(Ngo)
  • 40 39:30
    2

BLACK ANGELS C DASTA - FbŠ Bohemians C 10:7
branky: 6. Lukáš Klíma, 21. Jakub Vávra, 24. Jakub Vávra, 25. Lukáš Klíma, 27. Ondřej Falber, 27. František Raffay, 32. Michael Chochol, 34. Jakub Fišer, 36. Lukáš Klíma, 40. Jakub Vávra - 5. Martin Jakubec, 14. Martin Janoušek, 21. Martin Janoušek, 26. Martin Janoušek, 37. Martin Novák, 39. Adam Čapka, 39. Martin Jakubec; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Tomáš Nechutný; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Čáslava ? - Štěpán Martin ?; po třetinách: 1:2, 5:2, 4:3
39:30 Vyloučen hráč #33 Martin Novák družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za vysoká florbalka
39:01 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 10:7
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #46 Jakub Vávra, asistoval #17 Viet Trung Ngo (10:7)
38:34 GÓL FbŠ Bohemians C! 9:7
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #6 Martin Jakubec, asistoval #33 Martin Novák (9:7)
38:06 GÓL FbŠ Bohemians C! 9:6
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #7 Adam Čapka, asistoval #74 Vít Hlaváček (9:6)
36:43 GÓL FbŠ Bohemians C! 9:5
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #33 Martin Novák, asistoval #6 Martin Jakubec (9:5)
35:11 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 9:4
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #18 Lukáš Klíma, asistoval #40 Lukáš Horák (9:4)
34:08 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS C DASTA neproměnil #46 Jakub Vávra.
33:36 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 8:4
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #20 Jakub Fišer, asistoval #88 František Raffay (8:4)
31:19 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 7:4
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #36 Michael Chochol, asistoval #1 Josef Čáslava (7:4)
30:13 Vyloučen hráč #40 Lukáš Horák družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za sekání
26:38 Blaci se dostávají do dvoubrankového vedení. Zápas neslevuje ze svého tempa a pokračuje bitva nahoru dolu.
26:31 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 6:4
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #88 František Raffay, asistoval #20 Jakub Fišer (6:4)
26:10 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #19 Ondřej Falber, asistoval #40 Lukáš Horák (5:4)
25:39 Bohemians utekli a po dorážce srovnávají.
25:24 GÓL FbŠ Bohemians C! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #29 Martin Janoušek, asistoval #74 Vít Hlaváček (4:4)
24:31 Nakonec ale zápas otáčejí Black Angels, toto bude ještě zajímavé!
24:13 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #18 Lukáš Klíma, asistoval #19 Ondřej Falber (4:3)
23:45 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 3:3
23:25 Zápas nahoru dolu, zatím má ale více ze hry Bohemians.
21:34 Hřáč Bohemians Václav Pechman právě málem přišel o svoje nádobíčko. Vydýchává střelu na podlaze.
20:52 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 2:3
20:13 GÓL FbŠ Bohemians C! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #29 Martin Janoušek bez asistence (1:3)
13:17 GÓL FbŠ Bohemians C! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #29 Martin Janoušek, asistoval #33 Martin Novák (1:2)
06:11 Vyloučen hráč #5 Martin Schejbal družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:43 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #18 Lukáš Klíma bez asistence (1:1)
04:38 GÓL FbŠ Bohemians C! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #6 Martin Jakubec, asistoval #7 Adam Čapka (0:1)