2

0

3.

FBC Žraloci Příbram - FAT PIPE Traverza B 6:5pn
branky: 12. Lukáš Stejskal, 17. Kryštof Urban, 22. Michal Soukup, 24. Michal Hošek, 40. Michal Hošek, N Jan Petřík - 6. Patrik Chládek, 9. Adam Vejrych, 26. Adam Vejrych, 34. Michal Janoušek, 45. Michal Janoušek; rozhodčí: Marek Střída - Jakub Dragoun; vyloučení: 2:2; využití: 2:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Petr Šimon ? - David Sádlík -5; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #24 Jan Petřík a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #12 Michal Janoušek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #12 Jan Krejsa , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #10 Tomáš Fait , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #29 Kryštof Urban a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:59 GÓL FAT PIPE Traverza B! 5:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #12 Michal Janoušek, asistoval #87 Ondřej Kalát (5:5)
43:45 Timeout FAT PIPE Traverza B
39:03 GÓL FBC Žraloci Příbram! 5:4
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #31 Michal Hošek, asistoval #29 Kryštof Urban (5:4)
37:05 Vyloučen hráč #12 Michal Janoušek družstva FAT PIPE Traverza B na 2 minuty za sekání
33:32 GÓL FAT PIPE Traverza B! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #12 Michal Janoušek z trestného střílení (4:4)
25:25 GÓL FAT PIPE Traverza B! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #56 Adam Vejrych, asistoval #11 Tomáš Sláma (4:3)
24:13 Vyloučen hráč #29 Kryštof Urban družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání
23:59 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #31 Michal Hošek bez asistence (4:2)
21:37 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup, asistoval #31 Michal Hošek (3:2)
21:13 Vyloučen hráč #87 Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza B na 2 minuty za sekání
16:40 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #29 Kryštof Urban bez asistence (2:2)
11:39 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #45 Lukáš Stejskal, asistoval #24 Jan Petřík (1:2)
08:59 GÓL FAT PIPE Traverza B! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #56 Adam Vejrych, asistoval #88 Patrik Chládek (0:2)
05:36 GÓL FAT PIPE Traverza B! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #88 Patrik Chládek, asistoval #10 Tomáš Fait (0:1)
04:47 Vyloučen hráč #19 Marek Roubíček družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání