• 44 43:18
    8:5
    (Krejsa)

FBC Žraloci Příbram - Sport Kolín Pátečníci 8:5
branky: 6. Jan Petřík, 7. Michal Soukup, 15. Kryštof Urban, 20. Dominik Černý, 23. Martin Petřík, 27. Martin Petřík, 28. Kryštof Urban, 44. Michal Soukup - 24. Pavel Musil, 28. Jan Urban, 37. Milan Ježek, 43. Michal Miľo, 43. Milan Ježek; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Marek Schneeberg ? - Vojtěch Černý ?, Lukáš Boček ?; po třetinách: 3:0, 4:2, 1:3
43:18 GÓL FBC Žraloci Příbram! 8:5
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup, asistoval #12 Jan Krejsa (8:5)
42:36 Po dvou rychlých gólech snižuje mužsvo Pátečníků na 5:7 a vyrovnání se blíží!
42:35 Timeout FBC Žraloci Příbram
42:35 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 7:5
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #71 Milan Ježek, asistoval #40 Michal Miľo (7:5)
42:04 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 7:4
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #40 Michal Miľo, asistoval #19 Jan Urban (7:4)
41:55 Vyloučen hráč #29 Kryštof Urban družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za hra na zemi
39:52 Vyloučen hráč #14 Pavel Vítů družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za sekání
36:26 Milan Ježek vypustil svůj bájný dynamit a snižuje skóre na 3:7 pro tým Pátečníků!
36:25 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 7:3
36:00 Střídání brankáře. Nový brankář #43 Lukáš Boček družstva Sport Kolín Pátečníci
35:57 Timeout Sport Kolín Pátečníci
27:55 GÓL FBC Žraloci Příbram! 7:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #29 Kryštof Urban bez asistence (7:2)
27:42 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 6:2
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #19 Jan Urban, asistoval #16 Tomáš Pařez (6:2)
27:18 Trestné střílení družstva FBC Žraloci Příbram neproměnil #26 Dominik Černý.
26:59 GÓL FBC Žraloci Příbram! 6:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #28 Martin Petřík, asistoval #24 Jan Petřík (6:1)
23:49 A je to gól! Po nahrávce od Tomáše Pácala zpoza branky dává Pavel Musil první gól Pátečníků! Bude to velkolepý comeback?
23:48 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 5:1
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #50 Pavel Musil, asistoval #8 Tomáš Pácal (5:1)
22:02 GÓL FBC Žraloci Příbram! 5:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #28 Martin Petřík bez asistence (5:0)
20:07 Vyloučen hráč #45 Lukáš Stejskal družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání
19:34 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Dominik Černý, asistoval #87 Michal Soukup (4:0)
14:30 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #29 Kryštof Urban, asistoval #24 Jan Petřík (3:0)
11:25 Kolín ztrácí, ale i tak hraje naplno a gól je blízko.
06:00 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup, asistoval #26 Dominik Černý (2:0)
05:31 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #24 Jan Petřík bez asistence (1:0)
02:01 Jsou za námi první dvě minuty posledního zápasu, kde se snaží pořádající mužstvo Pátečníci Kolín uhrát cenné 3 body!