7:4
    Dominik BOHUSLAV
    (Gubien)

FbŠ Bohemians C - FT Sokol Praha-Břevnov 7:4
branky: 10. Oldřich Pliska, 11. Martin Jakubec, 19. Vojtěch Procházka, 27. Martin Janoušek, 36. Matěj Gubien, 37. Oldřich Pliska, 45. Dominik Bohuslav - 13. Miloš Poživil, 30. Martin Karlovský, 35. Tomáš Vanča, 39. Tomáš Pilař; rozhodčí: Karel Kotyza - Marek Jeřábek; vyloučení: 1:5 + Miloš Poživil TDKU + 4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Štěpán Martin -4 - Filip Hrbek ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:2
44:37 GÓL FbŠ Bohemians C! 7:4
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #64 Dominik Bohuslav, asistoval #92 Matěj Gubien (7:4)
42:32 Vyloučen hráč #90 Martin Volný družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hrubost
38:47 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 6:4
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #29 Tomáš Pilař, asistoval #25 Dušan Hrstka (6:4)
36:32 GÓL FbŠ Bohemians C! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #69 Oldřich Pliska, asistoval #7 Adam Čapka (6:3)
35:15 GÓL FbŠ Bohemians C! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #92 Matěj Gubien, asistoval #64 Dominik Bohuslav (5:3)
34:34 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 4:3
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #17 Tomáš Vanča, asistoval #36 Filip Hrbek (4:3)
33:46 Vyloučen hráč #90 Martin Volný družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání
32:59 Trestné střílení družstva FT Sokol Praha-Břevnov neproměnil #17 Tomáš Vanča.
29:32 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 4:2
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #11 Martin Karlovský, asistoval #17 Tomáš Vanča (4:2)
26:22 GÓL FbŠ Bohemians C! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #29 Martin Janoušek, asistoval #37 Vojtěch Procházka (4:1)
21:58 Vyloučen hráč #13 Miloš Poživil družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2+2 minuty za hrubost
21:58 Vyloučen hráč #13 Miloš Poživil družstva FT Sokol Praha-Břevnov do konce utkání
21:06 Vyloučen hráč #48 František Zub družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za hrubost
21:06 Vyloučen hráč #2 Václav Semrád družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hrubost
18:47 GÓL FbŠ Bohemians C! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #37 Vojtěch Procházka, asistoval #52 Jan Grmolec (3:1)
18:45 Vyloučen hráč #17 Tomáš Vanča družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hrubost
12:12 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 2:1
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil, asistoval #19 Miroslav Jahoda (2:1)
10:29 GÓL FbŠ Bohemians C! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #6 Martin Jakubec, asistoval #92 Matěj Gubien (2:0)
09:09 GÓL FbŠ Bohemians C! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #69 Oldřich Pliska, asistoval #21 Lukáš Vrbka (1:0)
02:44 Vyloučen hráč #91 Jakub Rybka družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za bránění ve hře