0

1

3.

FT Sokol Praha-Břevnov - Panthers Praha D 3:4pn
branky: 20. Ondřej Daniš, 26. Tomáš Pilař, 41. Miloš Poživil - 19. Marco Lombino, 19. Jáchym Šetelík, 29. Václav Semrád, N Marco Lombino; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 2 + Miroslav Repčík OS:5; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Křivánek ? - Martin Hruška ?; po třetinách: 0:0, 2:3, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #13 Miloš Poživil , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #9 Matěj Dopita , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #28 Ondřej Daniš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #60 Marco Lombino a vstřelil rozhodující gól (3:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #29 Tomáš Pilař , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 9:4
40:43 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 3:3
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil z trestného střílení (3:3)
34:27 Vyloučen hráč #8 Dalibor Baručák družstva Panthers Praha D na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 10:11
28:10 GÓL Panthers Praha D! 2:3
Vlastní branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #2 Václav Semrád (2:3)
25:22 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 2:2
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #29 Tomáš Pilař, asistoval #97 Štěpán Feist (2:2)
25:22 Vyloučen hráč #13 Jan Sysel družstva Panthers Praha D na 2 minuty za hrubost
24:23 Vyloučen hráč #13 Jan Sysel družstva Panthers Praha D na 2 minuty za sekání
19:43 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:2
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #28 Ondřej Daniš, asistoval #79 Daniel Bora (1:2)
18:50 GÓL Panthers Praha D! 0:2
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #70 Jáchym Šetelík, asistoval #15 Matyáš Kandravý (0:2)
18:22 GÓL Panthers Praha D! 0:1
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #13 Jan Sysel (0:1)
15:00 Střely v 1. části: 3:6
14:39 Vyloučen hráč #69 Miroslav Repčík družstva FT Sokol Praha-Břevnov - osobní trest
14:39 Vyloučen hráč #79 Daniel Bora družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za špatné střídání
07:59 Vyloučen hráč #17 Tomáš Vanča družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hra rukou
07:59 Vyloučen hráč #25 Michal Ladra družstva Panthers Praha D na 2 minuty za sekání