích Vlček Martin (Trenér): Dneska se hrál nepříliš povedený zápas. Hlavní rozdíl byl v tom, že všichni hráči Rožnova chtěli vyhrát a byli ochotni pro to udělat maximum. Mě naopak přišlo, že někteří naši hráči si to přišli odchodit a bylo jim celkem jedno, jak to dopadne. Bohužel absence jednoho hráče nám výrazně sníží kvalitu hry celého mančaftu. Navíc poslední dobou jsme tragičtí v přesilovkách. Máme na čem pracovat, jinak v play-off vyletí velmi rychle. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00 Komentář hostů Burýšek Petr (Vedoucí): Dneska z nás od začátku sršela obrovská touha po vítězství. Jsem rád, že všichni dodržovali povinnosti a troufám si říct, že až na pár situací jsme byli dnes lepší. K vítězství nám také pomohla poctivá obrana s výborným výkonem brankáře. Děkuji soupeři a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:34 Domácí mají poslední šance snížit náskok Rožnova
58:49 Vyloučen hráč #70 Jakub Štůsek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
56:30 Vyloučen trenér Martin Vlček družstva Z.F.K. Petrovice - osobní trest
56:30 Tlaky před domácí střídačkou vyústili ve vyloučení domácího trenéra.
54:50 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:7
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #76 Dominik Eichner (2:7)
54:50 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Pavel Kulla družstva Z.F.K. Petrovice
54:00 Račkova střela bohužel také nepřekonala hostujícího brankáře
52:05 Dnes nám cinkají samé břevna
51:24 Firda ted´ poslal velmi mírnou střelu po zemi a Flašar se snažil přestřelit bránu. Bohužel obě šance bez gólu.
49:59 Vyloučen hráč #57 Marek Polášek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
49:20 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:6
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #8 Adam Tesárek (2:6)
47:30 Krásná střela Szwedy padla přímo do rukou hostujícího brankáře.
46:20 Plandor se ted´chvíli svíjel u mantinelu, odešel ale natěstí po svých.
45:42 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:5
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 Adam Tesárek, asistoval #21 Adam Burýšek (2:5)
45:42 A máme tady další gól Rožnova, obrana Bogdanskému stále nepomáhá.
45:36 Domácí se nechávají okrást o skoro každý získaný míček
42:42 Krásně vytvořenou gólovou šanci se pokoušel využít Kašpar, bohužel jsme ale opět bez gólu.
42:28 Bogdanski předvádí spostu vydařených zákroků, jelikož obrana mu momentálně moc nepomáhá.
41:34 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:4
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #70 Jakub Štůsek (2:4)
41:08 Kittler sám na bránu, ale neprosadil se.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
39:35 Rožnov úspěšně zablokoval všechny naše střely v této přesilovce.
38:25 Firda zahájil přesilovku první střelou na brankáře
37:43 Vyloučen hráč #67 Jiří Kloss družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za blokování florbalky
35:47 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (2:3)
35:47 Firda našel Horáka před bránou Rožnova a je ztoho gól.
33:25 Firda společně s Homolou ted´nebezpečně před soupeřovou bránou.
31:30 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #76 Dominik Eichner (1:3)
31:15 Rožnov měl hned dvě velmi povedené střely na bránu, Bogdanski se s nimi ale vypořádal.
29:38 Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:19 Horák ted´sám na bránu, ale neuspěl.
26:57 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #57 Marek Polášek (1:2)
26:51 Rožnov rychlým breakem utíká do vedení
26:25 Firda uklidnuje napjatou situaci uprostřed hřiště, hra se ted´přesunula na soupeřovu polovinu.
24:35 Nota střílí na bránu, brankář Rožnova však bez problémů vyráží střelu ven.
23:47 Hoté ted´výrazně tlačí na naši bránu.
21:57 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #67 Radim Heiser (1:1)
21:57 Flašar ted´ povedenou střelou z prostředka vyrovnává stav.
20:37 První šanci této třetiny si připisují hosté.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
18:45 Heiserova střela letěla uplně mimo.
18:04 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 0:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #3 Ondřej Smékal (0:1)
16:01 Szweda běžel sám na golmana a trefil pouze horní tyč.
13:34 Další zaváháni domácí obrany vedlo ke golové šaci Plandora. Bogdanski ale naštěstí předvedl pěkný zákrok a míček vyrazil.
12:41 Szweda vybojoval míček na polvině hostů  domácí tak získali šanci rozehrávat.
11:40 Plandor to zkusil z poloviny, ale jeho střela by netrefila ani bránu, natož golmana.
10:17 Chvastek nezpracoval Kašparovu nahrávku zpoza brány a zabil tak hezkou golovou šanci.
08:00 Bogdanského právě zachránila branková tyč.
07:27 Kašpar to zkusil z půlky, nicméně jeho střela pouze trefila golmana hostů, domácí měli poté ještě šanci dorážet, ale byli nepřesní.
06:20 Michejda hezky zablokoval nebezpečnou střelu hostů.
05:09 Domácí teď měli rozehrávku z rohu u brány hostů, po několika střelách a kombinacích míček končí v rukou golmana.
02:45 Bogdanski si poradil s první střelou na bránu, kterou vyrazil svou helmou.
01:23 Na míčku už i hosté, jejich kombinace ale končí za mantinelem.
00:10 Domácí hned po zisku míčku prozkoušeli golmana hostů, ten ale jednoduchou střelu lehce vyrazil.
00:01 Úvodní buly pro domácí.