• 45 44:35
    2
    David PODHRÁSKÝ

Sport Kolín Pátečníci - FAT PIPE Traverza B 4:12
branky: 15. Pavel Musil, 19. Michal Miľo, 23. Pavel Musil, 27. Martin Musil - 7. Tomáš Sláma, 8. Jiří Petr, 10. Tomáš Sláma, 14. Tomáš Sláma, 18. Tomáš Sláma, 24. Jiří Petr, 31. Tomáš Sláma, 40. Tomáš Sláma, 41. Jan Větrovský, 42. Ondřej Kalát, 45. Lukáš Brus, 45. Štěpán Weiss; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Vojtěch Černý ?, Tomáš Kecl ? - Tomáš Obrtlík ?; po třetinách: 1:4, 3:2, 0:6
45:00 Střely ve 3. části: 7:10
45:00 Děkujeme všem čtenářům dnešního přenosu.  Přejeme příjemný zbytek dne a poklidné prožití svátků Vánočních.
44:45 Rozohněná legenda. David Podhráský faulem v poslední minutě posílá svůj tým do čtyř.
44:35 Vyloučen hráč #95 David Podhráský družstva FAT PIPE Traverza B na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:24 GÓL FAT PIPE Traverza B! 4:12
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #16 Štěpán Weiss, asistoval #13 Jan Větrovský (4:12)
44:10 GÓL FAT PIPE Traverza B! 4:11
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #52 Lukáš Brus, asistoval #6 Adam Štegl (4:11)
44:10 Čekání na pana Bruse se vyplatilo. Také on se dnes zapisuje na listinu střelců,
43:39 Igelit z hole Davida Podhráského vylovil z odpadkového koše jeden z diváků a odnáší si tento suvenýr od svého ex-extraligového idola domů do vitrínky.
42:40 Sympatický pokus Pátečníků z Kolína. Bohužel těšně vedle.
41:25 GÓL FAT PIPE Traverza B! 4:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #87 Ondřej Kalát, asistoval #11 Tomáš Sláma (4:10)
41:25 Desátý gól hostí. Peněženka střelece jubilejní trefy už vzlyká. Tomáš Sláma tuto milou povinnost přenechal zakončujícímu Kalátovi.
41:06 Vojta Černý střídá. Skvělý výkon strážce kolínské svatyně. Pro nás jsi hrdinou,
40:14 David Podhráský serval igelit z nové hole a čaruje na středu hřiště.
40:05 GÓL FAT PIPE Traverza B! 4:9
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #13 Jan Větrovský, asistoval #87 Ondřej Kalát (4:9)
40:05 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Tomáš Kecl družstva Sport Kolín Pátečníci
40:05 Divný, není to Sláma. Jan Větrovský zastoupil elitního střelce svého týmu a zapisuje se do listiny střelců.
39:55 GÓL FAT PIPE Traverza B! 4:8
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #11 Tomáš Sláma, asistoval #56 Adam Vejrych (4:8)
39:51 Vyloučen hráč #71 Milan Ježek družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za sekání
38:55 Přesilovku kolínští ubránili a dají si repete. Rozhodčí už signalizuje další trest.
38:22 Vojta Černý drží kolínské nad vodou. Dva dobré zákroky v přesilovce.
36:48 Vyloučen hráč #8 Tomáš Pácal družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:48 Tomáš Pácal zatáhl za záchrannou brzdu. Přesilovka Traverzy.
35:55 David Podhráský láme FatPipe. Rána jak z jiné galaxie.
34:51 Tečovaná střela hostí nevyvedla Vojtu Černého z klidu. Následně si připisuje další skvalý zákrok a hlasitě si tak říká o cenu "Muž utkání".
33:13 Hráč domácích č. 21 napodobil curlingový kámen. Doklouzal až do brankoviště hosí.
32:35 Pravá ruka Toma Obrtlíka v akci. Zákrok z učebnic.
31:25 Postřelený Ježek. Milan Ježek - dobrý blok.
30:15 GÓL FAT PIPE Traverza B! 4:7
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #11 Tomáš Sláma, asistoval #87 Ondřej Kalát (4:7)
30:15 Slámič, ještě Tě to baví? Opět parádní akce po ose Kalát - Sláma.
30:00 O přestávkový program se nedobrou technikou a ekvilibristikou postaral pan klaun Krejza, který za své vystoupení sklidil bučení tribuny.
30:00 Střely ve 2. části: 8:12
29:05 Kolínská zeď na velkém brankovišti opět odolala nájezdníkům z Mukařova.
26:14 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 4:6
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #21 Martin Musil, asistoval #40 Michal Miľo (4:6)
26:14 Kolínští kontrují. Pěkná akce s brankou na konci.
26:00 Přečíslení pátečníků bohužel končí nezdarem v zakončení.
25:34 Marek Vítů svou dlouhou holí zametá všechny příchozí nahrávky do slotu.
24:34 Ondra Kalát se proháčkoval až k zanončení bekhendovým blafákem. Nedal.
23:58 GÓL FAT PIPE Traverza B! 3:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #12 Jiří Petr, asistoval #56 Adam Vejrych (3:6)
23:58 Další gól hostí. Pěkný, fakt.
23:12 Trestné střílení družstva Sport Kolín Pátečníci neproměnil #40 Michal Miľo.
23:12 Michal Milo se ujal exekuce nájezdu. Tom Obrtlík dobrým postavením a mohutnou muskulaturou nedal však střelci šanci.
22:01 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 3:5
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #26 Pavel Musil, asistoval #40 Michal Miľo (3:5)
22:01 Pavel Musil vychází z nepřehledné situace se zápisem do statistik vstřelených gólů. Zvýšená aktivita na obou brankovištích se klukům z Kolína vyplácí.
22:00 Domácí pořitvrdili v obraně. Vyplácí se. Svatyni ubránili.
21:11 Propagační střela ze střední vzdálenosti hráče domácích. Tom Obrtlík chytá do teplých.
20:22 Uprostřed palubovky vyrostl strom. Jmenuje se Weiss, Štěpán Weiss.
18:40 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 2:5
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #40 Michal Miľo, asistoval #21 Martin Musil (2:5)
18:40 Michal Milo přidává k dobré defensivní práci i nadstavbu v podobě krásného dlouhého chlupatého forhendového blafáku. 2 fanynky šílí.
17:52 GÓL FAT PIPE Traverza B! 1:5
17:52 Tomáš Sláma zas a znova. Vojta Černý první pokus soupeřů zneškodnil, na následující zakončení už byl krátký.
15:05 Hráči soupeře buší do golmana domácích hlava nehlava. Ten odolává.
15:00 Střely v 1. části: 4:11
14:05 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 1:4
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #26 Pavel Musil bez asistence (1:4)
14:05 Pavel Musil zúžitkoval precizní nahrávku od soupeře.
13:51 Po další dobré kombinaci hostů vidíme míček v síti.
13:50 GÓL FAT PIPE Traverza B! 0:4
13:45 Tomáš Pařez perfektním návratem zabránil skórování.
13:12 Vojta Černý chytil a nepustil. Rutinní práce.
12:34 Míček málem trefil mého kolegu u časomíry. Nechybělo moc a stala se tragédie. Naražené oboči.
11:54 Vojta Černý perfektní robinsonáda.
11:05 Pavel Musil se dostal k vzácnému zakončení na branku domácích, a to tak, že se položil do slibně vypadajího voleje.....zablokován!
10:35 Hráč na kterého čekalo (Lukáš Brus), předvedl ve středu pole efektní spin o rama.
09:59 GÓL FAT PIPE Traverza B! 0:3
09:59 Tomáš Sláma jednoše zaskóroval.
09:34 Michal Milo 2x přerušil slibně rozvíjecí se akci hostí, pravé křídlo domácích funguje dozadu na výbornou.
07:35 GÓL FAT PIPE Traverza B! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #12 Jiří Petr, asistoval #6 Adam Štegl (0:2)
07:35 Jirka Petr doklepl do otevřené klece a navyšuje na 2:0 pro tým hostí. Asistoval Tomáš Sláma.
06:34 GÓL FAT PIPE Traverza B! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #11 Tomáš Sláma, asistoval #5 Tadeáš Drahorád (0:1)
06:34 Tadeáš Drahorád svým průnikem středem pole připravil zakončujícímu spoluhráči jednoduchý bonbónek. Slízl smetanu,
05:45 Vojta Černý zas a znovu. A znovu. Ramena, hlava, kolena, place a svým výkonem motivuje spoluhráče.
04:59 Vojta Černý opěr čaruje a maže střelce soupeře. Ti pomalu šílí.
04:54 Adam Štengl vyvezl loptičku zpoza své klece až před branku soupeře. Dobrý agilní výkon.
03:05 DAlší zákrok culíkem gólmana domácích. Doprovázen emotivními výkřiky svých spoluhráčů,
02:15 Pánové u časomíry nevěří svým očím a s údivem sledují průběh utkání. Hráč Svoboda perfektním blokem patou pravé nohy zachránil jistý gól.
00:05 Úvodní buly vyhrála Traverza a gólman domácích si bezprostředně poté připisuje první zákrok, který ukončil efektivním zatřesením culíku.
00:00 V hale vítáme rovných 7,5 diváků a pana pořadatele, kterého prý nemůžeme do počtů zahrnout.
00:00 Začátek zápasu bude možná lehce opožděn, jeden z hráčů hostí stojí stále v Berouně na světlech.
00:00 Dobré sobotní dopoledne, přátelé a kamarádi kvalitního kolektivního sportu. Vítáme vás u mobilních zařízení a přejeme dobrou chuť, pakliže zrovna obědváte.