0

1

3.

FBC JELENI UNHOŠŤ - Sport Kolín Pátečníci 6:7pn
branky: 12. Albert Čihák, 13. Ondřej Míka, 14. Zdeněk Fryš, 24. Richard Hurt, 37. Matouš Mlejnek, 45. Martin Kobr - 23. Michal Miľo, 28. Martin Musil, 29. Lukáš Svoboda, 34. Marek Vítů, 39. Pavel Musil, 44. Michal Miľo, N Michal Miľo; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 1:0 + Pavel Musil 4; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Karel Růžička ? - Vojtěch Černý ?; po třetinách: 3:0, 1:3, 2:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC JELENI UNHOŠŤ hráč #26 Martin Kobr , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sport Kolín Pátečníci hráč #2 Marek Vítů , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC JELENI UNHOŠŤ hráč #20 Ondřej Míka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sport Kolín Pátečníci hráč #40 Michal Miľo a vstřelil rozhodující gól (6:7).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC JELENI UNHOŠŤ hráč #69 Richard Hurt , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:49 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 6:6
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #26 Martin Kobr, asistoval #69 Richard Hurt (6:6)
43:34 Timeout Sport Kolín Pátečníci
43:34 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 5:6
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #40 Michal Miľo bez asistence (5:6)
42:52 Vyloučen hráč #26 Martin Kobr družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání
38:01 Timeout FBC JELENI UNHOŠŤ
38:01 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 5:5
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #26 Pavel Musil, asistoval #40 Michal Miľo (5:5)
36:56 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 5:4
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #77 Matouš Mlejnek, asistoval #20 Ondřej Míka (5:4)
36:05 Vyloučen hráč #26 Pavel Musil družstva Sport Kolín Pátečníci na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
33:16 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 4:4
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #2 Marek Vítů, asistoval #41 Tomáš Hladík (4:4)
28:39 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 4:3
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #7 Lukáš Svoboda, asistoval #2 Marek Vítů (4:3)
27:25 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 4:2
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #21 Martin Musil, asistoval #2 Marek Vítů (4:2)
23:37 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 4:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #69 Richard Hurt, asistoval #20 Ondřej Míka (4:1)
22:55 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 3:1
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #40 Michal Miľo, asistoval #26 Pavel Musil (3:1)
13:00 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 3:0
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #29 Zdeněk Fryš, asistoval #69 Richard Hurt (3:0)
12:29 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:0
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #20 Ondřej Míka bez asistence (2:0)
11:29 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:0
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #2 Albert Čihák, asistoval #17 Jakub Kolanda (1:0)