1

2

3.

FBC Žraloci Příbram - FBC VŠTJ Ekonom Praha 9:10pn
branky: 2. Kamil Jiránek, 2. Dominik Černý, 6. Tomáš Čajan, 13. Dominik Černý, 18. Jan Petřík, 23. Jan Krejsa, 39. Michal Soukup, 43. Michal Soukup, 45. Lukáš Stejskal - 1. Roman Tůma, 9. Kamil Jiránek, 17. Jan Daněček, 22. Martin Brodík, 25. Matyáš Troup, 37. Martin Brodík, 38. Radim Fildán, 41. Martin Brodík, 45. Kamil Jiránek, N Jan Daněček; rozhodčí: Dalibor Berka - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Schneeberg ? - Martin Ziba ?; po třetinách: 4:2, 2:3, 3:4
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #87 Michal Soukup , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha hráč #17 Jan Daněček a vstřelil rozhodující gól (9:10).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #29 Kryštof Urban a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha hráč #7 Tomáš Hájíček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #12 Jan Krejsa , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha hráč #6 Kamil Jiránek a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:45 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 9:9
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #6 Kamil Jiránek z trestného střílení (9:9)
44:23 Timeout FBC VŠTJ Ekonom Praha
44:23 GÓL FBC Žraloci Příbram! 9:8
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #45 Lukáš Stejskal, asistoval #29 Kryštof Urban (9:8)
42:20 GÓL FBC Žraloci Příbram! 8:8
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup, asistoval #29 Kryštof Urban (8:8)
40:30 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 7:8
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #16 Martin Brodík, asistoval #71 Matyáš Troup (7:8)
38:29 GÓL FBC Žraloci Příbram! 7:7
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup, asistoval #19 Marek Roubíček (7:7)
37:14 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 6:7
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #96 Radim Fildán, asistoval #16 Martin Brodík (6:7)
36:22 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 6:6
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #16 Martin Brodík, asistoval #98 Roman Tůma (6:6)
25:00 Vyloučen hráč #16 Martin Brodík družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za sekání
24:36 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 6:5
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #71 Matyáš Troup, asistoval #13 Michal Trunkát (6:5)
22:05 GÓL FBC Žraloci Příbram! 6:4
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #12 Jan Krejsa, asistoval #5 Tomáš Čajan (6:4)
21:24 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 5:4
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #16 Martin Brodík, asistoval #17 Jan Daněček (5:4)
17:07 GÓL FBC Žraloci Příbram! 5:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #24 Jan Petřík bez asistence (5:3)
16:08 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 4:3
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #17 Jan Daněček, asistoval #61 Dzianis Shulha (4:3)
12:59 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Dominik Černý, asistoval #87 Michal Soukup (4:2)
08:51 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 3:2
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #6 Kamil Jiránek, asistoval #17 Jan Daněček (3:2)
06:59 Vyloučen hráč #31 Michal Hošek družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za blokování florbalky
05:22 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #5 Tomáš Čajan, asistoval #71 Martin Vlk (3:1)
01:33 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Dominik Černý bez asistence (2:1)
01:08 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:1
Vlastní branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #6 Kamil Jiránek (1:1)
00:29 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 0:1
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #98 Roman Tůma, asistoval #96 Radim Fildán (0:1)