• 58 57:31
    19:4
    (Hromádka)

TJ Slovan Havířov - 1.MVIL Ostrava  19:4
branky: 7. Jan Drong, 11. Martin Stibor, 15. Kryštof Fusek, 25. Tomáš Hodulík, 26. Michal Kozelský, 29. Michal Kozelský, 34. Michal Kozelský, 37. Michal Kozelský, 37. Jakub Molin, 41. Martin Stibor, 47. Michal Kozelský, 48. Jakub Molin, 50. Jan Brija, 53. Martin Stibor, 55. Tomáš Hodulík, 55. Jan Drong, 57. Jan Brija, 58. Jan Drong, 58. Martin Stibor - 13. Tomáš Tonka, 14. Vojtěch Kořínek, 19. Dominik Zlámal, 50. Vojtěch Kořínek; rozhodčí: Pavel Hála - Roman Sladký; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Lukáš Vernarský 25 - Jakub Schiedek 17; po třetinách: 3:3, 6:0, 10:1
60:00 Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): Nemá cenu to komentovat, povinné tři body. Začátek hrůza. Teď začínáme od nuly, tak jako tým, který si nás vybere, každopádně neví, do čeho jdou. Těšíme se , ahoj v sobotu
60:00 Komentář hostů Bažan Petr (Trenér): Dneska dobrá první třetina a to je vše. Druhá a třetí ostuda z naší strany a omlouvám se všem v klubu. Teď jdeme na play down a doufám, že si všichní sáhnou do svědomí a změní se přístup a budeme opravdu bojovat. Diky soupeři a divákům
60:00 Střely ve 3. části: 20:12
59:40 MVIL se nevzdává do poslední minuty
58:00 právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
57:31 GÓL TJ Slovan Havířov! 19:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #12 Martin Stibor, asistoval #13 Filip Hromádka (19:4)
57:27 GÓL TJ Slovan Havířov! 18:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong, asistoval #19 Petr Řezáč (18:4)
56:52 Slovan je na míčku
56:02 GÓL TJ Slovan Havířov! 17:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #66 Jan Brija, asistoval #12 Martin Stibor (17:4)
55:33 Vyloučen hráč #69 Adam Gábor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
55:33 MVIL je v přesilové formaci
54:06 Timeout 1.MVIL Ostrava
54:06 GÓL TJ Slovan Havířov! 16:4
54:01 GÓL TJ Slovan Havířov! 15:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Tomáš Hodulík, asistoval #17 Dalibor Baláš (15:4)
53:40 Hronek před branou ztratil míček
52:37 MVIL je na míčku na půlce Slovanu
52:35 GÓL TJ Slovan Havířov! 14:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #12 Martin Stibor, asistoval #64 Kryštof Fusek (14:4)
51:20 Slovan zasypává brankáře střelami
49:45 Slovan napravil svou chybu a zpátky získal míček
49:37 GÓL TJ Slovan Havířov! 13:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #66 Jan Brija, asistoval #64 Kryštof Fusek (13:4)
49:18 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 12:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Vojtěch Kořínek, asistoval #27 Stanislav Ovčačík (12:4)
47:45 Hronek trefil přilbu brankáře
47:25 GÓL TJ Slovan Havířov! 12:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #64 Kryštof Fusek (12:3)
47:15 Stibor trefil tyčku
46:20 GÓL TJ Slovan Havířov! 11:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #19 Petr Řezáč (11:3)
36:38 GÓL TJ Slovan Havířov! 9:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #12 Martin Stibor (9:3)
36:23 MVIL si drží míček na své půlce
36:10 GÓL TJ Slovan Havířov! 8:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #69 Adam Gábor (8:3)
33:44 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:3
33:44 Kozelský si dobře počkal před bránou na přihrávku Řezáček a skóroval
31:30 Molin vyhrál souboj v rohu
31:04 Charvátova přesná střela na bránu byla vychytána
28:55 Hronkův výjezd na bránu byl zablokován obranou
28:14 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #59 Boleslav Moudrý (6:3)
18:12 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #31 Dominik Zlámal, asistoval #75 Marcel Kachyňa (3:3)
18:03 Slovan obstojně brání
17:26 Vyloučen hráč #66 Jan Brija družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za držení
17:26 MVIL je v přesilové formaci
16:08 Hráč MVILU si projel všechny hráče a zakončoval na Vernarského
15:18 Kroček si šikovně vzal míček od soupeře a mířil k bráně, kde byl zablokován
14:40 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek, asistoval #19 Petr Řezáč (3:2)
14:40 MVIL je v plném počtu
14:33 Slovanu se zatím daří držet míček v přesilovce
13:47 Vyloučen hráč #31 Dominik Zlámal družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
13:23 Střelu Kozeského zabránila obrana MVILU
13:04 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:2
12:52 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #70 Tomáš Tonka, asistoval #27 Stanislav Ovčačík (2:1)
12:52 Slovan je v plném počtu
11:24 Vyloučen hráč #90 Denis Kukla družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:20 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:0
07:22 Vernarský krásným zákrokem zlikvidoval střelu
06:52 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong, asistoval #59 Boleslav Moudrý (1:0)
04:06 Kroček měl velkou šanci, ale minul bránu
03:30 Stibor se snažil dostat ke střele, ale byl zablokován třemi hráči
02:23 Slovan vzal začátek zápasu aktivně a daří se jim udržet na půlce soupeře
00:05 Stibor hned ze začátku vystřelil na brankáře
00:00 Úvodní buly pro MVIL